30 هزار هوادار در آزادی/ عکس سلفی داوران پیش از شروع بازی

30 هزار هوادار در آزادی/ عکس سلفی داوران پیش از شروع بازی
حدود 35 هزار هوادار برای تماشای دیدار استقلال و تراکتورسازی حدود 90 دقیقه قبل از آغاز این دیدار به ورزشگاه آمدند.

استقلال

به گزارش کسب و کار نیوز، دیدار استقلال و تراکتورسازی در حالی از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود که حدود 30 هزار هوادار در فاصله 90 دقیقه تا سوت آغاز این دیدار به ورزشگاه آزادی آمده‌اند و 20 هزار نفر آن‌ها استقلالی هستند.

هواداران استقلال طرح موزاییکی را برای استقبال از لئونارد پادوانی مدافع مصدوم خود آماده کرده‌اند.

پیش از آغاز بازی درگیری‌هایی بین هواداران و ماموران امنیتی ایجاد شد.

پس از مشکلاتی که برای داوران در دیدار هفته گذشته پرسپولیس و فولاد اتفاق افتاد، آی‌دی کارت داوران این دیدار صادر شد تا سیدمهدی سیدعلی بدون مشکل وارد ورزشگاه شوند.

ناظران فدراسیون برای بازدید از چمن و وضعیت سکوها وارد چمن ورزشگاه شدند و به دقت به بررسی فضای استادیوم پرداختند. همچنین داوران بازی با قرار گرفتن روی خط یکی از دروازه‌ها عکس سلفی انداختند.

درگیری هواداران استقلال با ماموران انتظامات آزادی با پرتاب بطری‌ آب توسط آبی‌ها به این ماموران همراه شد.

انتهای پیام

تارتار: چالش شیرینی برای بازی فردا داریم/ استقلال روز سختی خواهد داشت

تارتار: چالش شیرینی برای بازی فردا داریم/ استقلال روز سختی خواهد داشت
سرمربی پارس جنوبی می‌گوید بازی با استقلال بازی شیرینی برای آن‌هاست.

مهدی تارتار

به گزارش کسب و کار نیوز، پارس جنوبی در هفته چهارم لیگ برتر فردا (پنج‌شنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه تختی جم میزبان استقلال تهران است. مهدی تارتار در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: بازی از دیدگاه ما بازی شیرینی است. کادر فنی و بازیکنان پارس جنوبی در طول فصل همیشه منتظر این بازی‌ها هستند تا بتوانند خودشان را نشان دهند. ضمن احترام به تیم حریف، روز سختی برای استقلال پیش‌بینی می‌کنیم. این پیش‌بینی با توجه به شرایط بازی، جو مسابقه و تماشاگران پرشورمان است.

او افزود: بازیکنان ما برای بازی با استقلال خیلی خوب تمرین کردند و کار را برای ما برای انتخاب 18 نفر اولیه سخت کرده است. این یک چالش شیرین است و از خط دروازه تا خط حمله رقابت تنگاتنگی وجود دارد دست‌مان باز است اما کاش می‌شد هر 24-23 نفر را داخل زمین استفاده کنیم اما بعضی بازیکنان باید روی نیمکت بنشینند و برخی هم روی سکو.

ادامه دارد…

معادله پیچیده انتقال قدوس/ اوئسکای اسپانیا یا رن فرانسه؟

معادله پیچیده انتقال قدوس/ اوئسکای اسپانیا یا رن فرانسه؟
سایت سوئدی به بررسی ابعاد پیچیده انتقال سامان قدوس پرداخته است. این روزها موضوع بر سر انتقال یا عدم انتقال او به لالیگا یا لیگ فرانسه مساله‌ساز شده است.

سامان قدوس

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از  fotbollskanalen، شرایط پیرامون انتقال سامان قدوس خیلی پیچیده شده است. روزنامه‌ اسپانیایی آس، عنوان کرده که ستاره تیم اوسترشوندز می‌خواهد به تیم لالیگایی اوئسکا برود، این‌ در حالی است که باشگاه سوئدی پیشنهاد رن فرانسه را قبول کرده است.

