دوازدهمین اردوی تیم ملی کانوپولو آقایان آغاز می‌شود

دوازدهمین اردوی تیم ملی کانوپولو آقایان آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ تیم ملی کانوپولو آقایان بزرگسالان دوازدهمین مرحله اردوی تدارکاتی خود را برای حضور در بازیهای آسیا جاکارتا از امروز تا ۳۱ تیر در دریاچه آزادی برپا می کند.


مربیان:
مهرگان خیرالهی
مصطفی حق جو


قایقرانان:
رضا انصاری از تهران
رضا بیگی از چهارمحال و بختیاری
محمد صالح سلطانی از مازندران
محسن شیخلووند و رضا دباغ اویسی
میلاد جعفری و امیرحسین زمانی از زنجان
نیما حجتی از اصفهان
رسول امینی از مرکزی
متین باوندپور از کرمانشاه

شناگر پنجم در مسابقات انتخابی موفق نبود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما خشایار حضرتی مربی تیم ملی شنا در نشست خبری این فدراسیون که در کمیته ملی المپیک برگزار شد گفت: با وجود اینکه برای بازیهای آسیایی جاکارتا پنج سهمیه داشتیم اما با چهار شناگر عازم این مسابقات می شویم زیرا شناگر پنجم نتوانست در رقابت های انتخابی تیم ملی و ثبت رکوردها انتظارات اعضای کادر فنی را برآورده سازد.
وی افزود: بعد از بازیهای داخل سالن ترکمنستان اردوهای تیم ملی به صورت فشرده برگزار شد و شناگران با جدیت به فعالیت و تمرین پرداختند تا به آمادگی لازم برای حضور در این مسابقات دست یابند در طول این مدت تلاش کردیم تا شناگران موفق به حضور در چند مسابقه بین المللی شوند اما متاسفانه بسیاری از کشورها همکاری لازم را با ما نداشتند.
­مربی تیم ملی شنا گفت: فردا راهی ترکیه می شویم تا با حضور در مسابقات بین المللی این کشور شرایط شناگران را ارزیابی کنیم .
امیدواریم که بتوانیم به آمادگی مورد نظر برای حضور در بازیهای آسیایی دست یابیم و نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

دور جدید تمرینات تیم ملی بادبانی پیگیری می‌شود

دور جدید تمرینات تیم ملی بادبانی پیگیری می‌شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ چهاردهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بادبانی از ۱۶ تیر به میزبانی پایگاه بندرانزلی برای حضور در بازیهای آسیایی  ۲۰۱۸ جاکارتا آغاز شد که این مرحله از اردو تا ۵ مرداد ادامه پیدا می یابد.

اسامی قایقرانان حاضر در اردو به این شرح است:

مسعود جانی نسب از مازندران

شهاب خاتم از آذربایجان غربی

نیما رهبری و عارف طالبی شیل سر از گیلان

هدایت این تیم برعهده عمار رئوفی است.

نایب قهرمانی تفتیان در فرانسه

نایب قهرمانی تفتیان در فرانسه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حسن تفتیان در فینال دوی ۱۰۰ متر مسابقات قهرمانی فرانسه با ثبت زمان ۱۰.۰۹ ثانیه به عنوان نایب قهرمانی رسید.
"آرتور کیسه گو" از ساحل عاج با رکورد ۱۰.۰۴ ثانیه قهرمان شد و "ماروین رنه" از فرانسه با زمان ۱۰.۱۸ ثانیه در جایگاه سوم ایستاد.

حدادی پنجم شد

حدادی پنجم شد

حدادی پنجم شدبه گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ احسان حدادی که این روزها خودش را برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده می‌کند در رقابتی دیگر در مسابقات ورلد چلنچ استراوا چک شرکت کرد که در نهایت عنوان پنجمی را به خودش اختصاص داد.
حدادی که روزهای فشرده‌ای را به دلیل مسابقات متعدد پشت سر می‌گذارد، در چک با رکورد ۶۴.۴۵ متر به مقام پنجم دست یافت.
او در ۶ پرتاب خود به ترتیب رکوردهای ۶۱.۳۱،‌ ۶۳.۱۳، ۶۴.۳۷، ۶۴.۴۵، ۶۳.۵۳ و ۶۴.۴۳ را به ثبت رساند.
در این مسابقه آندریوس گودزیوس از لیتوانی با ۶۶.۳۰۲ به مقام قهرمانی دست یافت.فدریک داکرس از جامائیکا با ۶۵.۳۵ متر دوم شد و رابرت هارتینگ با رکورد ۶۴.۷۹ متر در جایگاه سوم ایستاد.
بهترین رکورد حدادی در فصل جاری ۶۸.۸۵ متر است که در مسابقات چولاویستای آمریکا به ثبت رسید.


بستن