گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

پیش بازی رئال سوسیداد-بارسلونا؛ آنوئتا، اولین ایستگاهِ اولین ماراتن فصل

طرفداری - تیم‌های رئال سوسیداد و بارسلونا در هفته چهارم لالیگا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مشخصات بازی

زمان بازی | شنبه، 24 شهریور 97 برابر با 15 سپتامبر 2018

ساعت | 18:45

محل برگزاری بازی | ورزشگاه آنوئتا

داور بازی | کارلوس دل سرو گرانده

پیش بازی

 اولین بازی خانگی فصل سوسیداد. تیمی که همواره و همواره در تاریخش یکی از سرسخت‌ترین حریفان بارسلونا در تک بازی بوده است. سوسیداد در آنوئتا مقابل بارسلونا انگار که جان دوباره‌ای می‌گیرد. برای سال‌ها برد در آنوئتا برای بارسا به یک حسرت تبدیل شده بود که ابتدا با لوئیز انریکه در کوپا دل ری و سپس سال گذشته با والورده در لالیگا این طلسم شکسته شد. سوسیداد حالا مربی جدید و صاحب سبکی به نام گاریتانو دارد. این تیم سه بازی ابتدایی را به دلیل آماده نبودن آنوئتا در خانه حریفان برگزار کرد. روند این تیم نزولی بوده. سوسیداد ابتدا ویارئال را برد؛ با لگانس مساوی کرد و سپس به ایبار باخت تا از سه بازی، 4 امتیاز داشته باشد. آنوئتا برای چند روزی تیتر یک اخبار بود چرا که چمن جدید این ورزشگاه به تازگی نصب شده و نگرانی‌هایی وجود داشت و دارد مبنی بر احتمال تکرار فاجعه ورزشگاه خوزه زوریا. گرچه همه چیز طبق برنامه پیش رفت و احتمالا چمن در بهترین وضعیتش باشد. بازی فوق العاده جذابی تماشا خواهیم کرد.

 مدافع عنوان قهرمانی پس از سه برد از سه بازی ابتدایی و به عنوان صدرنشین گام به آنوئتا می‌گذارد. تیم طلسم شکن والورده این بار برای شروع یک ماراتن دشوار و طاقت فرسا به سن سباستین می‌آید. 7 بازی در کمتر از 23 روز بدین معناست که احتمالا در هر بازی باید شاهد تغییراتی در ترکیب اصلی بارسا باشیم. زمان آن رسیده تا از خریدهای تابستانی تیم در میادین حساس رونمایی شود. والورده که با شروع فصل جدید به سیستم مورد علاقه هواداران و باشگاه یعنی 4-3-3 روی آورده، احتمالا برای این بازی باز هم بهترین ترکیب ممکن را به میدان می‌فرستد. گرچه کوتینیو تنها یک جلسه تمرینی را پیش از این بازی پشت سر خواهد گذاشت. این احتمال وجود دارد که والورده در سمت راست خط دفاعی از سمدو به جای روبرتو استفاده کند. خط حمله دست نخورده باقی می‌ماند. 

غایبان بازی

 میزبان برای این بازی عدنان یانوزای، ساندرو رامیرز، ویلیان خوزه و دیگو یورنته را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

 تیم میهمان در این بازی مالکوم را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. بقیه مصدومان تیم چراغ سبز پزشکان را دریافت کرده و مشکلی برای حضور در میادین ندارند.

نتایج ده بازی آخر دو تیم

بهترین بازیکنان دو تیم در لیگ برتر

تیمبهترین بازیکن (امتیاز هواسکورد)بهترین گلزنبهترین پاسور گل
رئال سوسیدادزوبلدیا (7.51)ویلیان خوزه (2)زالدوا (1)
بارسلونالیونل مسی (8.98)مسی (4)مسی و سوارز (2)

نکات آماری بازی

  1. رئال سوسیداد تنها یکی از 7 بازی اخیرش مقابل بارسلونا در لالیگا را برده است. برد 1-0 در آنوئتا در سال 2016. 
  2. بارسلونا هم تنها یکی از 8 بازی اخیر لالیگایی‌اش در آنوئتا را برده است. برد 4-2 سال گذشته. دو مساوی و 5 باخت هم در این 7 بازی رقم خورده است. 
  3. رئال سوسیداد 7 بازی از 8 بازی اخیر خانگی‌اش در لالیگا را با میانگین گل زده 3.1 در هر بازی برده است!
  4. بارسلونای ارنستو والورده تنها در یک بازی خارج از خانه لالیگایی شکست خورده است. باخت 4-5 به لوانته.
  5. بارسلونا در این فصل از لالیگا بیشترین شوت را سمت دروازه حریفان زده است. 65 شوت. حداقل 18 شوت بیشتر از هر تیم دیگری. رئال سوسیداد از این نظر تنها بهتر از وایادولید عمل کرده و تنها 23 بار به سمت دروازه حریفانش شوت زده است.
  6. لیونل مسی در 13 بازی آخرش در لالیگا 13 گل به ثمر رسانده است. او در 13 بازی آخرش مقابل رئال سوسیداد در لالیگا نیز 11 گل به ثمر رسانده است.
  7. لوییس سوارز در 7 بازی مقابل رئال سوسیداد در لالیگا به طور مستقیم روی 7 گل تاثیر مستقیم داشته است. 3 گل و 4 پاس گل.
  8. آسیر گاریتانو هر 4 بازی‌اش مقابل بارسلونا در لالیگا را باخته است. تیم او در این 4 بازی مجموعا 13 گل دریافت کرده است. بدترین آمار گاریتانو مقابل یک تیم اسپانیایی.
  9. ارنستو والورده تنها یکی از 9 بازی اخیرش در لالیگا را به رئال سوسیداد واگذار کرده است. باخت 1-0 در فوریه 2016 زمانی که سرمربی اتلتیک بیلبائو.

پیش بینی نتیجه بازی از سوی هواسکورد

رئال سوسیداد2-1          بارسلونا

منبع: طرفداری


addup.center