تبلیغات در تلکسیران

ثبت نخستین پیروزی در کارنامه نماینده اصفهان

ثبت نخستین پیروزی در کارنامه نماینده اصفهان

ثبت نخستین پیروزی در کارنامه نماینده اصفهانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ درهفته سوم مسابقات فوتبال ساحلی دسته اول باشگاه های کشور تیم فرش حداد اصفهان برابر مهمانش تیم قدرتمند دریانوردان بوشهر 3 بر 2 به پیروزی رسید.
گل های تیم فرش حداد در دقیقه شش نیمه اول و دقیقه یازده نیمه دوم از روی نقطه پنالتی و دقیقه شش وقت سوم بازی به ثمر رسید.
گل های تیم دریا نوردان بوشهر در دقیقه یک نیمه اول و دقیقه پنج وقت سوم بازی توسط حسن جوادی برای زرد پوشان بوشهری زده شد
تیم فرش حداد اصفهان در هفته اول 4 بر 3 نتیجه را به موج گناوه بوشهر واگذار کرد و در هفته دوم 6 بر 3 مقابل شهرداری دشتی پارسیان مغلوب شد.
شهرداری دشتی پارسیان ،دهیاری صادق آباد چهارمحال و بختیاری، موج سواران ساحل چالوس، دریانوردان بوشهر ، موج گناوه و فرش حدادی اصفهان شش تیم شرکت کننده در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه های کشور هستند.
در پایان این رقابت ها تیم های قهرمان و نایب قهرمان به مسابقات فصل آینده لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور صعود خواهند کرد.

 

معرفی برترین‌های رقابت‌های قویترین مردان


پنجمین دوره رقابت‌های قویترین مردان استان اصفهان و انتخابی کشوری با معرفی برترین‌ها در اصفهان پایان یافت.
معرفی برترین‌های رقابت‌های قویترین مردان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان گفت: در این رقابت ها 30 ورزشکار در 2 بخش زیر 95 و زیر 105 کیلوگرم در 2 مرحله مقدماتی و نهایی و در 6 مرحله رقابت های کشوری به رقابت پرداختند.
حسین یارمحمدیان استان اصفهان را یکی از قطب های قویترین مردان کشور معرفی کرد و گفت: با توجه به رتبه بالای رقابت های استانی 10 نفر از برترین های کشور از استان های البرز، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، قزوین و کردستان هم در این رقابتها حضور داشتند.
وی با بیان اینکه استان اصفهان پارسال در هر 2 بخش قهرمان شد افزود: 4 نفر برتر هر رده در این رقابت ها آبان امسال به مسابقات قویترین مردان کشور تهران اعزام می شوند.

کد ویدیو

آقای گل لیگ جوانان در جمع بزرگسالان سپاهان

آقای گل لیگ جوانان در جمع بزرگسالان سپاهان

آقای گل لیگ جوانان در جمع بزرگسالان سپاهانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ علی‌رضا صادقیان، مهاجم تیم جوانان سپاهان با اشاره به سختی هایی که در راه رسیدن به عنوان آقای گلی لیگ جوانان داشت گفت:سطح لیگ جوانان سال گذشته بسیار بالا بود و رقیبان من از آمادگی بالایی برخوردار بودند.
وی افزود: رقابت بسیار فشرده‌ای داشتیم به صورتی که من تا سه هفته به پایان لیگ در رده دوم آقای گلی قرار داشتم، اما خوشبختانه توانستم با گلزنی در بازی‌های باقی مانده به این مهم دست پیدا کنم.
علی‌رضا صادقیان در پایان با بیان اینکه شرایط تیم جوانان خوب است گفت: از سوی باشگاه به من اعلام شده است که به تیم بزرگسالان بروم و با اعضای تیم بزرگسالان و زیر نظر امیر قلعه نویی تمرین کنم.

