گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

جدیدترین آپدیت بازی Train Simulator با انتشار یک تریلر معرفی شد - زومجی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار علمی و فناوری

آپدیت سال 2020 بازی Train Simulator لوکوموتیوها و محیط‌های شهرهای مختلف و جدید را به‌بازی می‌آورد.

با اینکه دقیقا 10 سال از انتشار بازی Train Simulator می گذرد اما، استودیو Dovetail Games هنوز هم از بازی پشتیبانی و آپدیت هایی متنوع را راهی بازی خود می کند. امروز و درجریان آخرین اخبار بازی مشخص شد که آپدیت سال 2020 بازی در تاریخ 19 سپتامبر (28 شهریور) در دسترس دارندگان بازی قرار خواهد گرفت و مواردی کاملا جدید را به آن اضافه خواهد کرد.

طبق اعلامیه ی تیم سازنده ی بازی، این آپدیت جدید قرار است لوکوموتیوهای تازه، موارد شخصی سازی جدید برای لوکوموتیوها و محیط هایی کاملا جدید را به این بازی 10 ساله بیاورد. مسیرهای نورت فولک ساثرن N-Line آمریکا، ساث وسترن مین لاین بین دو شهر ساوث همپتون و بورنموث در انگلستان و خطوط راه آهن نورن برگ به سمت رگنس برگ ازجمله محیط های تازه هستند که به بازی اضافه خواهد شد. 9 لوکوموتیو جدید و دسترسی هایی کاملا تازه در بخش شخصی سازی لوکوموتیو از جمله شخصی سازی داخل کابین، از جمله تغییراتی هستند که آپدیت 2020 بازی آن را در دسترس کاربران خود قرار می دهد.

بازی شبیه ساز قطار Train Simulator از سال 2009 در دسترس گیمرهای پی سی بوده و تا به امروز هم میزبان آپدیت های متنوع و جدیدی بوده است. در ادامه شما را به تماشای تریلر این آپدیت مورد انتظار دعوت می کنیم.

دانلود از آپارات

منبع: زومجی