گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

گلدن استیت وریرز 111-134 میلواکی باکس؛ در شب فاجعه بار جنگجویان در حمله، میلواکی به روند پیروزی های پیاپی آن ها پایان داد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

میلواکی باکس که پس از تورنتو رپترز مدعی قهرمانی در کنفرانس شرق به شمار میرود در اوراکل آرنا قدرت خودش را به رخ کشید.

طرفداری- در چارچوب مسابقات ان بی ای، دو تیم گلدن استیت وریرز و میلواکی باکس به میزبانی وریرز به مصاف هم رفتند.

در پایان این تیم میلواکی بود که با نتیجه 111-134 پیروز میدان شد.

ورزشگاهتاریخساعت
Oracle Arena18 آبان7:30

گزارش بازی


در کوارتر اول میزبان با سرعت بازی بالا و تمرکز بر روی حملات منطقه ای نتوانست در دفاع عملکرد خوبی داشته باشد تا میلواکی پس از مواجه شدن با پرتاب های آزاد زیادی که از دفاع وریرز میگرفت این کوارتر را با نتیجه 29-32 به سود خودش به پایان برساند.

در کوارتر دوم اما رفته رفته عملکرد فاجعه بار خط حمله وریرز بیشتر خودش را نشان داد. آن ها با فیلدگل 7 از 25 و همینطور 5 ترن اوور فرصت پیش افتادن را به دست میهمان سپردند و میلواکی هم با موفقیت نسبی در حملات منطقه ای توانست این کوارتر را هم با نتیجه 22-32 به سود خودش خاتمه دهد.

کوارتر سوم که همه از وریرز انتظار بازگشت به بازی را داشتند آن ها با سرعت دادن به بازی و بی دقتی در حملات بدون هیچ تمرکزی در دفاع نتوانستند از امتیازگیری بازیکنان هجومی باکس جلوگیری کند و آن ها هم به راحتی با استفاده از فرصت های خودشان که از ترن اوور میزبان به دست می آمد کار سختی برای بالا بردن اختلاف نداشتند تا این کوارتر هم با درخشش بلدسو برای میلواکی باکس با نتیجه 28-41 به سود آن ها به پایان برسد. استفن کری پس از بدست اوردن تنها 10 امتیاز در این کوارتر بازی را ترک کرد و به رختکن رفت.

وریرز کوارتر چهارم را خوب آغاز کرد و قصد جبران اختلاف را داشت اما همین باعث شد که کار آن ها در دفاع دشوار شود و پاس های بازیکنان باکس به راحتی به زیر سبد برسد و آن ها بتوانند امتیاز بگیرند. میلواکی با آمار 4 توپ دزدی بر روی پاس های بعضا نمایشی بازیکنان وریرز عملکرد خوبی در این امر داشت و اجازه نداد اختلاف پایین بیاید و پیروزی 32-29 میزبان در این کوارتر تاثیری بر روی برنده بازی نداشت تا میلواکی باکس با 23 امتیاز اختلاف مقابل مدافع عنوان قهرمانی NBA به پیروزی برسد.

آمار بازی


تیمپرتاب منطقه ایپرتاب سه امتیازیترن اوورریباند
وریرز65.2%25.7%1846
باکس54.2%35.7%1238
تیمبازیکنامتیازبازیکنریباندبازیکناسیست
وریرزتامپسون24مک کینی/لونی/بل/دورانت5دورانت9
باکسبلدسو26آنتتوکومپو9میدلتون/بلدسو6

جدول مسابقات NBA

منبع: طرفداری


addup.center