Grand Theft Auto V، محبوب ترین بازی دیجیتالی ماه ژوئن فروشگاه پلی استیشن


با توجه به لیست پر مخاطب‌ترین بازی‌های دیجیتالی ماه ژوئن فروشگاه پلی استیشن، بازی GTA V توانسته است رتبه اول را از آن خود کند.
Grand Theft Auto V، محبوب ترین بازی دیجیتالی ماه ژوئن فروشگاه پلی استیشن

طبق جدیدترین اخبار بازی، لیست بازی‌های پرمخاطب‌ دیجیتالی شبکه پلی استشین در ماه ژوئن منتشر شده است که در این میان در لیست ۱۰ بازی برتر پلی استیشن ۴، بازی Grand Theft Auto V توانسته است رتبه اول را از آن خود کند. بازی GTA V از زمان عرضه‌اش برای پلتفرم‌های نسل هشتمی تا به امروز در اکثر چارت‌های فروش جزو ۱۰ بازی برتر بوده است و توانسته عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش بگذارد. از دیگر بازی‌های پرمخاطب PS۴ نیز می‌توان به بازی FIFA ۱۸ و بازی God of War اشاره کرد که در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

جدا از بازی‌های پلی‌استیشن ۴، می‌توان به عملکرد خوب بازی‌های پلی استیشن VR نیز اشاره کرد. بازی Job Simulator توانسته است رتبه اول لیست پرمخاطب‌ترین بازی‌های PS VR ماه ژوئن را از آن خود کند و به دنبال آن بازی Superhot VR و بازی Driveclub VR در رده دوم و سوم قرار گرفته‌اند. در ادامه می‌توانید جدول پرمخاطب‌ترین بازی‌های ماه ژوئن فروشگاه پلی استیشن را در زومجی مشاهده کنید.PS۴

رتبهاسم بازی
۱Grand Theft Auto V
۲FIFA ۱۸
۳God of War
۴The Last Of Us Remastered
۵Detroit: Become Human
۶Mortal Kombat XL
۷Jurassic World Evolution
۸Horizon Zero Dawn: Complete Edition
۹Minecraft: PlayStation ۴ Edition
۱۰Gran Turismo Sport
PS Vita
رتبهاسم بازی
۱Stardew Valley
۲God of War: Collection PS Vita
۳METAL GEAR SOLID: HD COLLECTION PS Vita
۴Bloodstained: Curse of the Moon
۵Odin Sphere Leifthrasir
۶Call of Duty: Black Ops Declassified
۷Minecraft: PlayStation Vita Edition
۸Persona ۴ Golden
۹Jak and Daxter Collection
۱۰Persona ۴: Dancing All Night
PS VR
رتبهاسم بازی
۱Job Simulator
۲SUPERHOT VR
۳DRIVECLUB VR
۴Rick and Morty: Virtual Rick-ality
۵DOOM VFR
۶Farpoint
۷Killing Floor: Incursion
۸Until Dawn: Rush of Blood
۹PlayStation VR Worlds
۱۰Moss

سگا و آتلوس برنامه خود در E3 2018 و تاریخ انتشار دو بازی ریتمیک Persona برای غرب را مشخص کردند


دو کمپانی Atlus و Sega در جریان یک نشست مطبوعاتی، برنامه‌ی خود برای E3 2018 را معرفی و تاریخ انتشار نسخه‌های غربی دو بازی ریتمیک Persona 4 و Persona 5 را مشخص کردند.
سگا و آتلوس برنامه خود در E3 2018 و تاریخ انتشار دو بازی ریتمیک Persona برای غرب را مشخص کردند

کمتر از یک هفته به E۳ ۲۰۱۸ زمان باقی است و شرکت‌کنندگان در این همایش مهم در حال انتشار برنامه‌های خود هستند. امروز در جریان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که کمپانی Atlus، سازنده بازی تحسین‌شده‌ی Persona ۵، و کمپانی مشهور Sega برنامه‌های خود برای E۳ ۲۰۱۸ را طی یک نشست مطبوعاتی، منتشر کرده‌اند.

ابتدا به نمایش بازی Total War: Three Kingdoms اشاره شده است که به نظر می‌رسد قرار است شاهد چند نمایش مختلف از روند این بازی باشیم که جدیدترین تریلرش را می‌توانید در وب‌سایت زومجی تماشا کنید.

همچنین قرار است چند دموی قابل بازی در دسترس کاربران قرار گیرد. با توجه به اخبار منتشر شده از این نشست خبری، کمپانی قرار است از بازی‌های Valkyria Chronicles ۴ ،Yakuza Kiwami ۲ ،Shining Resonance Refrain و Team Sonic Racing یک نسخه‌ی قابل بازی در دسترس علاقه‌مندانی که در این همایش شرکت می‌کنند، قرار دهد. همچنین مشخص شده که قرار است دموی قابل بازی Shining Resoance Refrain به صورت آنلاین در دسترس تمامی گیمرهای سراسر جهان قرار بگیرد.

در پایان این نشست خبری، کمپانی آتلوس به سکوتش پیرامون تاریخ انتشار نسخه‌های غربی بازی‌های ریتمیک Persona ۳ و Persona ۵ پایان داد. اینکه نسخه‌های غربی Persona ۳: Dancing In Moonlight و Persona ۵: Dancing in Starlight قرار است منتشر شود برای هواداران این مجموعه مشخص بود، اما کمپانی آتلوس در این مدت سکوت پیشه کرده بود و خبری از تاریخ انتشار این بازی برای کشورهای غربی منتشر نکرده بود که امروز انتشار نسخه‌های غربی این دو بازی را تایید کرد. دو بازی Persona ۵: Dancing in Starlight و Persona ۳: Dancing In Moonlight قرار است در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ در دسترس گیمرهای کشورهای غربی قرار بگیرد. نمایش این دو بازی در E۳ ۲۰۱۸ تایید شده و همچنین با توجه به پایان عرضه فیزیکی بازی‌های پلی استیشن ویتا، این دو بازی به شکل دیجیتالی قرار است راهی کنسول دستی سونی شود.


بستن