جام قهرمانی از اراک به اصفهان رسید.

جام قهرمانی از اراک به اصفهان رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛ در دیدار نهایی مسابقات هندبال نونهالان منطقه پنج کشور تیم فولاد مبارکه سپاهان مقابل هم استانی خود هیات خمینی شهر به پیروزی رسید و به مقام نخست دست یافت.
تیم خمینی شهر دوم شد و تیم نجف آباد هم با پیروزی مقابل هپکو اراک در دیدار رده بندی جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
مسابقات هندبال نونهالان منطقه ۵ کشور با حضور ۹ تیم از استان های مرکزی،اصفهان و لرستان به میزبانی اراک برگزار شد.

قهرمانی بانوان اصفهانی در مسابقات دوی صحرانوردی

قهرمانی  بانوان اصفهانی در مسابقات دوی صحرانوردی

قهرمانی تیم اصفهان در مسابقات دوی صحرانوردیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در رقابت های دو صحرانوردی بانوان کارگر کشور که با حضور ۹ تیم از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان به میزبانی استان خراسان شمالی برگزار شد ، بانوان اصفهانی در جایگاه نخست قرار گرفتند.
در این مسابقات تیم های تهران و خراسان شمالی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رقابت های انفرادی بالای ۳۰ سال این مسابقات نیز فاطمه سرشتی از تهران در جایگاه نخست ایستاد و فاطمه نصر اصفهانی از اصفهان و فاطمه محمدی از خراسان رضوی دوم و سوم شدند.
در رده سنی زیر۳۰ سال نیز آرزو حیدری از خراسان شمالی، آرزو شیخی  و شکوفه بیستاری از اصفهان مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
افراد برتر این دوره از مسابقات برای تشکیل تیم ملی و اعزام به مسابقات جهانی کارگران درکشور اسپانیا معرفی شدند.

معرفی 4تنیس باز برتر

معرفی 4تنیس باز برتر

معرفی ۴ تینس باز برتربه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ در ادامه برگزاری مرحله چهارم مسابقات مناطق آزاد آقایان در اصفهان، تنیسورها برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی با هم روبرو شدند.
در پایان مرحله دوم بازیها، سامان ملکی ۲بریک از سد محمد سلجوقیان گذشت، علی یزدانی با همین نتیجه برابر ماهان صفائیان پور به برتری رسید، آرش نیک فر ۲برصفر برابر علی کاظمی پیروز شد و علیرضا نصیری هم با همین نتیجه حریف خود محمدحسین جمالیان را شکست داد.
با این نتایج سامان ملکی، علی یزدانی، آرش نیک فر و علیرضا نصیری به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
این مسابقات با حضور ۶۸تنیس باز به مدت ۵روز در اصفهان پیگیری می شود.
سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده محمد حسن لاچینانی است.

شکست سپاهان و ذوب آهن برابر حریفان تدارکاتی

شکست سپاهان و ذوب آهن برابر حریفان تدارکاتی

شکست سپاهان و ذوب آهن برابر حریفان تدارکاتیبه گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛ تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان اصفهان که برای برگزاری یک اردوی آماده سازی به منظور حضور پر قدرت در فصل جدید رقابت های لیگ برتر، در کشور ترکیه به سر می برد مقابل تیم رباط مراکش یک بر صفر مغلوب شد.
تیم فوتبال ذوب آهن هم که برای برگزاری دیدار تدارکاتی به مشهد سفر کرده بود برابر تیم پدیده ۳ بر ۲ نتیجه را واگذار کرد.
در این دیدار که در سه وقت ۴۰دقیقه‌ای برگزار شد، محمدمهدی مهدیخانی و فریبرز گرامی از روی نقطه پنالتی و امین قاسمی‌نژاد با ضربه سر توانستند دروازه ذوب‌آهن‌ را باز کردند. مرتضی تبریزی از روی نقطه پنالتی و حبیب‌زاده نیز برای ذوب آهن گلزنی کردند.

