گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

استرالیا 3-0 فلسطین؛ کانگوروها، با بازی هوایی 3 امتیاز را به جیب زدند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

تیم استرالیا با پیروزی مقابل فلسطین شانس خود را برای صعود به مرحله بعد بالا برد.

طرفداری- تیم ملی فوتبال استرالیا موفق شد در دومین دیدار خود در رقابت های جام ملت های آسیا فلسطین را 3-0 شکست دهد.


جزئیات بازی

 ترکیب دو تیم

 

گزارش بازی

تیم استرالیا از همان ابتدای بازی کار را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 7 با حرکت ترکیبی بازیکنان استرالیا توپ به روجیچ رسید که ضربه این بازیکن از کنار دروازه فلسطین به بیرون رفت. در دقیقه 14 توپ در سمت راست دفاعی فلسطین به اروین رسید و این بازیکن نتوانست از فرصت استفاده کند و ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

در دقیقه 26 روی ضربه کرنر تیم استرالیا خطرناک نشان داد و ضربه سر گرانت در آستانه ورود به دروازه به مدافعین فلسطین برخورد کرد و دور شد. در دقیقه 52 ارسال خطرناک بازیکنان استرالیا با ضربه بهیچ همراه شد که این ضربه با فاصله بسیار کمی از بالای دروازه فلسطین به بیرون رفت.در دقیقه 60 توپ پشت محوطه به مک لارن رسید و شوت این بازیکن در اختیار دروازه بان فلسطین قرار گرفت. در دقیقه 86 تیم استرالیا با مبیل صاحب موقعیت بسیار خوبی شد که شوت این بازیکن از درون محوطه جریمه راهی به دروازه نبرد.

شرح گل

مک لارن؛ دقیقه 18؛ (استرالیا 1-0 فلسطین): ارسال از سمت راست باازیکنان استرالیا را مک لارن به زیبایی با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

اور مبیل؛ دقیقه 20؛ (استرالیا 2-0 فلسطین): ارسال بهیچ از سمت چپ به اور مبیل رسید که این بازیکن سر ضرب دروازه فلسطین را باز کرد.

خلاصه بازی

 

 

 

منبع: طرفداری


addup.center