پرخرج‌ ترین تیم لیگ برتری را بشناسید


باشگاه لیورپول بیش از دیگر باشگاه‌ها در نقل‌و‌انتقالات تابستان 2018 هزینه کرده است.
پرخرج‌ ترین تیم لیگ برتری را بشناسید
باشگاه لیورپول بیش از دیگر باشگاه‌ها در نقل‌و‌انتقالات تابستان 2018 هزینه کرده است.

به گزارش صدای ایران از خبر ورزشی، شب گذشته پرونده نقل‌و‌انتقالات تابستات 2018 لیگ برتر انگلیس هم بسته شد و دیگر باشگاهی نمی‌تواند بازیکن جذب کند.

در حالی امشب لیگ برتر انگلیس آغاز خواهد شد که باز هم هزینه‌های زیادی باشگاه‌های انگلیسی برای موفقیت در این لیگِ سخت متحمل شده‌اند.

بنا بر آمار ترانسفرمارکت باشگاه لیورپول با بیش از 182 میلیون یورو در صدر است و پس از آنها چلسی قرار گرفته. نکته جالب هم حضور فولام تازه لیگ برتری شده در رده سوم است.

تاتنهام هم که بدون خرید هیچ بازیکنی در انتهای لیست قرار گرفته.

باشگاه برایتون هم نزدیک به 70 میلیون یورو هزینه کرده که تقریباً یک چهارمِ آن را برای علیرضا جهانبخش به باشگاه آلکمار داد.

گران‌ترین بازیکن را چلسی روز آخر خرید که کپا آریسابالاگا سنگربان 80 میلیون یورویی این باشگاه بود.
 
 
 

واکنش شدید بازیکن آبی پوش به یک شایعه


مدافع باشگاه استقلال نسبت به انتشار مطالبی که در آن عنوان شده مسئولان باشگاه او را ممنوع المصاحبه کرده‌اند، واکنش نشان داد.
واکنش شدید بازیکن آبی پوش به یک شایعه
مدافع باشگاه استقلال نسبت به انتشار مطالبی که در آن عنوان شده مسئولان باشگاه او را ممنوع المصاحبه کرده‌اند، واکنش نشان داد.

به گزارش صدای ایران از میزان، فرشاد محمدی‌مهر مدافع جدید استقلال که از پارس‌جنوبی به این تبم ملحق شده فعلا قصد ندارد درباره شرایط خود فعلا صحبت کند.
محمدی مهر این خبر را تایید کرد و گفت: هیچ دستوری از باشگاه نرسیده که نباید مصاحبه بکنم و خودم نمی‌خواهم فعلا مصاحبه انجام دهم.
البته به نظر می‌رسد این بازیکن به دلیل باخت استقلال به پارس جنوبی، تیم سابق خود، ترجیح داده تا صحبتی انجام ندهد.

ستاره پرسپولیس پشت برانکو درآمد!


مهاجم آرام و کم‌حاشیه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: مهم این است که پرسپولیس به گل برسد نه من!
ستاره پرسپولیس پشت برانکو درآمد!

مهاجم آرام و کم‌حاشیه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: مهم این است که پرسپولیس به گل برسد نه من!

به گزارش صدای ایران از خبر ورزشی، علی علیپور مهاجم آرام و کم‌حاشیه پرسپولیس به عنوان آقای گل فصل گذشته لیگ هجدهم را کلید زد و اتفاقاً در همان بازی اول مقابل پدیده توانست گلزنی کرده و خودش را نشان بدهد، اما در سه هفته گذشته، پایش به گلزنی باز نشد و این موضوع کمی نگران‌کننده به نظر می‌رسد. با علی قبل از بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان برای دقایقی گپ زدیم که می‌خوانید.


مشکلات داریم، بدشانس بودیم
ما در دو بازی گذشته نتوانستیم به پیروزی برسیم و با دو حریف باانگیزه‌مان به تساوی رسیدیم، اما این موضوع را فراموش نکنید که در کل این فصل، با مشکلات بزرگی مواجه هستیم. فارغ از اتفاقاتی که در اهواز برای تیم‌مان رخ داد، باید بگویم بدشانسی‌هایی هم داشتیم. هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس با مشکل مواجه نبود چراکه نتوانستیم بازیکنی بگیریم و از سوی دیگر، چند بازیکن خوب‌مان هم از پرسپولیس رفتند. همه این عوامل در کنار هم باعث از دست رفتن 4 امتیاز در دو بازی اخیر شد.


