تبلیغات در تلکسیران

گروه خبری حوادث

داماد کینه‌ای، ماشینِ پدرزن سابقش را آتش زد


ساعت 24- مرد جوان خوردوی پدر زن سابقش را به آتش کشید و از محل حادثه متواری شد.

سرهنگ ببرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ، از سوختن خودروی تیبای مردی میانسال در آتش خشم لحظه ای داماد سابقش خبر داد.

وی ادامه داد: روز جاری بود که ماموران کلانتری 157 مسعودیه از آتش سوزی عمدی یک دستگاه خودروی تیبا در حوزه استحفاظی خود باخبر شدند.

پس از اعلام این خبر به کلانتری سریعا ماموران به محل منتقل شده و در حالیکه آتش توسط ماموران آتش نشانی در حال خاموش شدن بود تحقیقات اولیه خود را راجع به این ماجرا کلید زدند.

تحقیقات اولیه نشان از این داشت که از قبل یک درگیری لفظی بین داماد سابق صاحب ماشین که مردی میانسال بود پیش آمده و پس از آن داماد سابق با توجه به اختلافاتی که همچنان به قوت خود باقی مانده بودند به محل رفته و با ریختن بنزین پشت ماشین پدرزن سابق آتش سوزی عمدی ایجاد کرده است.

رئیس کلانتری 157 مسعودیه گفت: مدارک و قرائن موجود در پرونده نیز با این ادعاها هماهنگ بود و به همین دلیل داماد کینه توز تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

فارس

منبع: ساعت 24

بازداشت نامادری سنگدل که بدن دخترخوانده را می‌سوزاند+عکس


ساعت 24- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد گفت: نامادری که با اتو اقدام به سوزاندن دست و صورت دختر همسر خود کرده بود، بازداشت شد.
بازداشت نامادری سنگدل که بدن دخترخوانده را می‌سوزاند+عکس

ساعت 24- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد گفت: نامادری که با اتو اقدام به سوزاندن دست و صورت دختر همسر خود کرده بود، بازداشت شد.

محمد قیومی افزود: دختری 13 ساله که پس از طلاق مادرش به همراه پدر و نامادری زندگی می کرد، در غیاب پدر، توسط نامادری با اتوی داغ، آسیب دید.

وی اضافه کرد: زمانی که پدر این خانواده که همگی از اتباع بیگانه می باشند در خارج از منزل و در محیط کار خود به سر می برد، نامادری از دختر نوجوان درخواست می کند، که اتو را روشن کند.
قیومی گفت: بر اساس اظهارت این دختر، پس از روشن و داغ شدن اتو، نامادری قصد پرتاب اتو به سر دختر نوجوان داشته که با مقاومت این دختر در نهایت صورت و دست دختر آسیب جدی می بیند.
وی اظهار داشت: این دختر هم اکنون برای درمان و انجام امور پزشکی قانونی به مراکز درمانی اعزام شده و با اقدامات صورت گرفته، نامادری وی نیز امروز سه شنبه دستگیر و با قرار قانونی بازداشت شد.
شهرستان نظرآباد با حدود 140 هزار نفر جمعیت در استان البرز قرار دارد.

ایرنا

منبع: ساعت 24

آتش گرفتن اتوبوس شهری در حین حرکت +عکس


ساعت 24- یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی حین حرکت در خیابان شهید رجایی آتش گرفت.
آتش گرفتن اتوبوس شهری در حین حرکت +عکس

ساعت 24- یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی حین حرکت در خیابان شهید رجایی آتش گرفت.

ساعت 9:30 صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی در خیابان شهید رجایی (مسیر شمال به جنوب)، روی پل شهید آوینی، ستاد فرماندهی، نیروهای عملیات ایستگاه‌های 9 و 86 را به محل حادثه اعزام کرد.

اکبر فرمانی، افسر آماده منطقه هفت عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی به طور غیر منتظره حین حرکت در خیابان شهید رجایی، روی پل بزرگراه شهید آوینی طعمه حریق شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، ضمن رعایت نکات ایمنی و ایمن‌سازی با استفاده از چند رشته لوله آبدهی از چند نقطه اقدام به مهار آتش کردند و پس از شعله‌زنی و خاموش کردن کامل آتش‌سوزی مشغول جست‌وجوی محبوسان احتمالی شدند.

فرمانی تصریح کرد: خوشبختانه در این حادثه هیچ فرد محبوس و مصدومی یافت نشد و راننده اتوبوس نیز قبل از شعله‌وری کامل، از خودرو خارج شده و در جای امن حضور داشت.

بنابر این گزارش، آتش‌نشانان پس از پاکسازی کامل خیابان از آثار به جا مانده حادثه و ایمن‌سازی سطح بزرگراه با هماهنگی ستاد فرماندهی به مأموریت خود پایان دادند.

