تبلیغات در تلکسیران

اسامی داوران اعلام شد

اسامی داوران اعلام شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ رقابت های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور 25 تیر تا 5 مرداد در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.


اسامی داوران حاضر در مسابقات به این شرح است:


مسابقات گروه های C-D-B-E کشتی آزاد 25 تا 28 تیر:

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور (یزد)

ژوری: کامران سلطانی زاده (تهران)

داوران درجه یک بین المللی: مرتضی زورمند (البرز) مهدی بشیرزاده (خوزتسان) هژار عباسی (آذربایجان غربی)

داوران درجه دو بین المللی: علی پورکریم (تهران) میلاد قلاوند (خوزستان) حسام امامی (خراسان رضوی)

داوران ممتاز ملی: مسعود حیدری، غلامرضا نباتچیان، حسین حاج کاظمی، خسرو جناقچی، محمد باستان، منصور خاقچی، علی محمد ذلقی (تهران) عبداله گروسی، شاهرخ آگاه، فرزاد ارمندپیشه (البرز) علیرضا عربی (سمنان) یوسف رحمانی، فرهاد رحمانی (قزوین) حسن خدابنده لو، علی شاه مرادی (قم)


مسابقات گروه A آزاد و B-E فرنگی 29 تیر تا اول مردا:

سرپرست فنی: مزدک گیتی (همدان)

ژوری: ناصر فروتن (تهران)

داوران درجه یک بین المللی: داود خوش منظر (تهران) سید محمد افتخاریان (البرز) بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)

داوران درجه دو بین المللی: علیرضا نصیری (زنجان) ذبیح اله کوهستانی (البرز) سید امیر گرمرودی (اردبیل)

داوران ممتاز ملی: علی محسن پور، سیفعلی قشونی، عباس بیراملویی (البرز) ابراهیم جعفری، کاظم داداش، مصطفی دارایی مهر، جواد واحدی، بهنام امیدی، ابراهیم کثرت دوست (تهران) احسان حیدری، علی محمد فرخزاده (قم) امیرحسین امینیان (سمنان) مجید حمیدی، ایرج رحمانی، حسین حاج کریمی (قزوین)


مسابقات گروه A-C-D فرنگی 2 تا 5 مرداد:

سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)

ژوری: کوروش تقی زاده (بوشهر)

داوران درجه یک بین المللی: امیرحسین رهنما (سمنان) اکبر نصیری (زنجان) ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)

داوران درجه دو بین المللی: حسین عسگری (تهران) سیامک گودرزی (فارس) حسن گلدشتی (مازندران)

داوران ممتاز ملی: ابراهیم یساولی، عبدالحسین نظامی (البرز) حسین عباسی، ابوالفضل گلیجانی مقدم، نصراله خاری، میثم قوتی، حسن رمضان پور، حامد وکیلی مقدم، شهرام رامین فر (تهران) محمد عربی، سید احمد حیدری (سمنان) جلیل شالی، مجید رحمانی، علیرضا فرجی (قزوین) غلامحسین امامی زاده (قم)

قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی


کشتی گیران در جام جهانی می‌توانند در یک وزن بالاتر از وزنی که وزن کشی کرده اند هم کشتی بگیرند.
قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی

قانون جدید اتحادیه جهانی کشتیبه گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد از این پس در رقابت های جام جهانی (کشتی آزاد، فرنگی و زنان) کشتی گیران می توانند در یک وزن بالاتر از وزنی که وزن کشی کرده اند به روی تشک بروند.

این تصمیم به جز بالاترین وزن مسابقات (اوزان سنگین) در جام های جهانی قابل اجرا است و یک کشتی گیر می تواند علاوه بر وزن خود در یک وزن بالاتر هم به روی تشک برود.

البته کشتی گیران نمی توانند در یک مسابقه تیم به تیم (یک دیدار) در دو وزن به میدان بروند.

اعلام برنامه مسابقات


­برنامه رقابتهای کشتی قهرمانی جوانان جهان اعلام شد.
اعلام برنامه مسابقات


به گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی؛ رقابت های کشتی قهرمانی جوانان جهان 26 شهریور تا اول مهر در اسلواکی برگزار می شود.