اتحادمان عالی است
صحبت کردن از مشکلات، شاید تکراری شده باشد، اما همه می‌دانند از چه چیزی حرف می‌زنیم. این فصل برای‌مان با همیشه متفاوت است و باید حداقل تا نیم‌فصل با همین مشکلات، کار را پیش ببریم. البته حضور و ادامه فعالیت بازیکنان در این فصل، اتحاد خوبی برای تیم‌مان به وجود آورده و همدلی در تیم‌مان عالی است. اگر کمی خوش‌شانسی می‌آوردیم، وضعیت‌مان با امروز متفاوت بود. از طرفی، بازی کردن در لیگ سخت شده و همه تیم‌ها برای کسب برد وارد زمین می‌شوند و هیچ تیم آسانی وجود ندارد.


تنها یک راه باقی‌مانده است
ما مجبوریم با وجود تمام مشکلاتی که داریم، کار را ادامه دهیم. فقط یک راه باقی‌مانده آن‌هم تمرین کردن است. با این کار می‌توانیم برای بازی‌های بعدی آماده شویم. بازیکنان‌مان کم هستند و نسبت به سال‌های قبل، شرایط سخت‌تری داریم ولی چاره‌ای نیست، باید با تمرین بیشتر، کارمان را پیش ببریم.


مهم این است که پرسپولیس گل بزند نه من
من دنبال مسائل بیرون از زمین نیستم و نمی‌خواهم تمرکزم را صرف حاشیه‌ها و شایعات کنم. باید متمرکز و رو به جلو باشم. شاید برخی می‌خواهند با ایجاد شایعاتی مثل اینکه علیپور کم گل می‌زند، تمرکزم را از بین ببرند، اما من توجهی به این شایعات ندارم و می‌گویم از نظر من هیچ چیز نسبت به گذشته تغییر نکرده است. ما در پرسپولیس فقط یک هدف داریم و آن هم موفقیت است. مهم این است که پرسپولیس در هر بازی گل بزند نه من. این تفکر همه بچه‌های تیم است. ما ممکن است فرصت‌هایی داشته باشیم، اما یار کناری‌مان در موقعیت بهتری قرار بگیرد که طبیعتاً در این شرایط باید پاس بدهیم. فوتبال، یک بازی گروهی است و نباید خودخواهانه در آن عمل کرد.


می‌دانم انتظارات بالاست
من خوب می‌دانم به خاطر عنوان آقای گلی که فصل قبل به دست آوردم، همه می‌خواهند در این فصل هم گل‌های زیادی بزنم. اتفاقاً انگیزه‌هایم بالاست و دلم می‌خواهد روند فصل قبل را تکرار کنم ولی من که تنها در تیم نیستم. ما یک مجموعه هستیم که یک‌سری دستورات از کادر فنی دریافت می‌کنیم. قرار نیست همیشه یک نفر گل بزند. من تلاش می‌کنم تیمم برنده باشد و دنبال این نیستم که خودخواهانه بگویم فقط من باید گلزنی کنم. مطمئن باشید این تفکر در همه بچه‌ها وجود دارد و هیچ‌کس به خودش فکر نمی‌کند. فصل قبل هم، من جزئی از تیم بودم و تلاش سایر بازیکنان را به گل تبدیل می‌کردم.


