گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

انتظار مردم برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

امام جمعه موقت خرم آباد گفت: مردم انتظار دارند قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی برخوردی قاطع  و انقلابی کند. 

به گزارش سفیر افلاک حجت‌السلام بهروز شمسی فر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در خرم آباد با بیان این که قوه مقننه باید بر اجرای قوانین نظارت کند و با وضع قوانین جدید مشکلات مردم را حل کند،اظهار داشت: مردم انتظار دارند قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی برخوردی قاطع  و انقلابی کند.

 

امام جمعه موقت خرم‌آباد تصریح کرد: دشمن می خواهد با فشارهای اقتصادی درگیری‎‌های داخلی در کشور به وجود آورد و با ورود تروریست ها ایران تبدیل به سوریه شود اما این توطئه قطعا شکست می خورد.

 

وی حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را اولویت اول مسئولان دانست و گفت: دولت بایستی افراد فاقد توانایی مدیریت مسائل اقتصادی کشور را از کابینه خارج کند و نیروهای جوان متخصص را بکارگیری کند.

 

شمسی فر با تأکید بر بدعهدی‌های آمریکا در برجام تصریح کرد: بر اساس سخنان مقام معظم رهبری آمریکا قابل اعتماد نیست و نباید با آمریکا مجددأ مذاکره کرد.

 

 به گفته وی هدف از تشکیل داعش سلطه وهابیت بر عراق و سوریه بود که با تدبیر رهبرمعظم انقلاب محقق نشد استکبار جهانی پس از نقش برآب شدن توطئه داعش به دنبال ایجاد آشوب در کردستان عراق و انتخابات لبنان بود که همگی با شکست مواجه شد.

 

خطیب موقت جمعه خرم‌آباد با بیان این که 23مرداد روز مقاومت اسلامی است،اظهار داشت: مقاومت اسلامی رمز پیروزی بر دشمنان است از همین رو  همه نقشه‌های دشمن علیه مردم ایران همیشه با شکست مواجه شده است.

 

شمسی فر با اشاره به 26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به وطن گفت: شعاراصلی انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار جهانی است برای همین ایران اسلامی همیشه با مبارزه با استکبار به پیروزی رسیده است.

 

وی با اشاره به سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) گفت: این امام معصوم از توانایی علمی بالایی برخوردار بود و در سن هفت سالگی با بزرگان علمی مناظره می کرد.

 

امام جمعه موقت خرم آباد به سالروز ازدواج امیرالمؤمنین(ع) و حضرت فاطمه(س) اشاره کرد و گفت: این ازدواج مبارک برای بشریت الگوست کسانی که  توانایی مالی دارند زمینه ازدواج جوانان را فراهم کنند.

 

انتهای پیام/addup.center