گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کروس: باید نشان دهیم که می توانیم اوضاع را در رئال مادرید تغییر دهیم؛ بالاک از لوو انتقاد می کند چون شاید خودش به دنبال این شغل است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

در آستانه بازی آلمان مقابل هلند، تونی کروس درباره وضعیت رئال مادرید صحبت کرد.

طرفداری- تونس کروس نگران وضعیت رئال مادرید نیست. لوس بلانکوس در 3 بازی از 4 مسابقه اخیر خود شکست خورده است و بیش از 500 دقیقه است که گلی به ثمر نرسانده است. به گزارش مارکا، تونی کروس درباره شرایط رئال مادرید گفت:

این برای ما یک چالش خواهد بود که اوضاع را تغییر دهیم. باید نشان دهیم که می توانیم این کار را انجام دهیم. همیشه مقاطعی مانند این وجود دارند. من نگران وضعیت حاضر نیستم. 

از کروس همچنین درباره نقش دفاعی بیش تر خود زیر نظر جولین لوپتگی و کارکرد هجومی خود در تیم ملی آلمان گفت:

دوست دارم که آن جا بازی کنم اما من کاسمیرو نیستم. یاشوا کیمیش دو بار در آن جا خوب بازی کرد. او یک نمونه خوب برای آینده است. می توانیم از او به طور منظم در آن جا استفاده کنیم.  

تونی کروس همچنین به اظهارات میشائیل بالاک در خصوص شگفت زده شدن از باقی ماندن یواخیم لوو به عنوان سرمربی مانشافت، واکنش نشان داد:

او فکر می کند که نیاز به تغییر وجود داشت، شاید چون خودش این شغل را می خواهد. همواره اظهار نظر های متفاوتی وجود دارند. بعضی ها فکر می کنند بعد از یک دستاورد بزرگ، باید خداحافظی کنید و بعضی اعتقاد دارند باید بعضی از یک شکست، از بازی ها کنار بروید. اگر از خودتان بپرسید، سرمربی می تواند انگیزه جدیدی به تیم بدهد و لوو این کار را کرده است. قانع شده ام که می توانیم دوباره خوب عمل کنیم. 

منبع: طرفداری


addup.center