تبلیغات در تلکسیران

خاتم اردکان برای حضور قدرتمند در جام باشگاههای آسیا آماده می شود+ آلبوم عکس

خاتم اردکان برای حضور قدرتمند در جام باشگاههای آسیا آماده می شود+ آلبوم عکس
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،
تیم والیبال خاتم اردکان این روزها در حال تمرینات آماده سازی برای شرکت در مسابقات بین المللی است . قرار است تیم خاتم اردکان در گروه آ مسابقات آسیایی با تیمهای قزاقستان ،ژاپن و قطر به عنوان هم گروه وارد رقابت شود. این بازیها در مردادماه سال جاری در کشور میانمار برگزار خواهد شد.
 
 تیم والیبال خاتم هشت مرداد در بازی نخست خود به مصاف نماینده قزاقستان خواهد رفت و روز بعد به مصاف نماینده ژاپن می رود. این تیم استانمان دهم مردادماه نیز به مصاف نماینده قطر خواهد رفت.
 
 

دومی تیم شطرنج دانشگاه یزد در المپیاد دانشجویان کشور

به گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از اداره تربیت بدنی دانشگاه یزد ، در پایان رقابت‌های شطرنج چهاردهمین المپیاد ملی دانشجویان سراسر کشور در بخش دختران که در دانشگاه شیراز در حال برگزاری است، تیم دانشگاه یزد با کسب یازده و نیم امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.

این مسابقات با حضور 75 شرکت کننده از 28 دانشگاه به مدت 5 روز برگزارشد و دختران دانشجو در بخش های تیمی( استاندارد)، انفرادی( ماده سریع) در 7 دور و انفرادی( برق آسا) در 9 دور با یکدیگر رقابت کردند.

 برترین تیم ها بر اساس امتیازهای کسب شده در مجموع 6 بازی انتخاب شدند.مسابقات برق آسا و سریع این دوره المپیاد، در روز نخست المپیاد برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در بخش دختران با حضور بیش از 1700 دانشجوی ورزشکار به میزبانی دانشگاه شیراز و ازسوی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در حال برگزاری است.

دانشجوی یزدی سوم مسابقات کشوری

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، دانشجویان دانشگاه یزد که در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور شرکت کردند، مقام سوم مسابقات تکواندو این دوره مسابقات کشوری را ب خود اختصاص دادند.

رقیه بهرامی دانشجوی دانشگاه یزد در وزن منفی 53کیلوگرم به همراه دانشجویی از اراک به مقام سوم مسابقات تکواندو چهاردهمین المپیاد کشوری دانشجویان دست یافتند.

دیگر شرکت کنندگان دانشگاه یزد در این دوره از مسابقات با حضور در رقابت‌های شطرنج، کاراته و تیراندازی با رقیبان خود به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقات تا پنج مردادماه امسال در شهر شیراز ادامه خواهد داشت.

قهرمانی اسکواش بازان کیش در یزد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در مرحله چهارم این رقابت ها که در سالن مجموعه ورزشی کوثر یزد برگزار شد تیم کیش بالاتر از یزد میزبان برای سومین سال پی یاپی قهرمان شد.
کیشی ها دیروز هم دراولین دوره جام حذفی اسکواش کشور با غلبه بر تبریزی ها برسکوی قهرمانی ایستادند.
مسابقات اسکواش ایران از 20تیرماه با حضور 30تیم با حضور آقایان وبانوان در استان یزد آغاز شد و امروز عصر نیز به کار خود پایان می دهد.
 
 
 
 
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