در حال‌ حاضر صحبت‌های زیادی درباره سامان قدوس مطرح شده است. هفته‌ گذشته او آماده پیوستن به تیم اوئسکا بود و حتی تصاویری از او هم در این باشگاه اسپانیایی منتشر شد اما دنیل کیندبرگ، رییس باشگاه سوئدی وارد عمل شد و عنوان کرد این انتقال نباید صورت بگیرد.

دنیل کیند برگ، رییس باشگاه اوسترشوندز گفت‌: در حال‌ حاضر باید این را بگویم که هیچ قراردادی با تیم اوئسکا بسته نشده است. فقط می‌توانم درباره این موضوع صحبت کنم و نمی‌خواهم درباره مسائل دیگری صحبت کنم. جریان آن طور که مردم فکر می‌کنند شفاف نیست. آن چه که اتفاق افتاده این است که رییس باشگاه یک پیشنهاد را قبول کرده و باید ببینم ظرف روزهای باقی‌ مانده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

روز دوشنبه رسانه‌های ‌اسپانیایی اعلام کردند که باشگاه اوئسکا مدعی است که سامان قدوس بازیکن آنهاست و تاخیر در این انتقال باعث ناراحتی آنها شده و در صورتی که این موضوع حل و فصل نشود این باشگاه به فیفا شکایت خواهد کرد. اکنون روزنامه‌ آس اسپانیا مطالب جدیدی را درباره این انتقال اعلام کرده است. آس مدعی شده که “قدوس خودش علاقمند است که به اوئسکا برود و او این موضوع را به باشگاه سوئدی اعلام کرده و به همین خاطر باشگاه اوئسکا نیز انتظار دارد که قدوس به جمع آنها بپیوندد.”

سه گزینه پیش روی باشگاه اسپانیایی است یا این که قدوس بازیکن آنها شود، دوم اینکه این باشگاه به خاطر لغو قرارداد غرامت دریافت کند و سوم هم اینکه در صورتی که یکی از این دو مورد انجام نشود باشگاه اسپانیایی به فیفا شکایت کند.

پاتریک سیو، مدیر رسانه‌ای باشگاه اوسترشوندز درباره این موضوع، گفت‌: ما در حال‌ حاضر هیچ اظهار نظری در این باره نخواهیم کرد. هر کسی که دید قدوس روز یکشنبه برای ما بازی کرد می‌تواند تشخیص دهد که این بازی در حال‌ حاضر به کدام تیم وابسته است. این تمام چیزی است که می‌توانم بگویم. هیچ توافقی بین ما و باشگاه اوئسکا صورت نگرفته است. به همین خاطر ما نمی‌خواهیم اظهاری در این رابطه داشته باشیم. ما سعی می‌کنیم چند روز آینده درباره وضعیت سامان قدوس با صراحت و شفافیت صحبت کنیم و این موضوع برای همه قابل فهم باشد.

انتهای پیام

دایی: عربستان و دیگر حریفان مقابل اراده‌تان تسلیم خواهند بود

دایی: عربستان و دیگر حریفان مقابل اراده‌تان تسلیم خواهند بود
علی دایی در پیامی به اعضای تیم ملی امید ایران روحیه داد.

علی دایی

به گزارش کسب و کار نیوز، علی دایی، کاپیتان پیشین تیم ملی و سرمربی تیم فوتبال سایپا، جهت شرکت در آستانه بازیهای آسیایی جاکارتا در پیامی که برای تیم امید ایران منتشر کرده، آورده است:
یک ایران چشم به ساق های یوزهای جوان دوخته شده و فوتبال ایران بازهم وارد آوردگاهی بین المللی می‌شود و امیدهای ما در مصاف با عربستان، در اندیشه به اهتزاز درآوردن پرچم خوشرنگ ایران خواهند بود.

