عکس/ تجمع اعتراضی مردم علیه جنایات رژیم صهیونیستی
مردم تهران صبح امروز چهارشنبه در اعتراض علیه جنایات اخیر رژیم صهیونیستی مقابل لانه جاسوسی امریکا تجمع کردند.
راهبرد سوخته اصلاح طلبان برای انحراف افکار عمومی
از سوی دیگر اوضاع بد اقتصادی و معیشتی امروز جامعه را باید نتیجه مستقیم عملکرد دولتی دانست که تمامی امور کشور و حتی معضل آب خوردن و محیط زیست را هم به مذاکرات با دولت های غربی گره زده بود. حامیان دولت بهتر است به جای اینگونه سناریوسازی های نچسب و انداختن تقصیرات به گردن دیگران، پاسخگوی ناکارمدی خود در عمل به وعده های انتخاباتی باشند.
گروه خبری سیاسی
به گزارش شهدای ایران،در شرایطی که انتقادها از دولت روحانی به خاطر بی عملی مفرط در پنج سال گذشته و گره زدن همه امور کشور به برجام به اوج خود رسیده و جامعه در انتظار پاسخگویی رئیس جمهور در قبال شرایط بد اقتصادی و معیشتی است، اصلاح طلبان سناریوسازی برای انحراف افکار عمومی و فرار از مسئولیت خود در ایجاد شرایط کنونی کشور را کلید زده اند.

 
سعید حجاریان، چهره شاخص جریان اصلاحات در گفتگوی امروز خود با روزنامه اعتماد، سناریوهای مختلف برکناری روحانی از سمت ریاست جمهوری را بررسی کرده و نسبت به آن واکنش نشان داده است! این موضع گیری عجیب در حالی است که طی روزها و هفته های اخیر هیچکدام از منتقدین روحانی سخنی از استعفا یا برکناری وی مطرح نکرده و اتفاقا بر پاسخگویی رئیس جمهور تاکید داشته اند.

 

حجاریان در این گفتگو پیشنهاد استعفا، اعمال فشار، طرح عدم کفایت و همچنین پرونده سازی را ۴ سناریو مخالفان روحانی عنوان کرده و البته توضیح نداده است که کدام حزب و یا جریان مخالف رئیس جمهور چنین مطالباتی را اعلام کرده اند. نکته جالب توجه اما زمانی است که حجاریان در پاسخ به اظهار شگفتی مصاحبه کننده که اینگونه مسائل را بسیار بعید و نامحتمل می شمارد، می گوید: من هم با شما موافقم اما چون محتمل خطیر است، احتمال ولو به صورت ضعیف را باید در نظر گرفت!

 

این چهره اصلاح طلب در ادامه داستان سرایی های خود برای القای این موضوع که روحانی در آستانه استعفا و یا برکناری است، تا بدانجا پیش رفته که آرایش احزاب سیاسی پس از برکناری روحانی و همچنین شرکت و یا عدم شرکت احزاب اصلاح طلب در چنین انتخاباتی را هم به تفصیل شرح و توضیح می دهد!

 

به نظر می رسد القای فضایی موهوم و تیره و تار که روحانی برای پیشبرد برنامه های خود هیچ قدرتی نداشته و هر آن در معرض تهدید به استعفا و یا برکناری است، آنهم در شرایطی که هیچ مابه ازای واقعی در جامعه برای این گزاره متصور نیست، بیشتر یک سناریوسازی ساده و پیش پاافتاده برای عدم مسئولیت پذیری و فرار از پاسخگویی رئیس جمهور و حامیان اصلاح طلب این دولت تلقی خواهد شد. چه اینکه دولت آقای روحانی با اختیارات گسترده، برجام را بر کشور تحمیل کرده و اکنون می بایست پاسخگوی عدم تحقق شعارهای مرتبط با آن باشد.

 

از سوی دیگر اوضاع بد اقتصادی و معیشتی امروز جامعه را باید نتیجه مستقیم عملکرد دولتی دانست که تمامی امور کشور و حتی معضل آب خوردن و محیط زیست را هم به مذاکرات با دولت های غربی گره زده بود. حامیان دولت بهتر است به جای اینگونه سناریوسازی های نچسب و انداختن تقصیرات به گردن دیگران، پاسخگوی ناکارمدی خود در عمل به وعده های انتخاباتی باشند.


*رجانیوز

تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت مرحوم حجت الاسلام طباطبایی
رهبرانقلاب اسلامی در پیامی درگذشت خطیب و معلّم اخلاقی حجة‌الاسلام حاج سیدمهدی طباطبائی را تسلیت گفتند.
گروه خبری سیاسی
شهدای ایران:رهبرانقلاب اسلامی در پیامی درگذشت خطیب و معلّم اخلاقی حجة‌الاسلام حاج سیدمهدی طباطبائی را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت خطیب و معلّم اخلاقی جناب حجة‌الاسلام آقای حاج سیدمهدی طباطبائی رحمة‌الله‌علیه را به خاندان گرامی و اخوان مکرّم و همه بازماندگان و دوستان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض میکنم.

آن سید بزرگوار در دهها سال از زندگی خویش تلاش دینی مغتنمی در ارشاد معنوی و اخلاقی مؤمنین با بهره‌گیری از جایگاه منبر و محراب برعهده گرفته بودند و در عرصه‌های انقلاب نیز با حضور در مجلس شورای اسلامی در برهه‌ئی از زمان، به این وظیفه‌ی خطیر اشتغال داشتند.

از خداوند متعال شمول رحمت و مغفرتش را برای آن مرحوم و صبر و تسلّا برای بازماندگان مسألت میکنم.

سیّدعلی خامنه‌ای
۲۹ اردیبهشت۱۳۹۷
استوری حسن روحانی در سالگرد انتخابات 96 + عکس
گروه خبری سیاسی
به گزارش الف رئیس‌جمهور در سالگرد ۱۲ دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ با انتشار عکسی از پیرمرد و پیرزن روستایی که عکس روحانی را در دست داشتند در استوری صفحه اینستاگرام خود نوشت: راهی که با هم شروع کرده‌ایم را باید با هم ادامه دهیم.


آقای رئیس جمهور 24 اردیبهشت همان 14 می است!
گروه خبری سیاسی
 عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در توییتر خود درباره سخنرانی رئیس جمهور در ترکیه نوشت:loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن