معرفی افراد برتر مسابقات دوچرخه سواری تایم تریل کشور

معرفی افراد برتر مسابقات دوچرخه سواری تایم تریل کشور

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،به نقل از روابط عمومی هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی،در روز دوم مسابقات ۲۲ رکابزن در رشته تایم تریل انفرادی مسیر ۲۰ كیلومتری كنار گذر شمالى شهر مشهد را ركاب زدند.

در پایان رقابتهای روز دوم، مهدى بیدرام از استان اصفهان ، احسان دهقان از استان یزد و حسین بهرامى نژاد أز استان كرمان به ترتیب اول تا سوم شدند.

فردا و در روز پایانى مسابقات ۷۵ دوچرخه سوار در بخش استقامت جاده با هم رقابت می كنند.

افراد برتر این مسابقات با حضور در اردوی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ اندونزی اعزام خواهند شد.

برگزاری مسابقات قهرمانی جودوی خراسان رضوی

برگزاری مسابقات قهرمانی جودوی خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،۱۸۰ جودوكار استان در رده سنى نوجوانان و در ۹ وزن در سالن استاد اصغر دهقان مشهد به مدت یك روز باهم رقابت كردند .

برگزیدگان این مسابقات ، مرداد ماه به رقابتهای جودو قهرمانى كشور به میزبانی استان كردستان اعزام خواهند شد .

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی آفتاب دربجستان

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی آفتاب دربجستان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،به مناسبت دهه کرامت، نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی آفتاب درکاروانسرای تاریخی روستای زین آباد ازتوابع شهرستان بجستان برگزارشد.

این جشنواره با اجرای بازی های بومی محلی با شرکت ۱۸ تیم از روستاهای شهرستان همراه است.

 برگزاری مسابقات آشپزی و غرفه هایی از آثار و صنایع دستی از دیگر برنامه های این جشنواره است.

درپایان این جشنواره، ازمیهمانان وشرکت کنندگان با آش محلی پذیرایی شد.

 

 

آغاز عملیات بازسازی و نوسازی چمن ورزشگاه ثامن الائمه(ع)

آغاز عملیات بازسازی و نوسازی چمن ورزشگاه ثامن الائمه(ع)

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،امیر زارعی افزود:علاوه بر مرمت چمن ورزشگاه، تعویض اسکوربورد که یکى از اشکالات مهم این ورزشگاه به شمار می‌آمد دردستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد:در جلسه اى که اواخر سال ۹۶ با حضور رئیس شرکت توسعه و نگهدارى اماکن ورزشى در دفتر معاون عمرانى استاندار خراسان رضوى، رضوى برگزار شد، رئیس شرکت توسعه و نگهدارى اماکن ورزشى، متعهد شدکه مشابه آنچه در ورزشگاه‌های یادگار امام تبریز و نقش جهان اصفهان پیاده سازى شده، در ثامن الائمه مشهد نیز اجرایى شود.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان بیان کرد: می توانیم زودتر از زمان اعلام شده کار را به پایان برسانیم اما به دنبال ایجاد شرایط استاندارد برای این ورزشگاه هستیم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان تصریح کرد:راه اندازى پیست تارتان در مجموعه ثامن الائمه به دلیل بُعد مسافت و شرایط آنجا هیچ صرفه اى ندارد وقرار نیست روکش تارتان در این مجموعه نصب شود.

وی خاطرنشان کرد: ما نمى خواهیم تجربه زمین چمن تختی را در آنجا تکرار کنیم، به همین دلیل پیست استاد صابرى در مجموعه کوثر براى ورزشــکاران دوومیدانى در نظر گرفته شده است.

آغاز مسابقات ورزشی خواهران بسیجی در مشهد

آغاز مسابقات ورزشی خواهران بسیجی در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مسئول مرکز تربیت بدنی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی گفت: ۳۵۰ ورزشکار از ۲۳ استان کشور در قالب ۹۴ تیم به مدت ۲ روز در رشته های رشته طناب کشی، هفت سنگ، سه گانه و دال پلان با یکدیگر رقابت می کنند.

سرهنگ عباس مشمول افزود: این مسابقات در مجموعه ورزشی شهید عطایی سپاه ناحیه یاسر مشهد برگزار می شود.

وی گفت: تقویت ریشه‌های فرهنگی و تمدنی متناسب با جامعه و ترویج زندگی جمعی، ایجاد سرگرمی‌های با نشاط و سالم در میان بانوان و دختران بسیجی از اهداف برپایی این مسابقات است.

اعزام ورزشکاران فریمانی به مسابقات کشتی قهرمانی آسیا

اعزام ورزشکاران فریمانی به مسابقات کشتی قهرمانی آسیا

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی ، رئیس اداره ورزش و جوانان فریمان  گفت: وحید دادخواه فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم، حمید باوفا به عنوان سرمربی و محمدرضا صادقی ماسور تیم از شهرستان فریمان در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی قرار دارند.

صیامی گفت: رقابت های کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی آسیا روزهای ۲۶ تا ۳۱ تیرماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می شود.


بستن