کیفیت پرسپولیس بالاست
باید این موضوع را گوشزد کنم که کیفیت کل تیم‌مان بالاست و توانایی هر بازیکن هم مشخص است. فصل قبل با همین بازیکن، به علاوه چند نفر دیگر توانستیم قهرمان شویم. حالا مشکلاتی داریم، اما کیفیت پرسپولیس را هم پایین نیاورده‌ایم. در همین 4 بازی بار‌ها موقعیت گلزنی ایجاد کردیم و 8 امتیاز هم گرفتیم بدون اینکه گلی بخوریم. می‌بینید که هر تیمی مقابل ما قرار می‌گیرد، در لاک دفاعی فرومی‌رود و ما بیشترین میزان تصاحب توپ در هر بازی را داریم. همین حالا، مردم پرسپولیس را گزینه قهرمانی می‌دانند و امیدواریم طوری کار کنیم که مردم خوشحال شوند.


چرا می‌گویند ما ضعیف شده‌ایم؟
در بازی با فولاد خوزستان عملکرد بسیار خوبی داشتیم و 3 گل زدیم تا برنده باشیم. این قدرت واقعی ما نبود، اما شب خوبی برای هواداران ساختیم و نشان دادیم تیم‌مان چه پتانسیل‌هایی دارد، اما بعد از دو تساوی که همراه با اتفاقات و بدشانسی‌هایی بود، برخی گفتند پرسپولیس ضعیف شده در حالی که اصلاً این‌طور نیست. تاکتیک‌های برانکو همیشه باعث شده پرسپولیس تهاجمی بازی کند و سرتر از حریفانش باشد. ما با همین تاکتیک‌ها که برخی فکر می‌کنند کهنه است، دو قهرمانی و یک نایب‌قهرمانی کسب کرده‌ایم و آمار، همه چیز را نشان می‌دهد. من شخصاً این را می‌گویم که به کار کردن با برانکو افتخار می‌کنم.


همه دنبال دفاع هستند
ما باید همیشه منتظر باشیم که رقبا مقابل‌مان با تاکتیک‌های تدافعی به میدان بروند. هر تیمی مقابل پرسپولیس وارد زمین می‌شود، از تاکتیک‌های دفاعی بهره می‌برد تا شاید بتواند با این نوع فوتبال از ما یک امتیاز بگیرد و یا با گل‌های کمتری ببازد. چیزی در تیم ما نسبت به فصل قبل تفاوت نکرده و همیشه هجومی بازی می‌کنیم، اما باید شرایط‌مان را هم ببینید.


تصادفاً همه عکس‌هایم پاک شد!
متأسفانه برخی شایعه کرده‌اند که قرار است از پرسپولیس جدا شوم در حالی که خودم هنوز چیزی در این مورد نمی‌دانم. در همین شرایط، اتفاقی در اینستاگرام افتاد و همه گفتند علیپور عکس‌هایش را پاک کرده تا آماده رفتن شود، اما موضوع اینجاست که من فقط خواستم عکس‌هایم را آرشیو کنم ولی بعد از اینکه آن‌ها را آرشیو کردم، چون بلد نبودم عکس‌ها را برگردانم، همه عکس‌هایم پاک شد!


با برد نفت برای الدحیل خط و نشان می‌کشیم
در این هفته باید مقابل صنعت نفت در آبادان که به لحاظ جوی با تهران قابل مقایسه نیست، بازی کنیم. امتیازات این دیدار برای‌مان مهم است و مثل همیشه برای کسب برد به میدان می‌رویم. امیدوارم بتوانیم با دست پر در این بازی به رختکن برگردیم. ان‌شا‌ءا... با کسب پیروزی در این بازی، از حالا برای الدحیل قطر نیز خط و نشان می‌کشیم.


الدحیل قوی‌ترین تیم قطر است
ما در دوره قبلی لیگ قهرمانان آسیا با لخویا که نام سابق الدحیل است بازی کردیم و اکثرشان همین بازیکنان الدحیل بودند که آن‌ها را شکست دادیم، اما حالا شرایط فرق دارد. آن‌ها قوی‌ترین تیم قطر شده‌اند، همه تیم‌ها را شکست دادند و فصل قبل در همه جام‌ها، قهرمانی به دست آوردند. واقعاً حریف سرسختی مقابل‌مان ایستاده و از سوی دیگر، مشکلات خودمان را هم داریم ولی همه بازیکنان مصمم و همدل هستند تا بتوانند با ارائه یک بازی خوب هواداران‌مان را شاد کنیم. همان‌طور که می‌دانید بازیکنان پرسپولیس به قدری حرفه‌ای هستند که غیر از کسب برد، به مسائل دیگری فکر نمی‌کنند. امیدواریم در کنار هم بتوانیم در دو بازی رفت و برگشت، نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

