تبلیغات در تلکسیران

حریفان پتروشیمی در باشگاه‌های بسکتبال آسیا مشخص شدند


قرعه کشی رقابت‌های بسکتبال باشگاه‌های آسیا برگزار شد و پتروشیمی ایران نماینده‌های خود در مرحله گروهی را شناخت.
حریفان پتروشیمی در باشگاه‌های بسکتبال آسیا مشخص شدند

ارسلان کاظمی بسکتبال پتروشیمی

به گزارش کسب و کار نیوز، بیست و هفتمین دوره از رقابت‌های بسکتبال باشگاه‌های آسیا از پنجم تا دهم مهر در تایلند برگزار می‌شود که پتروشیمی نماینده ایران در این دوره است و سومین حضورش در مسابقات آسیایی را تجربه می‌کند.

مراسم قرعه کشی مرحله گروهی این رقابت‌ها نیز برگزار شد که جنوبی‌های بسکتبال ایران در گروه A با نماینده‌های چین، چین تایپه و کره‌جنوبی قرار گرفت. پتروشیمی که امسال با هدایت مهران حاتمی در این مسابقات شرکت می‌کند در مرحله مقدماتی با تیم‌های پائونیان چین تایپه، لیااونینگ چین و اس کا نایتز کره‌جنوبی پیکار خواهد کرد.

الریاضی لبنان،‌ آلاوارک ژاپن، مارالکو فیلیپین و ومپایر تایلند نیز در گروه B مسابقات حضور خواهند داشت.

تیم پتروشیمی در دو دوره گذشته یک مقام سومی و یک مقام چهارمی کسب کرده‌است.

الریاضی لبنان نیز مدافع عنوان قهرمانی است.

انتهای پیام

هم گروهی های والیبال ایران در دور دوم قهرمانی جهان مشخص شدند


تیم ملی والیبال ایران در دور دوم رقابت های قهرمانی در گروه G با تیم‌های آمریکا، کانادا و بلغارستان هم گروه شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در پایان دور گروهی رقابت های والیبال قهرمانی جهان 2018 گروه بندی دور دوم این مسابقات نیز مشخص شد و تیم‌ملی والییال ایران در گروه G با تیم‌های آمریکا، کانادا و بلغارستان‌ هم گروه شد و باید پس از سه روز استراحت از جمعه به مصاف رقبایش برود.

دور دوم رقابت های والیبال قهرمانی جهان  2018 پس از حذف دو تیم انتهای جدول گروه های چهار گانه با صعود 16 تیم‌ برتر باز هم به صورت گروهی برگزار می شود و تیم‌ها با توجه به جایگاهشان در دور نخست در چهار گروه چهار تیمی قرار گرفتند.

تیم ملی والیبال ایران هم در دور نخست مرحله گروهی با کسب چهار پیروزی برابر پورتوریکو، بلغارستان، کوبا و فنلاند و قبول یک شکست مقابل لهستان توانست 11 امتیاز را کسب کند و به عنوان گروه D به دور دوم صعود کند.

هم چنین پس از اتمام دیدار های روز پایانی دور گروهی گروه بندی سایر گروه ها نیز مشخص شد که در گروه E  تیم ملی ایتالیا پس از سر گروهی در گروه A با تیم‌های روسیه، هلند و فنلاند هم گروا شد تا با توجه به قدرتمندی روس ها و هم چنین شگفتی سازی هلندی ها باشکست فرانسه و برزیل، لاجوردی پوشان‌ میزبان کار سختی برای صعود به مرحله حذفی در پیش رو برداشته اند.

در گروه F که به نسبت سایر گروه ها روی کاغذ راحت تر به نظر می رسید تیم ملی برزیل قهرمان المپیک با بلژیک، اسلوونی و استرالیا هم‌ گروه شد که با توجه به نمایش هماهنگ شاگردان کواچ در تیم اسلوونی و همچنین شگفتی سازی استرالیا با صعود به دور دوم می توانیم شاهد بازی های دیدنی باشیم.

اما رپدر یکی از سخت ترین گروه ها که می توان لقب گروه مرگ را به آن داد تیم های ملی لهستان، صربستان، فرانسه و آرژانتین در گروه H هم‌ گروه شدند که نبرد سه تیم قدرتمند با همدیگر در کنار حضور مردی متفکر به نام ولاسکو باید شاهد دیدار هایی زیبا باشیم.

در گروه G هم تیم های آمریکا، کانادا، بلغارستان و ایران هم گروه شدند.

گروه بندی دور دوم رقابت های والیبال قهرمانی جهان 2018 به ترتیب زیر است:

گروه E 
ایتالیا، هلند، روسیه و فنلاند
گروه F 
برزیل، بلژک، اسلوونی و استرالیا
گروه G
آمریکا، ایران، کانادا و بلغارستان
گروه H 
لهستان، صربستان، فرانسه و آرژانتین

انتهای پیام

کولاکوویچ: تفاوت ایران‌ با لهستان در سرویس بود


سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: باید بازی برابر لهستان را فراموش کنیم و به بازی مهم مقابل فنلاند فکر کنیم.
کولاکوویچ: تفاوت ایران‌ با لهستان در سرویس بود

به گزارش کسب و کار نیوز، ایگور کولاکوویچ پس از دیدار مقابل لهستان و متحمل شدن اولین شکست در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: مسابقه سختی برای ما بود. برای ما و برای تیم ملی لهستان روز سختی سپری شد. به تیم ملی لهستان به‌خاطر این بازی تبریک می‌گویم. تفاوت تیم ما و لهستان در سرویس بود به‌طوری‌که آن‌ها سرویس‌های ریسکی زدند و از ریسک خود جواب گرفتند اما ما اشتباهات زیادی در سرویس داشتیم.