باشگاه خبرنگاران

منبع: ساعت 24

زن کارمند کرجی با پراید ربوده شد


ساعت 24 - رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند گروگانگیری که یک خانم را به گروگان گرفته بودند، خبرداد.
زن کارمند کرجی با پراید ربوده شد

ساعت 24 - رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند گروگانگیری که یک خانم را به گروگان گرفته بودند، خبرداد.

سرهنگ جواد صفایی گفت: در تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی اینکه چند نفر با یک دستگاه خودروی پراید اقدام به ربودن یک خانم کرده‌اند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس Police آگاهی این استان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: فرد گروگان hostage گرفته شده در اظهارات خود اذعان داشت که ساعت هفت شب با مترو به ایستگاه کرج رسیده و هنگامی که قصد سوار شدن به خودروی خود که در کوچه‌ای پارک کرده بود را داشته که ناگهان چند جوان به زور او را به صندلی عقب خودرو کشیده و با خودرو متواری شده‌اند.

وی ادامه داد: شهروندان و خودروهای عبوری با مشاهده این صحنه اقدام به تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 کرده و منجر به دستگیری آدم‌ربایان می‌شود.

سرهنگ صفایی افزود: با بررسی بیشتر مشخص شد که این خانم گروگان گرفته شده در یک صرافی در تهران مشغول به کار بوده که گروگانگیران با انگیزه دستیابی به رمز ورود به سیستم رایانه صرافی قصد برداشت غیرمجاز به مبلغ یک میلیارد تومان از حساب آن را داشته‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در این زمینه سه نفر دستگیر و پس از اعتراف به جرم Crime خود با قرار صادره از سوی باز پرس پرونده روانه زندان Prison شدند.

منبع:رکنا

منبع: ساعت 24

تهدید و کلاهبرداری با نام «بیمه سلامت»


ساعت24 - مدتی است تعدادی از شرکت‌های خصوصی با بیمه شدگان و مستمری بگیران اقدام به بازاریابی برای صدور کارت برای ارایه خدمات درمانی مانند دندانپزشکی کرده‌اند و تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا مشتریانی را جذب خود کنند.
تهدید و کلاهبرداری با نام «بیمه سلامت»

ساعت24 - مدتی است تعدادی از شرکت‌های خصوصی با بیمه شدگان و مستمری بگیران اقدام به بازاریابی برای صدور کارت برای ارایه خدمات درمانی مانند دندانپزشکی کرده‌اند و تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا مشتریانی را جذب خود کنند.

نکته قابل توجه آنجاست که این شرکت‌ها با روش‌های مختلفی سعی دارند تا افراد را قانع کنند که برای استفاده از تخفیف‌های ویژه خدمات درمانی با واریز چند صد تومان پول در این طرح ثبت نام کرده و برای آنها کارت بیمه تکمیلی صادر می‌شود.

برخی از این شرکت‌ها با دریافت مبلغ 240هزارتومان اقدام به صدور کارت برای متقاضیان می‌کنند و برخی از مردم نیز اعلام کرده‌اند به آنها اعلام شده است در صورتی که اقدامی برای صدور کارت نکنند دفترچه بیمه پایه آنها منقضی خواهد شد و باید برای پیشگیری از منقضی شدن دفترچه بیمه مبلغی را به حساب شرکت مورد نظر واریز کنند.

فعالیت این شرکت‌ها تخلف است

در همین راستا کوروش فرزین رئیس بیمه سلامت استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، درباره فعالیت این شرکت‌ها تحت عنوان انجام بیمه تکمیلی سلامت توضیح داد: سازمان بیمه سلامت هیچ نمایندگی برای انجام بیمه تکمیلی ندارد. متاسفانه برخی از شرکت‌ها با انجام تبلیغات اقدام به تشکیل پرونده برای بیمه تکمیلی دندان‌پزشکی و ارائه خدمات مازاد به صورت بیمه تکمیلی می‌کنند که هیچ وابستگی به سازمان بیمه سلامت ندارند.

وی افزود: تنها یک شرکت از طریق سازمان بیمه سلامت کار بیمه تکمیلی را انجام می‌دهد که هیچگونه تبلیغاتی در این زمینه ندارد و اجازه استفاده از نام بیمه سلامت به آن داده نشده است.

فرزین خاطرنشان کرد: هیچ شرکت خصوصی یا نمایندگی وابسته به بیمه سلامت در حوزه خرید و فروش خدمات وجود ندارد و هر یک از شهروندان که در این زمینه با ابهام یا پرسشی مواجه است می‌تواند از طریق تماس با سامانه 1366 سوالات خود را مطرح کند.

