گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری حوادث

آتش نشانان همدانی 5 نفر را از سوانح نجات دادند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار حوادث

حوادث رکنا: رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: طی روز گذشته 5 نفر توسط آتش‌نشانان همدانی نجات یافتند.

به گزارش رکنا، محمدرضا بیاناتی اظهار داشت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات 8 عملیات اطفای حریق و 5 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش نشانان همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی گفت: شهروندان همدانی دیروز 490 مرتبه با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد 13 مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی بابیان اینکه 10 تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده و 57 تماس اشتباه بوده است، گفت: متأسفانه 410 مورد از تماس ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این تاریخ 8 مورد آتش سوزی شامل 2 مورد حریق مغازه در بلوار ملت و خیابان شریعتی، حریق خودرو در فرعی باباطاهر، حریق پیک نیک در حصار امام، حریق درختان در بلوار امیرکبیر، نشت گاز در شهرک الوند و 2 مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار کولاب و بلوار بعثت بوده است.

بیاناتی اضافه کرد: همچنین 5 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در میدان باباطاهر، 2 مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در شهرک مدنی و امامزاده عبدالله، مهار حیوانات در روستای تفریجان و رها سازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه مرکزی توسط آتش نشانان به انجام رسید.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان اضافه کرد: تعداد 5 نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده استبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع: رکنا