گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

پیشنهاد 52 میلیون یورویی تاتنهام برای جنگیز اوندر

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

تاتنهام علاقه زیادی به جذب ستاره ترک رم دارد. در همین حال، جالوروسی به دنبال تقویت خط دفاع خود است.

طرفداری- با مصدومیت های متعدد در ترکیب رم و جواب ندادن چند خرید جدید، جالوروسی در ژانویه به دنبال خرید بازیکنان جدید خواهد بود. با این حال، هنوز هم ممکن است رم یکی از ستارگان خود را به فروش برساند.

به گزارش کوریره دلو اسپورت، چاپ رم، جنگیز اوندر، وینگر 21 ساله ترک آاس رم این روزها در فرم خوبی قرار دارد اما ماندن اوندر در این تیم تضمین شده نیست چرا که تاتنهام به جذب او علاقه زیادی دارد. رم مشخصا دیگر تمایلی برای فروش ستارگان خود ندارد اما تاتنهام می خواهد برای متقاعد کردن مونچی و پالوتا، پیشنهادی 52 میلیون یورویی برای جذب جنگیز ارائه دهد. رم اخیرا پیشنهادی 35 میلیون یورویی برای فروش ستاره ترک خود را رد کرد زیرا 20 درصد از مبلغ فروش اوندر به باشگاه سابقش، باشاک شهیر خواهد رسید. با این حال هنوز مشخص نیست که این مذاکرات در ژانویه انجام خواهد شد یا در تابستان آینده.

همان طور که گفته شد، رم در ژانویه به دنبال تقویت خود خواهد بود و قوی کردن خط دفاعی اولویت اصلی گرگ ها خواهد بود زیرا آن ها در فصل جاری بیشترین ضربه را از ضعف خط دفاع خورده اند. رم اخیرا به جذب روگانی از یوونتوس علاقه نشان داد اما بیانکونری تمایلی برای فروش مدافع جوان خود ندارد. این موضوع باعث شده تا رم به سمت ماتیا ناستاسیچ، مدافع 25 ساله صرب شالکه برود. ناستاسیچ که سابقه حضور در فیورنتینا را نیز داراست، مهره ای غیرقابل فروش برای شالکه نیست و می تواند برای رم، تاثیر گذارتر از فدریکو فازیو و ایوان مارکانو باشد.addup.center