گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

پیش بازی چلسی-کاردیف سیتی؛ به دنبال جشن گرفتن پنجمین پیروزی در استمفوردبریج

طرفداری-مائوریتزیو ساری در ادامه ماجراجویی خود در لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه استمفوردبریج به دنبال پنجمین پیروزی تیمش مقابل تنها تیم ولزی لیگ برتر انگلیس است.

مشخصات بازی

روز و تاریخ برگزاری: شنبه 15 سپتامبر 2018 | 24 شهریور1397

تورنمنت: هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در فصل 19-2018

ساعت: 18:30

داور: جاناتان ماس

ورزشگاه استمفوردبریج

ترکیب احتمالی و شرایط دو تیم

چلسی روز های خوشی را در لیگ برتر انگلیس سپری می کند. آبی پوشان لندنی با کسب حداکثر امتیازات از چهارهفته ابتدایی لیگ به استقبال دیدار مقابل کاردیف سیتی می روند. ساری این روزها بر اهمیت پیشرفت در خطوط دفاعی تیمش تاکید می کند و به نظر از بازیکنان جلویی خود رضایت دارد. ستاره آماده این روزهای چلسی یعنی ادن هازارد که در بازی های ملی نیز عملکرد خوبی برای بلژیک داشت، امید اول چلسی برای گلزنی و درخشش در بازی مقابل کاردیف است. این بازی همچنین یک فرصت مناسب برای آلوارو موراتا است تا خود را ثابت کند. در غیر این صورت شاید اولیویه ژیرو به او ترجیح داده شود. هواداران چلسی توقع بیش تری از خط دفاعی تیم خود دارند. جایی که داوید لوئیز هنوز انتظارات را برآورده نکرده است. بازی مقابل کاردیف سیتی فرصت مناسبی برای افزایش روحیه دفاعی چلسی است.

در آن سوی میدان کاردیف سیتی قرار دارد که تاکنون بردی را در لیگ برتر انگلیس این فصل تجربه نکرده است. دو تساوی و دو شکست عملکرد قابل قبولی برای این تیم نیست. پس از ناکامی در گلزنی در سه هفته ابتدایی، بازی مقابل آرسنال برای آن ها دو گل داشت اما چیز جز شکست برای آن ها به دنبال نداشت. بستن فضا برای بازیکنان چلسی و استفاده از سرعت بازیکنان کناری در ضد حمله ها، به احتمال بسیاری تاکتیک کاردیف در مقابل چلسی خواهد بود. تیم مائوریتزیو ساری نشان داده است که در مقابل این سبک بسیار صبور و با حوصله بازی می کند. باید دید آیا کاردیف سیتی می تواند این بار نتیجه را برای چلسی طور دیگری رقم بزند یا خیر.

نکات آماری

چلسی در سه بازی گذشته خود همواره در بین دو نیمه با نتیجه تساوی به رختکن رفته است و در پایان بازی برنده از میدان خارج شده است.

چلسی در 8 دیدار از 10 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس پیروز شده است.

چلسی در 3 بازی گذشته خود مقابل کاردیف سیتی در تمامی رقابت ها، همواره این تیم را شکست داده است.

چلسی در 4 بازی گذشته خود در لیگ برتر انگلیس، حداقل 2 گل را به ثمر رسانده است.

چلسی در 3 بازی اخیر خود مقابل کاردیف سیتی در تمامی رقابت ها، حداقل 2 گل زده است.

کنفرانس مطبوعاتی

ساری: چلسی خانه جان تری است؛ فابرگاس با تیم تمرین کرده است

پیش بینی هواسکورد

چلسی 3-0 کاردیف سیتی

منبع: طرفداری


addup.center