گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

برناردو سیلوا: خوب خواهد شد اگر لیورپول چند امتیاز از دست بدهد؛ آگوئرو هر هفته توانایی‌هایش را نشان می‌دهد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هافبک پرتغالی سیتیزن‌ها امیدوار است شاهد امتیاز از دست دادن لیورپول در ادامه فصل باشد ولی تمرکز او روی بازی‌های تیم خودش قرار دارد.

طرفداری- برناردو سیلوا تاکید کرده است که منچسترسیتی نمی‌تواند در راه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، روی کمک منچستریونایتد حساب ویژه‌ای باز کند.

به گزارش FFT، سیتی بر حسب تفاضل گل، بالاتر از لیورپول صدرنشین لیگ برتر است ولی قرمزها یک بازی بیشتر نسبت به رقیب خود دارند و در تاریخ 24 فوریه در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد صف آرایی خواهند کرد. سیلوا در این مورد اظهار داشت:

البته که اگر چند امتیاز از دست بدهند، اوضاع بهتر می‌شود. ولی فکر می‌کنم همه ما، نه فقط سرمربی بلکه همه بازیکنان، گفته‌ایم که باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. اگر در بازی‌های خودمان برنده نشویم، نتایج آن‌ها اهمیتی ندارد. بنابراین مهم‌ترین مسئله، کسب نتیجه از سوی خود ما است. 

دو هت تریک مقابل آرسنال و چلسی از سوی سرخیو آگوئرو، کمک زیادی به منچسترسیتی جهت پیروزی در این بازی‌ها کرد. سیلوا می‌گوید مهاجم 30 ساله سیتی، نیازی به اثبات کردن خودش نداشته و ندارد.

به نظرم به توضیحات بیشتری برای توصیف او نیاز نیست. او هفته به هفته و سال به سال نشان می‌دهد که چقدر خوب است. تنها داشتن مهاجمی مثل او که گل‌های زیادی برای تیم به ثمر می‌رساند، فوق العاده است. امیدوارم به همین روند ادامه بدهد.

منبع: طرفداری


addup.center