 

عابدی مسافر بازی‌های آسیایی جاکارتا

عابدی مسافر بازی‌های آسیایی جاکارتا

عابدی مسافر بازی های آسیایی جاکارتابه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ با تایید کمیته فنی فدراسیون تیراندازی با کمان و بعد از برگزاری مسابقات آسیایی چین تایپه و کاپ جهانی آلمان، گیسا بایبوردی حذف و مینو عابدی جانشین وی در ترکیب تیم ملی کامپوند بانوان برای شرکت در بازیهای آسیایی شد.
هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی به طور رسمی از 27مرداد در جاکارتا و پالمبانگ آغاز می‌شود.

ملی‌پوشان تیراندازی با کمان ایران در ماده‌های ریکرو و کامپوند و در بخش مردان و بانوان در این مسابقات شرکت می‌کنند.

 

اصفهانی ها در جمع برترین های توپ و میدان

اصفهانی ها در جمع برترین های توپ و میدان

اصفهان ها در جمع برترین های توپ و میدانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مراسم برترین‌های فوتبال ایران در سال 97-96 با حضور مسئولان و ورزشکاران در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد و بازیکنان و تیم های اصفهان در بخش آقای گل و برترین بازیکن فوتسال، بازیکن اخلاق فوتسال، آقای گل لیگ‌های امید و جوانان و همچنین برترین تیم رده پایه نشان مراسم را به خود اختصاص دادند.
مهدی جاوید بازیکن فصل گذشته تاسیسات دریایی و حال حاضر گیتی‌پسند که به دلیل همراهمی نماینده لبنان در مسابقات جام باشگاه های آسیا در این مراسم حضور نداشت عنوان آقای گل و برترین بازیکن فوتسال را بدست آورد.
سپهر محمدی دروازه‌بان ملی‌پوش تیم گیتی‌پسند نیز برترین بازیکن اخلاق فوتسال مردان معرفی شد، علی خدادادی از تیم ذوب‌آهن آقای گل لیگ امید، علی‌رضا صادقیان از تیم سپاهان آقای گل لیگ جوانان و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان عنوان باشگاه برگزیده رده پایه را بدست آوردند.

 

بازگشت پر افتخار شناگران ملی پوش اصفهانی + فیلم

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ مربی تیم ملی شنای کشورمان با بیان اینکه رقابت های انتخابی شنای المپیک جوانان به میزبانی ویتنام برگزار شد گفت: تیم ملی کشورمان در این رقابت ها توانست 7سهمیه ورودی(ب) المپیک را کسب کند که شناگران استان 6سهمیه آن را کسب کردند.
گامر دیلانچیان با اشاره به اینکه علیرضا یاوری پنج و متین سهران یک سهمیه کسب کردند افزود: علیرضا یاوری در ماده های 100متر کرال سینه، 100متر پروانه، 50متر کرال سینه، 50متر پروانه و 200متر کرال سینه و متین سهران هم در ماده 50متر آزاد موفق به کسب سهمیه ورودی(ب) المپیک جوانان شدند.
دیلانچیان گفت: پیش از این و در رقابت های انتخابی المپیک جوانان در تایلند هم این دو شناگر خوب کشورمان موفق به کسب پنج سهمیه ورودی(ب) دیگر برای حضور در المپیک جوانان را کسب کرده بودند.
مربی تیم ملی شنای کشورمان افزود: علیرضا یاوری 18ساله و متین سهران 16ساله از بهترین شناگران کشور هستند که برای کسب سهمیه ورودی آ فقط چند صدم ثانیه فاصله داشتند.
گامر دیلانچیان افزود: اگر از این دوشناگر جوان کشورمان حمایت شود با اطمینان می توانیم در آینده ورودی آ المپیک را هم کسب کنیم.
رقابت های المپیک جوانان اوایل مهر به میزبانی آرژانتین برگزار خواهد شد و شناگران کشورمان از دهم مهر به مصاف حریفان خواهند رفت.

کد ویدیو