مدیرعامل بیمه سلامت استان تهران خاطرنشان کرد: فلسفه خدمات بیمه تکمیلی با بیمه پایه متفاوت است و ما اگر بتوانیم خدمات بیمه پایه را در سطوح کیفی و کمی ارتقا دهیم به وظیفه اصلی خودمان یعنی پوشش همگانی جمعیت و فراهم کردن دسترسی برای ارائه خدمات با کیفیت عمل کرده‌ایم و تمام تلاش خود را نیز در این زمینه به کار گرفته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: موضوع بیمه‌های تکمیلی به صورت انفرادی مفهومی ندارد و عموما بیمه‌های تکمیلی به صورت گروهی هستند و باید حداقل برای 30 نفر خدمتی خاصی معرفی شود و هزینه سرانه آن نیز تعیین گردد.

فرزین خاطرنشان کرد: شرکت‌های فعال در این زمینه عمدتا بازاریاب هستند و وزارت صنعت برای آنها مجوز بازاریابی صادر می‌کند و این افراد عموما برای گروه‌هایی مانند پزشکان بازاریابی انجام می‌دهند.

پیگیری قضایی شرکت‌های سودجو

وی افزود: اگر افرادی برای انجام بازاریابی از نام بیمه سلامت استفاده کنند و با اغفال و تهدید مردم مبنی بر اینکه در صورت ثبت‌نام نکردن در شرکت آنها دفترچه بیمه پایه آنها باطل می‌شود کار غیرقانونی انجام داده‌اند قطعا این موضوع تخلف است.

فرزین گفت: متاسفانه برخی از افراد با تماس با شهروندان اعلام می‌کنند که برای دریافت کارت خدمات دندانپزشکی باید مبالغی را به حساب آنها واریز کند که متاسفانه فعالیت‌ آنها در حال حاضر در تمام استان‌ها مشاهده شده است.

مدیرعامل بیمه سلامت استان تهران خاطرنشان کرد: باید توجه داشت هزینه‌های بازاریابی برای گروه‌های پزشکی نباید از مردم دریافت شود بلکه این هزینه‌ها باید از متقاضی خدمت دریافت شود و گرفتن هزینه از مردم مصداق کلاهبرداری است.

وی در پایان گفت: حجم دقیق فعالیت این شرکت‌ها مشخص نیست ولی ما از وزارت صنعت لیست شرکت‌هایی که به آنها اجازه بازاریابی داده شده است را دریافت کرده‌ایم و اینکه آیا اکنون این شرکت‌ها فعال هستند یا خیر مشخص نیست اما 5 شرکت توسط بیمه سلامت شناسایی شده‌اند و از طریق مراکز قضایی پیگیر این تخلفات هستیم.

منبع:فارس

منبع: ساعت 24

دستگیری سارق 3 روز بعد از آزادی از زندان


ساعت 24-رئیس کلانتری 169 مشیریه از دستگیری یک سارق تنها سه روز پس از آزادی از زندان خبر داد.

ساعت 24-رئیس کلانتری 169 مشیریه از دستگیری یک سارق تنها سه روز پس از آزادی از زندان خبر داد.

سرگرد فرهاد واقعی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: بامداد روز گذشته ماموران گشت کلانتری 169 مشیریه در حال گشتزنی در خیابان بوعلی بودند که متوجه شدند یک سارق با تخریب شیشه عقب یک خودروی سواری در حال سرقت از آن است که برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه سارق به محض رویت ماموران سوار بر یک خودروی سواری دیگر از محل گریخت، گفت: در همین راستا عملیات تعقیب و گریز میان ماموران و این فرد آغاز شده و در جریان تعقیب و گریز نیز مشخصات خودروی متهم استعلام و مشخص شد این خودرو نیز مسروقه بوده و مدتی پیش از محدوده سلیمانیه به سرقت رفته است.

واقعی با بیان ینکه عملیات تعقیب و گریز متهم حدود یک ربع در محدوده شرق تهران به طول انجامید، گفت: سرانجام خودروی متهم متوقف شده، راننده دستگیر و راهی کلانتری شد.

رییس کلانتری 169 مشیریه با اشاره به انتقال متهم به کلانتری و انجام بازجویی از وی، گفت: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو و استفاده از آن برای سرقت لوازم خودروی دیگر اعتراف و اقرار کرد که مدتی به جرم سرقت لوازم داخلی خودرو در زندان بوده و سه روز است که آزاد شده است.

وی از تشکیل پرونده برای متهم خبر داد و گفت: این فرد جهت رسیدگی به جرایم، به دادسرای ناحیه 14 تهران منتقل شد.

منبع: ساعت 24
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