برنامه مسابقات به این شرح است:

یکشنبه 25 شهریور:
ساعت 17: قرعه کشی اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

دوشنبه 26 مهر:
ساعت 8:30 تا 9: مراسم وزن کشی اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 10:30 تا 15 و 18 تا 19:30: رقابت های مقدماتی اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 15: مراسم قرعه کشی اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم

سه شنبه 27 شهریور:
ساعت 8:30 تا 8:45: وزن کشی مجدد اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 8:45 تا 9:15: مراسم وزن کشی اوزان اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم
ساعت 10:30 تا 15 و 17:15 تا 18: رقابت های مقدماتی اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم و شانس مجدد اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 18 تا 20:30: رقابت های فینال و رده بندی اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

چهارشنبه 28 شهریور:
ساعت 8:30 تا 8:45: وزن کشی مجدد اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم
ساعت 10:30 تا 13:30: رقابت های شانس مجدد اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم
ساعت 18 تا 20:30: رقابت های فینال و رده بندی اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم

پنج شنبه 29 شهریور:
ساعت 13:30: قرعه کشی اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد

جمعه 30 شهریور:
ساعت 8:45 تا 9:15: مراسم وزن کشی اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 10:30 تا 14 و 17:15 تا 18: رقابت های مقدماتی اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 14: قرعه کشی اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم

شنبه 31 شهریور:
ساعت 8:30 تا 8:45: وزن کشی مجدد اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 8:45 تا 9:15: مراسم وزن کشی اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم
ساعت 10:30 تا 14 و 17:15 تا 18: مسابقات مقدماتی اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم و شانس مجدد اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 18 تا 20:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه اول مهر:
ساعت 8 تا 8:45: وزن کشی مجدد اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم
ساعت 16 تا 17:45: مسابقات شانس مجدد اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم
ساعت 18 تا 20:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم

ایران قهرمان کشتی پهلوانی


سومین دوره بازی‌های جهانی عشایر با حضور 48 کشتی گیر از 26 کشور در سه وزن برگزار شد و تیم ایران با کسب 3 مدال طلا به قهرمانی رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ تیم ملی کشتی پهلوانی با کسب 3 مدال طلای محمد نادری، امید حسن تبار و جابر صادق زاده به عنوان قهرمانی سومین دوره بازی های جهانی عشایر در قرقیزستان دست یافت.

                                                                                           
کد ویدیو

اعلام آزادکاران اعزامی به جام دیمیتری کرکین


اسامی تیم منتخب کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های جام دیمیتری کرکین روسیه اعلام شد.
اعلام آزادکاران اعزامی به جام دیمیتری کرکین

اعلام آزادکاران اعزامی به جام دیمیتری کرکینبه گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین 15 تا 17 شهریور در روسیه برگزار می شود.

ترکیب تیم کشتی آزاد کشورمان برای حضور در این مسابقات به این شرح است:

57 کیلوگرم: امیر پرسته
61 کیلوگرم: محمد رمضان پور
65 کیلوگرم: پیمان بیابانی
70 کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی
79 کیلوگرم: محمد زارعی
86 کیلوگرم: احمد بذری
92 کیلوگرم: رضا بیات
97 کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی - دانیال شریعتی نیا
125 کیلوگرم: نعیم حسن زاده
مربی ارشد و سرپرست: مصطفی میرعمادیان
مربیان: مهدی برائتی
داور: محمدحسن یاراحمدی
­

شرکت ملی حفاری صدر نشین باقی ماند

شرکت ملی حفاری صدر نشین باقی ماند


به گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هفته دوم لیگ برتر جوانان باشگاههای کشور (جام شهدای مدافع حرم) 2 و 3 مرداد در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران (سالن ایرانیان) برگزار شد. تیم شرکت ملی حفاری اهواز در پایان هفته دوم لیگ برتر جوانان با 610 امتیاز صدرنشین شد و در مجموع دو هفته با 1208 امتیاز کماکان در صدر جدول باقی ماند.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