دستگیری یک چاقوکش در ورزشگاه آزادی


رئیس پلیس تهران از بازداشت فردی که در ورزشگاه چاقو به دست داشت خبر داد.
رئیس پلیس تهران از بازداشت فردی که در ورزشگاه چاقو به دست داشت خبر داد.
به گزارش صدای ایران از خبرآنلاین، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اشاره به جلسه اخیر پلیس با مسئولان ورزشی از جدی‌تر شدن برخورد با متخلفان در ورزشگاه خبر داد و در واکنش به اقدامات مجرمانه برخی تماشاگران در دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس گفت: تمامی این افراد شناسایی شده‌اند. 

سردار به تیم ملی بازگشت؟!


پیگیری وضعیت حضور یا عدم حضور سردار آزمون در تیم ملی هم از آن موارد جالب است. آن هم در حالی که هنوز وضعیت خود کارلوس کی‌روش مشخص نیست.
سردار به تیم ملی بازگشت؟!
پیگیری وضعیت حضور یا عدم حضور سردار آزمون در تیم ملی هم از آن موارد جالب است. آن هم در حالی که هنوز وضعیت خود کارلوس کی‌روش مشخص نیست.

به گزارش صدای ایران از خبر ورزشی، در خبر‌ها آمده بود فدراسیون برای حضور سردار در اردوی تیم ملی که از 9 شهریور آغاز می‌شود به باشگاه روبین‌کازان نامه زده، این در حالی است که هنوز قرارداد رسمی کی‌روش برای جام ملت‌ها منعقد نشده و تکلیف او مشخص نیست. به هر حال کی‌روش اگر بماند سعی می‌کند سردار را به بازگشت متقاعد کند، اما او قسم خورده بود برنمی‌گردد.

سرخ پوشان به دنبال رامین رضاییان!


مدافع راست تیم ملی نیز در آستانه انتقالی بزرگ به فوتبال ایران قرار دارد و شاید به جمع مسعود شجاعی و اشکان دژآگه اضافه شود.
سرخ پوشان به دنبال رامین رضاییان!
مدافع راست تیم ملی نیز در آستانه انتقالی بزرگ به فوتبال ایران قرار دارد و شاید به جمع مسعود شجاعی و اشکان دژآگه اضافه شود.

به گزارش صدای ایران از ایلنا، تراکتورسازی که با جذب مسعود شجاعی و اشکان دژآگه در لیگ هجدهم خبرساز شده است، اکنون بار دیگر رامین رضاییان را نشانه گرفته است و به دنبال بازگردان این مدافع ملی پوش به فوتبال ایران است.

رضاییان که بعد از درخشش در جام جهانی به دنبال حضور در تیمی بزرگتر بود، در نهایت نتوانسته مذاکرات مثبتی را پیش ببرد و آخرین گمانه زنی در خصوص آینده‌اش به بازگشت به لیگ بلژیک و حضور در تیم اوستنده مربوط می‌شود. در حال حاضر امید نورافکن، کاوه رضایی، علی قلی زاده و مرتضی پورعلی گنجی بازیکنان ایرانی هستند که در لیگ بلژیک حضور دارند.

در این ارتباط اما گفته می‌شود بعد از اینکه مذاکرات ابتدایی تراکتورسازی با رامین رضاییان در ترکیه به نتیجه نرسید، آنها بار دیگر به دنبال جذب این مدافع ملی پوش هستند و پیشنهاد جدیدی به او ارائه کرده‌اند و در انتظار پاسخ او هستند.

رضاییان اما نگران این است که در بازگشت به فوتبال ایران موفق نشود بار دیگر رویای خود را در لیگ‌های اروپایی دنبال کند. با این حال مالک متمول تراکتورسازی علاقمند به جذب این ستاره ملی پوش است و آخرین تلاش خود برای کهکشانی شدن تراکتور را در پیش گرفته است.
>