گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

جک رابینسون، مربی سابق دروازه بانان منچستریونایتد به کادر لیورپول اضافه خواهد شد

طرفداری- جک رابینسون، مربی سابق دروازه بانان منچستریونایند به لیورپول خواهد پیوست تا به جان آچتربرگ کمک کند.

طی سال های اخیر دروازه بانان لیورپول هیچ گاه عاری از اشتباهات عجیب نبوده اند؛ این موضوع همواره علاوه بر فقدان کیفیت لازم در دروازه بان های باشگاه، به جان آچتربرگ، مربی دروازه بانان لیورپول نیز ربط داده شده و برخی از هواداران چندان دل خوشی از حضور درازمدت این مربی هلندی در تیم شان ندارند زیرا شاهد پیشرفتی در عملکرد گلرهای تیم نبوده اند.

البته خبر خوب برای لیورپولی ها این است که آچتربرگ دیگر دست تنها نخواهد بود و کلوپ پس از استخدام مربی متخصص در زمینه پرتاب اوت، یک مربی دروازه بان دیگر نیز به کادر فنی اش اضافه خواهد کرد.

به گزارش لیورپول اکو، جان آچتربرگ نقش مهمی در استخدام همکار جدیدش داشته است. جک رابینسون سال گذشته مربی دروازه بانان تیم زیر 17 سال انگلیس بود؛ تیمی که قهرمان جام جهانی زیر 17 سال شد. او حدود هفت سال در منچستریونایتد حضور داشت و مربی گلرهایی مانند دخیا و فن در سار بوده است. علاوه بر این ها، رابینسون مدرک A مربیگری دروازه بان ها را دارد و پیش تر در کریستال پالاس و لیدز یونایتد نیز فعالیت کرده است.

گفتنی است جان آچتربرگ که از سال 2011 مربی دروازه بان های تیم اصلی لیورپول بوده، به کار با مینیوله و آلیسون بکر ادامه خواهد داد و تمرکز رابینسون بر روی پیشرفت گلرهای جوان لیورپول مانند گرابارا و کلهر خواهد بود.

منبع: طرفداری


addup.center