گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره «تصویر شهر» معرفی شدند


مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه تصویر شهر با حکم رییس سازمان فرهنگی هنری شهری تهران معرفی شدند.
به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سعید اوحدی رییس هیات مدیره و رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران عصر سه شنبه 16 بهمن ماه با حضور در موسسه تصویر شهر، طی احکامی هیات مدیره و مدیرعامل این موسسه را معرفی کرد.

در این نشست حسن خجسته به عنوان رییس هیات مدیره و برنا فیروزی، محمد احسانی زاده، محمدرضا فرجی و هاشم میرزاخانی به عنوان اعضا معرفی شدند.

در ادامه با نظر هیات مدیره و موافقت سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هاشم میرزاخانی به عنوان نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل موسسه منصوب شد.

حسن خجسته از استادها و مدیران ارشد فرهنگی و عضو شورای پروانه نمایش آثار سینمایی، محمد احسانی زاده معاون اسبق اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و مدیر شبکه نسیم، برنا فیروزی مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست رسانه ملی و محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

اوحدی طی سخنانی دست یابی به سینمای متعهد، انقلابی و دینی و ضرورت پرداختن به مضامین والا در روند جامعه سازی دینی با توجه به اساسنامه و مساعدت کلیه اعضای محترم هیات مدیره را نسبت به حمایت از تولیدات فرهنگی هنری ارزشمند، توسعه و ارتقای سطح کیفی مراکز نمایشی و نیز جذب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در تولید آثار فاخر خواستار شد.

در پایان این جلسه از خدمات مدیرعامل و اعضای پیشین هیات مدیره موسسه تصویر شهر تجلیل شد.

منبع: صبا


addup.center