گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

اندی فن در میده: لوکاکو به راحتی رونالدو را در سری آ شکست خواهد داد؛ علی‌رغم پیشرفت اینتر، قهرمان این فصل سری آ هم یوونتوس است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری- روملو لوکاکو در دو بازی ابتدایی خود در سری آ دو گل به‌ثمر رسانده است و مهاجم پیشین اینتر، اندی فن در ماید می‌گوید او در پایان فصل هم از رونالدو جلوتر خواهد بود.

طرفداری- روملو لوکاکو در دو بازی ابتدایی خود در سری آ دو گل به‌ثمر رسانده است و مهاجم پیشین اینتر، اندی فن در ماید می‌گوید او در پایان فصل هم از رونالدو جلوتر خواهد بود.

به گزارش گل، پس از پیوستن به تیم آنتونیو کونته از منچستر یونایتد، روملو لوکاکو در ایتالیا روند خوبی را در پیش گرفته است و در دو بازی نخست خود برای اینتر میلان، گل‌زنی کرده است. این درحالی است که او فصل گذشته در کل رقابت‌های لیگ برتر مجموعاً 12 گل به ثمر رساند، اما فن در ماید می‌گوید او در این فصل سری آ، رونالدو را شکست خواهد داد. 

لوکاکو طرفدار فوتبال ایتالیاست و من فکر می‌کنم برای این رقابت‌ها ساخته شده است. او قدرتمند است و می‌تواند گل‌های زیادی به ثمر برساند. از نظر فیزیکی لوکاکو قدرت بالایی دارد و برای مدافعان ایتالیایی مشکل‌ساز خواهد شد. او به راحتی رونالدو را پشت سر خواهد گذاشت. او همیشه چهارچوب شناسی خود را نشان داده است و یک مهاجم نوک بسیار کلاسیک است، درحالی که رونالدو اکثر اوقات در کناره‌ها بازی می‌کند.

رونالدو با عملکرد اخیر خود، هیچ نشانی از افت کردن نشان نداده است. او شب گذشته چهار بار دروازه لیتوانی را برای پرتغال باز کرد و در آستانه تبدیل شدن به بهترین گل‌زن رقابت‌های ملی است. او فصل گذشته در ایتالیا نیز با 34 سال سن، 21 بار گلزنی کرد و در این فصل هم در دو بازی اول خود، یک‌بار گل‌زنی کرده است. در حال حاضر نیز با توجه به شرایط موجود، پیش‌بینی می‌شود رقابت اینتر و یوونتوس تنگاتنگ باشد و گل‌های این دو بازیکن برای باشگاه‌های‌شان می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد. حضور آنتونیو کونته در اینتر باعث تغییراتی بنیادین شده است با این‌حال فن در ماید فکر می‌کند علی‌رغم پیشرفت اینتر، یوونتوس بار دیگر ثابت خواهد کرد که تا چه اندازه قدرتمند است.

فکر می‌کنم کونته سرمربی خوبی برای اینتر باشد. کسی که ثباتی که اینتر لازم دارد را به ارمغان خواهد آورد و همین حالا هم در حال انجام چنین کاری است. آن‌ها یک سرمربی ایده‌آل را برای بازگشت به اوج انتخاب کرده‌اند. من فکر می‌کنم یوونتوس امسال باز هم قهرمان شود. آن‌ها همیشه بهترین تیم ایتالیا بوده‌اند و تیمی هستند که باکیفیت‌ترین بازیکنان را در اختیار دارند. من باور دارم، امسال هم سال آن‌ها خواهد بود.

پس از قهرمانی میلان در سال 2011، هیچ تیم دیگری به جز یوونتوس موفق به کسب قهرمانی در سری آ نشده است و اگر بیانکونری امسال هم قهرمان شود، آن‌ها نهمین قهرمانی پیاپی خود در ایتالیا را جشن خواهند گرفت.

منبع: طرفداری