ایران دوباره چشم می شود تا درخشش جوانانش را ببیند. شما در این تقابل می توانید سربلند باشید.همدلی شما و دعای مردمی که همواره حامی ایران و ایرانی بوده و هستند رمز موفقیت این تیم است. همه ما منتظر می نشینیم تا به بار نشستن تلاش های شبانه روزی تان را ببینیم. عربستان و هر حریف دیگری مقابل اراده شما تسلیم خواهد بود. این تیم برای فرداهای بزرگ تر آماده خواهد شد. جاکارتا سرزمین رویش امیدها خواهد شد.

انتهای پیام

چشمی: برای استقلال غیر ممکن وجود ندارد

چشمی: برای استقلال غیر ممکن وجود ندارد
مدافع هافبک ملی پوش استقلال می گوید با گذشت زمان این تیم هماهنگ تر خواهد شد.

روزبه چشمی

به گزارش کسب و کار نیوز، روزبه چشمی بازیکن ملی‌ پوش استقلال پس از مصدومیتی که در اردوی تیم ملی‌ در روسیه برایش پیش آمد چند هفته از تمرینات دور بود تا این که از روز گذشته به تمرینات گروهی استقلال باز گشت. چشمی گفت و گویی با سایت رسمی‌ باشگاه استقلال انجام داده که در ادامه میخوانید:

*بازگشت تو به تمرینات گروهی خبر خوبی‌ بود.

– خیلی‌ دلم تنگ شده بود، بعد از مصدومیتی که در روسیه برایم پیش آمد، مدتی‌ فیزیوتراپی کردم و باید از دکتر نوروزی و همکاران ایشان تشکر کنم. چند روزی هم اختصاصی تمرین کردم تا این که از دیروز به کارهای گروهی برگشتم و از این بابت احساس خوبی‌ دارم.

* در مورد شرایط استقلال صحبت کنیم، به نظر می‌رسد تیم فصل را خوب شروع کرده، به خصوص بعد از پیروزی قاطعانه مقابل تراکتور سازی.

– همین طور است. همه می‌دانند قبل از شروع فصل حواشی و مسائلی‌ وجود داشت اما خیلی‌ خوشحالم که این مسائل روی تیم اثر نگذاشت و لیگ را با قدرت شروع کردیم. در هفته اول مقابل پیکان می‌توانستیم برنده باشیم و در اصفهان هم مقابل ذوب آهنی که تیمی قدرتمند است در خارج از خانه تساوی قابل قبولی گفتیم در حالی که یک گل ما هم به اشتباه مردود اعلام شد. درست است که در 2 بازی 2 امتیاز گرفتیم اما روند رو به پیشرفت استقلال کاملا مشخص بود. دیدید که در بازی سوم برابر تراکتورسازی استقلال بسیار هماهنگ و منسجم تر از بازی قبل بود و علاوه بر زدن سه گل و کسب 3 امتیاز موقعیت خاصی به حریف خود نداد. با گذشت زمان استقلال از این هم بهتر می شود و من به این موضوع ایمان دارم.

*دیدار با پارس جم در هفته چهارم را چطور می بینی؟
– پارس جم تیم خوب و قابل احترامی است که فصل گذشته نیز آن را ثابت کرده است. این بازی خارج از خانه برگزار می شود اما برای استقلال ورزشگاه آزادی با هیچ جای ایران تفاوتی ندارد زیرا در هر دیدار به دنبال کسب سه امتیاز و پیروزی هستیم و حضور هواداران در تمامی ایران به ما در این موضوع کمک می کند. 
* سوالی که در مورد خودت وجود دارد این است که به بازی با السد می رسی یا خیر.
– من به طور مرتب فیزیوتراپی می کنم و تمرینات اختصاصی و جداگانه با مربی بدنساز تیم را نیز آغاز کردم. در کنار این با تیم هم تمرین می کنم تا هر چه زودتر به شرایط مطلوب برسم. خیلی دوست دارم استقلال را مقابل السد همراهی کنم.

