گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

سونی دوباره تاکید کرد که بازی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد - زومجی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار علمی و فناوری

سونی تایید کرد که بازی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

تقریبا یک سال از زمانی که اطلاعات جدیدی از بازی Ghost of Tsushima منتشر شد، می گذرد و این بازی از آن زمان در سکوت خبری به سر می برد. این بازی انحصاری استودیو Sucker Punch هنوز تبلیغات گسترده ی خود را شروع نکرده است و شرکت سونی فعلا روی انتشار و تبلیغ دو بازی بزرگ دیگر خود یعنی The Last of Us Part 2 (که چندی پیش تاریخ انتشار آن نیز معلوم شد) و بازی مورد انتظار هیدئو کوجیما یعنی Death Stranding (که به زودی منتشر می شود) تمرکز کرده است. به این ترتیب خیلی از طرفداران به انتشار بازی روی پلی استیشن 4 شک دارند و گمان می کنند که این بازی یکی از بازی های انحصاری کنسول بعدی سونی باشد.

حال طبق آخرین اخبار بازی، شرکت سونی اعلام کرده است که بازی همچنان قرار است روی پلی استیشن 4 عرضه شود و شایعه ی منتقل شدن این بازی از پلی استیشن 4 به PS5 صحت ندارد. به تازگی جیم رایان اطلاعات زیادی را از پلی استیشن 5 منتشر کرده است اما در میان صحبت های خود، بازی دیگر تایید کرد که مقصد بازی Ghost of Tsushima همچنان پلی استیشن 4 است.

با این که اطلاعات بسیار زیادی راجع به پلی استیشن 5 وجود دارد که دوست دارم آن ها را در سال آتی به اشتراک بگذارم، همچنان بازی های بسیار بزرگ زیادی در راه پلی استیشن 4 هستند که شامل Death Stranding ،The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima می شوند.

مقاله های مرتبط:
  • جزئیات گرافیکی بازی Ghost of Tsushima شوهی یوشیدا را شگفت زده کرد
  • بازی Ghost of Tsushima بدون پخش تریلر و اطلاعات جدید در TGS 2019 حاضر خواهد بود

تایید مجدد عرضه ی بازی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن 4 قطعا خوشحال کننده است. با این حال، اصلا بعید نیست که پس از عرضه ی پلی استیشن 5 در سال آینده، سونی به فکر انتشار نسخه ی بهبود یافته ی بازی های انحصاری خود برای کنسول مذکور بیفتد. سونی قبلا نیز با انتشار نسخه ی ریمستر شده ی بازی The Last of Us برای پلی استیشن 4 به خوبی توانست قدرت این کنسول را به نمایش بگذارد. با توجه به این که بازی The Last of Us Part 2 و Death Stranding و احتمالا Ghost of Tsushima با فاصله ی زمانی کمی نسبت به عرضه ی نسل پنجم کنسول های پلی استیشن عرضه می شوند، بنابرانی ممکن است تا دوباره سونی به چنین سیاستی روی آورد و تمامی این بازی ها را با کیفیت بهبود یافته، روی پلی استیشن 5 نیز عرضه کند.

به احتمال زیاد سونی پس از عرضه ی دو بازی بزرگ خود یعنی Death Stranding و The Last of Us Part 2 به سراغ بازی استودیو ساکر پانچ برود و کمپین تبلیغاتی آن را شروع کند و امید زیادی می رود که به زودی اطلاعات بیشتری از آن (به خصوص تاریخ عرضه) منتشر شود. بازی Ghost of Tsushima در جریان کنفرانس خبری شرکت سونی در سال 2017 معرفی شد و توانست با نمایشی از گیم پلی خود در سال بعد، طرفداران زیادی برای خود پیدا کند.

در پایان شما می توانید نظر خود را راجع به عرضه ی بازی Ghost of Tsushima روی پلی استیشن 4 با ما در میان بگذارید و از انتظارات خود از این بازی برای ما بگویید.

منبع: زومجی