تبلیغات در تلکسیران

گروه خبری سیاسی

پاسخ قاطع و پشیمان کننده ایران به دشمنان


جانشین فرمانده سپاه: در زمینه امنیت ملی با کسی تعارف و شوخی نداریم، پاسخ ما قاطع و پشیمان کننده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سمنان، سردار حسین سلامی در حاشیه یادواره شهدای شهرستان مهدیشهر در جمع خبرنگاران گفت: پیام ما به دشمان روشن است و آنها بدانند که هیچ عملی بدون واکنش نیست و واکنش ما به اعمال آنها بزرگتر خواهد بود.
جانشین فرمانده کل سپاه  تاکید کرد: در زمینه امنیت ملی با کسی شوخی و تعارف نداریم و پاسخ ما به دشمن قاطع و پشیمان کننده است.
وی گفت: دشمن پیام ما را دریافت و بر اساس آن مناسباتش را با ایران تنظیم کند.

کد ویدیو
 
 
 

راه اندازی سامانه‌های اشتغال زایی در کشور


سامانه‌های رفاه ایرانیان، اشتغال و صلاحیت حرفه‌ای به منظور ارتقا وضعیت بازار اشتغال کشور از امروز اجرایی شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دامغان گفت: سامانه رفاه ایرانیان به منظور شناسایی دهک ها و صدک های طبقه بندی شده با اتصال 64پایگاه در کشور از امروز فعالیت خود را آغاز کرد.
علی ربیعی افزود: این سامانه بر اساس کد ملی و کد پستی قادر به شناسایی و تحلیل داده های موجود است و کمک زیادی در برنامه ریزی های ملی می کند.
به گفته وی در قدم اول راه اندازی این سامانه افزون بر 2میلیارد تومان صرفه جویی در بخش های مختلف شده است و بر اساس اطلاعات آن کار پرداخت یارانه و حذف ان به دهک های مختلف به سهولت انجام می پذیرد.
 
کد ویدیو

حریق در استخر مواد نفتی گرمسار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ سید علی میراحمدی معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: این استخر به ظرفیت دو تن متعلق به یک شرکت تولیدی در شهرک صنعتی جنت آباد گرمسار است.
وی افزود: با اقدام به موقع آتش نشانان و مهار حریق، این حادثه تلفات جانی در برنداشت.
تحقیقات تکمیلی پلیس در زمینه علت وقوع این حریق ادامه دارد.
 

مردم دستاوردهای رمضان را حفظ کنند و پشتیبان ولایت فقیه باشند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله سید محمد شاهچراغی در نماز عید سعید فطر سمنان گفت : تحصیل و تقویت تقوا ، تلاوت و انس با قرآن و سحر خیزی و دعا و اهتمام به نماز صبح از دستاوردهای یک ماه روزه داری است که باید پس از ماه مبارک رمضان ، آنها را حفظ کرد.

خطیب نماز عید فطر در سمنان همچنین با اشاره به ایستادگی ملت ایران در توطئه ها و فتنه های گوناگون دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون گفت : توطئه جدید دشمنان ، " ایجاد یاس و نا امیدی نسبت به رهبری و نظام " است و آنها با این نقشه شوم می خواهند القا کنند که انقلاب اسلامی ایران به پایان رسیده است .

آیت الله شاهچراغی تاکید کرد : دشمن بداند ملت ایران حامی امام و رهبری هستند و شهادت طلبی شعار آنهاست .

وی با اشاره به سخن امام راحل که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور آسیبی نرسد ، بر لزوم نقش بر آب کردن توطئه جدید دشمن تاکید کرد .

نماینده ولی فقیه در استان سمنان همچنین با رد شایعات درباره نحوه عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد : کمیته امداد محل وثوق مردم است و این فتنه فرهنگی دشمن است که یک روز به سپاه و قوه قضاییه حمله کرده و امروز کمیته امداد را هدف قرار داده است .

آیت الله شاهچراغی همچنین از نیروهای سپاه ، انتظامی و امنیتی و اطلاعاتی که در ماه مبارک رمضان در مقابل دشمنان تروریست ایستادگی کردند قدردانی کرد.

وی همچنین با اشاره به سرمای اخیر در استان سمنان ، از دولت خواست هر چه زودتر برای جبران خسارات ناشی از سرمازدگی کشاورزان این استان اقدام کند .

پیش از خطبه های نماز عید فطر ، سردار حسن زاده فرمانده سپاه قائم استان سمنان  رهنمودهای رهبری در خصوص شخصیت و جایگاه امام و دستاوردهای انقلاب و راهکارهای مقابله با توطئه دشمن را در هفت بند تشریح کرد.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