* شفر در مصاحبه هایی اعلام کرده شانس حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در دستان خودمان است و نباید آن را از دست دهیم. فکر می کنید استقلال می تواند از مصاف با السد به مرحله بعدی برود؟
– حتما همینطور است. ما یک بار السد را در تهران شکست دادیم و تیم های قوی تر از السد را هم در مرحله گروهی شکست دادیم. الهلال و العین فینالیست های دو دوره اخیر لیگ قهرمانان بودند اما استقلال به عنوان تیم اول از این گروه صعود کرد. برای استقلال غیر ممکن وجود ندارد. نکته مهم این است که در تهران و با حضور صد در صدی هواداران در ورزشگاه و پر کردن همه سکوها نتیجه خوبی را کسب کنیم و سپس به بازی برگشت در دوحه فکر خواهیم کرد.

* صحبت های پایانی.
– از تلاش مسئولان باشگاه برای حل مشکلات تشکر می کنم. با توجه به شناختی که از کادرفنی و به ویژه آقای شفر دارم و همینطور تلاش و سختکوشی بازیکنان اطمینان دارم استقلال در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار دارد و بدون تردید با حمایت هواداران از این هم بهتر خواهد شد. ما هدف های بزرگی در سر داریم و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام

تارتار: سرمایه‌گذاری روی تیم امید می‌تواند طلسم 44 ساله را بشکند

تارتار: سرمایه‌گذاری روی تیم امید می‌تواند طلسم 44 ساله را بشکند
سرمربی تیم پارس جنوبی جم می‌گوید نباید انتظارات را از تیم ملی امید بالا برد.

هفته اول لیگ برتر دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و پارس جنوبی جم در ورزشگاه غدیر اهواز

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی تارتار درباره شرایط تیم فوتبال امید قبل از شروع رقابت‌های آسیایی اندونزی عنوان کرد: ما قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر در جریان تمرینات پیش فصل دیدار تدارکاتی با تیم امید داشتیم. در آن بازی تیم امید عملکرد خیلی خوبی داشت و حتی در نیمه اول دو بر صفر هم از ما پیش افتاد و در نیمه دوم 3 گل دریافت کرد. تیمی که کرانچار در حال حاضر مسولیت آن را عهده دار است، ‌بازیکنان جوان و آینده‌داری را در اختیار دارد که می‌توانند آینده تیم ملی فوتبال را بسازند. من شک ندارم این تیم در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

سرمربی پارس جنوبی جم ادامه داد: تا جایی که اطلاع دارم امیدهای فوتبال ایران در حال حاضر بازیکنان زیر 21 ساله هستند و همین تیم برای رقابت‌های المپیک توکیو آماده می‌شود. این کار فدراسیون و تیم امید بسیار ارزشمند است، چراکه یکسری بازیکن نیاوردند تا به بازی‌های آسیایی بروند و سپس بابت سنشان از تیم خط بخورند و دوباره تیم جدیدی برای المپیک تدارک دیده شود. به همین خاطر نباید انتظارات را از امیدهای کنونی در بازی‌های آسیایی بالا ببریم.

او افزود: علاوه بر اینکه یک مربی بزرگ خارجی مثل کرانچار روی نیمکت تیم امید است، ‌اعضای کادرفنی نیز از بهترین‌ها هستند. رضا شاهرودی، سهراب بختیاری‌زاده و سایر مربیان و از همه مهم‌تر حمید استیلی به عنوان مدیر تیم راهبرهای خوبی برای تیم امید هستند. در کل همه چیز آماده است تا شرایط خوبی را شاهد باشیم و من آینده روشنی برای این تیم می‌بینم.

تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا تیم امید می‌تواند طلسم حضور در رقابت‌های المپیک را بشکند، ‌گفت: اگر به این تیم مثل همین دو سه ماه قبل بها داده شود و بعد از بازی‌های آسیایی نیز حمایت‌ها ادامه داشته باشد، قطعا این تیم شانس زیادی برای صعود به المپیک دارد. باید به کادرفنی اعتماد داشته باشیم و اجازه دهیم آنها با هر نتیجه‌ای در اندونزی کارشان را دنبال کنند تا نتیجه دلخواه به دست آید.

انتهای پیام

>