تیمداری دوباره ذوب آهن در رقابتهای دسته برتر

تیمداری دوباره ذوب آهن در رقابتهای دسته برتر

تیمداری دوباره ذوب آهن در رقابتهای دسته برتربه گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد بعد از پیگیریهای فدراسیون و هیئت هندبال مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند بعد از دو سال دوری دوباره در لیگ برتر هندبال بانوان تیمداری کنند.
پس از آنکه دوسال قبل تیم ذوب آهن به دلیل برنامه ریزی نادرست و بی توجهی برخی از مسئولان هندبال باشگاه، به بن بستِ نداشتن بازیکن برای حضور در لیگ برتر رسید تصمیم به انحلال تیم هندبال بانوان و خروج از لیگ برتر گرفت، تیمی ریشه دار که سکوهای بسیاری را در تاریخ لیگ برتر هندبال به خود اختصاص داده بود.
نایب رییس هندبال استان اصفهان گفت: بعد از دوری دو ساله‌ای که ذوب آهن داشت کار بر روی رده‌های پایه را دوباره شروع کرده و خوشبختانه تیم امید این باشگاه به فینال مسابقات قهرمانی کشور که در اصفهان در حال برگزاری است راه یافت و با این رویه در سالهای آینده دوباره تیمی پرقدرت و مدعی در لیگ برتر به نام ذوب آهن خواهیم داشت.
اعظم قینانی بابیان اینکه مقدمات اولیه برای بازگشت ذوب آهن صورت گرفته و مقرر شد هفته آینده نیز کادر فنی این تیم معرفی شوند افزود: از اهداف اصلی ذوب آهن برای ورود مجدد به لیگ حمایت از بازیکنان بومی و جلوگیری از مهاجرت بازیکن اصفهانی به تیم‌های غیر اصفهانی است.
وی در خصوص حضور سپاهان در لیگ برتر نیز گفت:همه تلاش خود را خواهیم کرد تا سپاهان نیز به لیگ برتر ورود کند، چرا که ویترین هر رشته‌ای در ورزش در نهایت لیگ برتر است و این دو باشگاه سال‌ها در لیگ برتر حضور داشتند و زمانی که این دو تیم قوی و مدعی بودند در کنار تیم‌های دیگر، ما تیم ملی خوبی داشتیم.
نایب رییس هندبال استان اصفهان با اشاره به اینکه آیین قرعه کشی لیگ برتر هندبال بانوان دو روز پیش در محل فدراسیون انجام شد افزود: رقابتها از دوم شهریور با شرکت ۸ تیم آغاز و نحوه روبرو شدن تیم ها در هفته‌های منتهی به مسابقات مشخص می شود.

ویتنام میزبان برترین‌های ایران

ویتنام میزبان برترین‌های ایران

ویئتنام میزبان برترین های ایرانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ در ادامه رقابت های شنای انتخابی المپیک جوانان جهان در ویتنام در ماده ۵۰ متر آزادمتین سهران شناگر اصفهانی تیم ملی به همراه علی فتحی دو شناگر ایران در این ماده بودند و سهران با زمان ۲۴:۲۳ اول شد و باردیگر ورودی ب المپیک جوانان را به نام خود ثبت کرد. این شناگر در مسابقات انتخابی تایلند هم توانسته بود ورودی ب این ماده را کسب کند. علی فتحی نیز در این ماده با ثبت زمان ۲۵:۸۵ به کار خود پایان داد.
در ادامه علیرضا یاوری شناگر اصفهانی، متین بالسینی و علی سراوند در ماه ۱۰۰متر پروانه با حریفان خود به رقابت پرداختند. یاوری پیش از این در مسابقات انتخابی تایلند ورودی ب این ماده را کسب کرده بود و این بار با زمان ۵۶:۵۰ رکورد پیشین خود را بهبود بخشید اما از کسب ورودی الف باز ماند.
بالسینی و سراوند نیز به ترتیب با زمان‌های ۵۷:۹۶و۵۹:۱۷ به کار خود پایان دادند. در آخرین ماده نیز متین سهران در ماده ۲۰۰متر مختلط انفرادی به آب زد و با زمان ۲:۱۴:۸۲ به کار خود پایان داد.
پیش از این نیز علیرضا یاوری و متین سهران در ماده ۵۰مترپروانه به آب زدند و یاوری با رکورد ۲۵:۸۵ در جایگاه دوم ایستاد و ورودی ب المپیک جوانان آرژانتین را کسب کرد. همچنین متین سهران که پیش از این در رقابت‌های تایلند ورودی ب این ماده را بدست آورده بود با زمان ۲۶:۱۶ به کار خود پایان داد.
علیرضا یاوری، متین سهران و علی فتحی سه نماینده ایران در ادامه برای رقابت در ماده ۱۰۰متر آزاد به آب زدند. علیرضا یاوری که پیش از این موفق به کسب ورودی ب این ماده شده بود با ثبت زمان ۵۲:۸۰سوم شد و بار دیگر این ورودی را تکرار کرد. متین سهران و فتحی نیز با زمان۵۳:۶۵و۵۵:۰۵ به کار خود پایان دادند.
فردا در روز پایانی شناگران در سه ماده ۵۰متر کرال پشت، ۲۰۰آزاد و ۲۰۰مترپروانه به مصاف حریفان می روند.
مسابقات قهرمانی شنا جوانان ویتنام ۲۳الی۲۷تیر به یمزبانی ویئتنام در حال برگزاری است و پنج ملی پوش جوان ایران که پیش از این موفق به کسب ورودی B المپیک جوانان آرژانتین شده‌اند، این بار برای کسب ورودی A المپیک تلاش می‌کنند.

 


بستن