گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

ایرج عرب به صفحه مجازی منتسب به باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

صفحه ای در شبکه های مجازی منتسب به باشگاه پرسپولیس فعالیت می کند که سرپرست سرخ پوشان معتقد است این صفحه متعلق به باشگاه نیست.

طرفداری- چند ماهی است که در مورد یکی از صفحات در فضای مجازی که منتسب به باشگاه پرسپولیس بوده، حواشی زیادی به وجود آمده است.

این صفحه که بیشتر از دو میلیون دنبال کننده دارد و البته با گرفتن «تیک آبی» جنبه رسمی هم دارد متعلق به باشگاه پرسپولیس نیست و توسط شخصی دیگر اداره می‌شود. یعنی یک نفر خارج از مجموعه باشگاه پرسپولیس این صفحه را اداره می‌کند و از سود مالی و اقتصادی آن هم بهره می‌برد.

چند وقتی است که شایعه شده این صفحه در اختیار یکی از پیشکسوتان پرسپولیس قرار دارد و این شخص با اداره کردن این صفحه و حمایت‌های خاص از خودش دنبال این است تا به باشگاه پرسپولیس برگردد.

ایرج عرب در گفت‌وگو با میزان، در این خصوص گفت:

این صفحه مجازی که به نام باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کند فیک است و باشگاه این صفحه را قبول ندارد. مشخص هم نیست که این صفحه در اختیار چه کسی است. دنبال این هستیم تا این حاشیه و مسئله را جمع کنیم و الان هم برای ما مشخص نیست که واقعا پای چه کسی در میان است. واقعا نمی‌دانیم این صفحه دست چه کسی است و توسط چه کسی اداره می‌شود.

منبع: طرفداری


addup.center