وی در ادامه افزود: درست است که نتیجه 3 بر صفر به سود لهستان بود، ولی شاهد مسابقه نزدیکی بودیم. تیم ملی لهستان در تمام طول ست‌های اول و دوم تیم برتر میدان بود و توانست برتری خود را حفظ کند و برنده شود. در ست سوم ما 22 بر 19 پیش بودیم ولی سرویس‌های بازیکن شماره 15 تیم حریف بسیار خوب بود و ما هوشمندانه بازی نکردیم. به هر حال باید بازی امروز را فراموش کنیم و به بازی مهم مقابل فنلاند فکر کنیم. از مبارزه بازیکنانم راضی هستم ولی نتوانستیم در مقابل لهستان سرویس‌های خوبی بزنیم.

انتهای پیام

قائمی: می‌دانستیم بازی پر فراز و نشیبی با کوبا در انتظار ماست


دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: توانستیم پس از ست نخست روی نقطه ضعف کوبا در دریافت تمرکز کنیم و با سرویس و دفاع خوب برنده شدیم.
قائمی: می‌دانستیم بازی پر فراز و نشیبی با کوبا در انتظار ماست

فرهاد قائمی

به گزارش کسب و کار نیوز، فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی بر کوبا درباره کسب سومین پیروزی گفت: کوبا تیم جوان و با استعداد است و والیبال را خیلی خوب بازی می کند. قبل از بازی در جلسه آنالیز به ما گفته بودند که بازی پر فراز و نشیبی در انتظار ما است زیرا این تیم در مقطعی از مسابقه خوب بازی می کند و با اشتباهات انفرادی بازی را واگذار می کند.

وی در ادامه درباره این دیدار خاطر نشان کرد: آنها ست اول را خوب آغاز کردند اما در ادامه مسابقه ما به بازی برگشتیم و توانستیم برنده بازی باشیم.

قائمی در پاسخ به این سوال که چرا این در ست اول نتوانستند برنده از زمین خارج شوند، بیان کرد: کوبا در ست اول خیلی خوب سرویس زد و در همه فاکتورها بهتر بود و باید برنده می شد. آن‌ها در همه چیز فراتر از حد خودشان بودند اما در ست های بعدی ما توانستیم روی نقطه ضعف آن‌ها که دریافت بود، تمرکز کنیم و با سرویس و دفاع خوب برنده شدیم.

انتهای پیام

کولاکوویچ: انگیزه زیادی داشتیم/ بلغارها در سرویس پر اشتباه بودند


سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همکاری بازیکنان در زمین مسابقه فوق العاده بود و البته باز هم باید بگویم بازی به همان سختی بود که انتظار داشتیم.
کولاکوویچ: انگیزه زیادی داشتیم/ بلغارها در سرویس پر اشتباه بودند

کولاکوویچ

به گزارش کسب و کار نیوز، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از برد برابر بلغارستان میزبان در رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: انتظار این بازی سخت و پیچیده را برابر بلغارستان میزبان داشتیم. در سرویس به حریف فشار آوردیم و آنها اشتباهات زیادی داشتند.

وی در ادامه صحبت های خود درباره امتیازات حساس بازی عنوان کرد: بلغارستان بعد از دو ست شکست رو به بازی ریسکی در ست سوم آورد و برنده شدند. در ست چهارم در امتیاز حساس 19 مساوی شدیم اما بازیکنان تیم ما موفق شدند بازی را به خوبی اداره کنند و بدون استرس و فشار، بازی را به پایان رساندند.

کولاکوویچ افزود: برای این دیدار انگیزه زیادی داشتیم و همکاری بازیکنان در زمین مسابقه فوق العاده بود و البته باز هم باید بگویم بازی به همان سختی بود که انتظار داشتیم.

انتهای پیام

معنوی نژاد: برد برابر بلغارستان در جایگهامان در جدول تاثیر زیادی داشت


ستاره تیم‌ملی والیبال ایران در شب پیروزی براببر بلغارستان گفت: در بقیه بازی‌ها شرایط بهتری برای ما ایجاد شود و به مرحله بعد صعود کنیم.

به گزارش کسب و کار نیوز، محمد جواد معنوی‌نژاد بعد از  درخششش در دیدار با بلغارستان در چارچوب مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: این بازی برای ما خیلی مهم بود زیرا کمک می‌کرد تا جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم و در بقیه بازی‌ها شرایط بهتری برای ما ایجاد شود و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بلغارستان خیلی خوب بازی کرد و این بازی برای آن‌ها خیلی مهم بود. اگر این بازی را می‌بردند، راه آن‌ها برای صدرنشینی هموار می‌شد اما ما خیلی خوب بودیم و توانستیم برنده باشیم.

معنوی‌نژاد در واکنش به کسب 21 امتیاز و درخشش در این دیدار خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنم که برنده بودیم و من هم توانستم عضو کوچک تیم برای برنده شدن باشم.

انتهای پیام

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