گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

شعار هواداران سپاهان علیه مجید جلالی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هواداران تیم سپاهان در واکنش به زمین خوردن و وقت‌کشی بازیکنان پیکان با شعار «جلالی ضد فوتبال» نسبت به این موضوع اعتراض کردند.
هواداران سپاهان در دقایقی از بازی دست به اعتراض و سر دادن شعار علیه پیکان زدند.

به گزارش خبرنگار مهر، حواشی دیدار تیم‌های سپاهان و پیکان که در چارچوب لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، به شرح زیر است:

نیمه نخست در حالی به پایان رسید که هنوز سکوهای ورزشگاه تکمیل نشده و تنها سکوهای روبروی جایگاه ویژه توسط تماشاگران پر شده است.

هواداران سپاهان در حالی علیه پیکان و تیم‌های قرمز و آبی پایتخت شعار سر دادند که قلعه‌نویی پیش از دیدار در نشست خبری از آنها خواسته بود انرژی خود را صرف تیم خود کنند و علیه تیم‌ها شعار ندهند.

در تابلوهای تبلیغاتی اطراف زمین تبریک روز خبرنگار از سوی سازمان لیگ به چشم می‌خورد. همچنین مراسم تجلیلی پیش از بازی برای تعدادی از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه برگزار شد.

سعید الهویی در وقت‌های اضافه نیمه اولبه دلیل اعتراض به داوری و توسط داور چهارم مسابقه از روی نیمکت سپاهان اخراج شد.

امیر قلعه‌نویی پس از پایان نیمه نخست و هنگام ورود به رختکن اعتراضاتی به داور داشت.

از دیگر حواشی این دیدار ضعف امکاناتی بود که برای رسانه‌ها در نظر گرفته شده بود که از این جمله می‌توان به سرعت بسیار ضعیف اینترنت اشاره کرد.

بین دو نیمه تیم جوانان فولاد مبارکه سپاهان که  فصل پیش قهرمان لیگ جوانان شده بود، مورد تقدیر قرار گرفت.

اعتراض محمد ایرانپوریان به داور مسابقه در دقیقه 57 باعث شد داور به وی اخطار دهد.

چمن زمین مسابقه وضعیت مطلوب و استانداردی نداشت و در بسیاری نقاط کنده می‌شد.

هواداران تیم سپاهان در واکنش به زمین خوردن و وقت‌کشی بازیکنان پیکان با شعار «جلالی ضد فوتبال» نسبت به این موضوع اعتراض کردند. امیر قلعه‌نویی در پی این موضوع از هواداران خواست از سر دادن چنین شعارهایی خودداری کنند.
addup.center