تبلیغات در تلکسیران

معرفی افراد برتر مسابقات دوچرخه سواری تایم تریل کشور

معرفی افراد برتر مسابقات دوچرخه سواری تایم تریل کشور

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،به نقل از روابط عمومی هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی،در روز دوم مسابقات 22 رکابزن در رشته تایم تریل انفرادی مسیر 20 كیلومتری كنار گذر شمالى شهر مشهد را ركاب زدند.

در پایان رقابتهای روز دوم، مهدى بیدرام از استان اصفهان ، احسان دهقان از استان یزد و حسین بهرامى نژاد أز استان كرمان به ترتیب اول تا سوم شدند.

فردا و در روز پایانى مسابقات 75 دوچرخه سوار در بخش استقامت جاده با هم رقابت می كنند.

افراد برتر این مسابقات با حضور در اردوی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا 2019 اندونزی اعزام خواهند شد.

امسال یک سوم اعضای کاروان اعزامی ایران به جاکارتا از بانوان هستند


وزیر ورزش و جوانان در مشهد گفت:امسال حدود 100 نفر از اعضای کاروان اعزامی ورزشکاران ایران از بانوان هستند که این تعداد 2 برابر دوره قبلی است.
امسال یک سوم اعضای کاروان اعزامی ایران به جاکارتا از بانوان هستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،مسعود سلطانی فر در آیین بهره برداری پارک آبی بانوان مجموعه موج های آبی مشهد با اشاره به موفقیتهای اشتغالزایی خراسان رضوی اظهار داشت:ساخت این مجموعه ورزشی و تفریحی اشتغال زایی خوبی داشته و ‌حمایت از اینگونه فعالیتها باید تقویت شود.
وی همچنین تامین‌ و ساخت مجموعه های ورزشی مخصوص بانوان را از برنامه های دولت عنوان کرد.
رییس هیات مدیره و ‌موسس مجموعه موجهای آبی مشهد هم گفت: این مجموعه در زمینی به مساحت هشت هزار و 700 مترمربع با زیربنای 29 هزار مترمربع شامل هشت وسیله بازی ترکیبی از جمله 6 سرسره بزرگ، رودخانه، استخر بزرگسال و کودک، سونا، حمام ترکی، رستوران و کافی شاپ است و ظرفیت پذیرش همزمان 2 هزار نفر را دارد.
محمدرضا علیزاده افزود: مرحله دوم مجموعه موجهای آبی ویژه بانوان است و تجهیزات آزمایشگاهی و تصفیه آب آن مستقل از مرحله یک است، هم اکنون مرحله نخست این مجموعه که سال 1386 به بهره برداری رسیده، برای استفاده آقایان فعال است.
وی گفت: 800 میلیارد ریال برای ساخت این مجموعه هزینه و به صورت مستقیم برای 280 و غیرمستقیم برای حدود 700 نفر اشتغال زایی شده است.

خانه کاراته خراسان رضوی هم که روند ساخت آن از 10 سال پیش آغاز شده بود با حضور وزیر ورزش و جوانان در مشهد به بهره برداری رسید.

برای ساخت سالن اختصاصی کاراته استان بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است.

برگزاری رقابتهای فوتسال نونهالان کشور در تربت حیدریه

برگزاری رقابتهای فوتسال نونهالان کشور در تربت حیدریه

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی رقابت های لیگ مناطق فوتسال نونهالان کشور، عصر دیروز در سالن ورزشی مالک اشتر تربت حیدریه آغاز شد و تا پنجم مرداد ادامه دارد.

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در حاشیه این رقابتها  گفت: 5 تیم از استان های قزوین، همدان، مرکزی، گلستان و خراسان رضوی در این مسبقه ها رقابت می کنند.

حمیدرضا امینی افزود: تیم فوتسال گوشت روز تربت حیدریه به عنوان نماینده خراسان رضوی در این رقابت ها حضور دارد.

اکنون در شهرستان تربت حیدریه 32 باشگاه ورزشی فعالند که هفت باشگاه مربوط به بانوان، 2 باشگاه ویژه آقایان و بقیه به صورت مشترک فعالیت دارند.

کسب 14 نشان جوجیتسوکاران خراسان رضوی در کشور

کسب 14 نشان جوجیتسوکاران خراسان رضوی در کشور

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،مسئول انجمن جوجیتسو هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی گفت: جوجیتسوکاران این استان در رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور 14 مدال به دست آوردند.

مصیب پیله ور افزود: ورزشکاران مزبور چهار مدال طلا، چهار مدال نقره و 6مدال برنز در این مسابقات که دیروز در شهرکرد به پایان رسید کسب کردند.
وی اظهار داشت: در این رقابتها و در استایل نوازا، آریان سپهری نیا، میلاد طالب همت، محمدرضا سلیم خانی، مهدی حسن پور به مدال طلا و کیان علیزاده، سید محمد فیروزی و اسماعیل عربیان به مدال نقره دست یافتند و حمید علیزاده نیز مدال برنز این رقابتها را از آن خود کرد.
وی گفت: همچنین در استایل فایت نیز سید مهدی دهقانی به مدال نقره دست یافت و محمدعلی احمدی خباز، صالح فارسی، پوریا خالقی، مهدی غریب و میلاد طالب همت هم با کسب عنوان سوم مدال برنز دریافت کردند.
این رقابتها با حضور 17 تیم از 16 استان از 29 تا 30 تیر در سالن ورزشی تختی شهرکرد برگزار شد.

پایان مسابقات رده بندی استقامت خراسان رضوی

پایان مسابقات رده بندی استقامت خراسان رضوی

 به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مرکز خراسان رضوی،نخستین مرحله مسابقات دوچرخه سواری جاده رده بندی استقامت خراسان رضوی در ماده حذفی به میزبانی شهرستان فریمان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی،مسابقات در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور 65 ورزشکار اعم از قهرمانان کشور و استان برگزار شد و شرکت کنندگان مسیر میدان فرمانداری، جاده کمربندی و  مسیر برگشت را به مسافت 30 کیلومتر رکاب زدند.

در پایان در رده سنی بزرگسالان کمال رازی از باشگاه رودی،در رده جوانان امیرحسین محمدی از شهرداری طرقبه و در رده سنی نوجوانان عماد محمدی از شهرداری طرقبه به مقام نخست دست یافتند.

برگزاری مسابقات قهرمانی جودوی خراسان رضوی

برگزاری مسابقات قهرمانی جودوی خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،180 جودوكار استان در رده سنى نوجوانان و در 9 وزن در سالن استاد اصغر دهقان مشهد به مدت یك روز باهم رقابت كردند .

برگزیدگان این مسابقات ، مرداد ماه به رقابتهای جودو قهرمانى كشور به میزبانی استان كردستان اعزام خواهند شد .

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