سردار رحیمی: اخلالگران تا پایان نوروز مهمان پلیس خواهند بود

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس بدون تعارف با کسانی که نظم و امنیت و آرامش شهروندان را به هم بزنند برخورد می‌کند، گفت: اخلالگران با برخورد جدی پلیس مواجه شده و تا پایان تعطیلات نوروز مهمان پلیس خواهند بود.
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران در گفت‌وگو با فارس در خصوص آماده‌باش ماموران پلیس تهران بزرگ اظهار داشت:‌ از دیروز صبح ماموران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در آماده باش کامل و صددرصد بوده و در نقاط مختلف شهر حضور فعال دارند.
وی با تاکید دوباره بر این مطلب که پلیس با افرادی که بخواهند آرامش و آسایش مردم را سلب کنند برخوردی قاطع خواهد داشت، اعلام کرد: افرادی که بخواهند به واسطه صدای مهیب و انفجار مشکلات روحی، روانی و حوادث را برای مردم رقم بزنند، مطمئن باشند که با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهند شد.
عالی‌ترین مقام انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: ماموران پلیس طبق هماهنگی که با دستگاه قضایی شده، بدون تعارف با افرادی که نظم و امنیت و آرامش تهران را خدشه‌دار کنند، برخورد و آنها را دستگیر کرده و تا پایان تعطیلات نوروز مهمان پلیس خواهند بود.
سردار رحیمی در پاسخ به اینکه اگر این افراد با خودرو مخل امنیت شوند، خاطرنشان کرد: علاوه بر دستگیری این اخلال‌گران، خودروی آنها نیز توقیف و تا پایان تعطیلات در پارکینگ خواهند ماند.


لینک کوتاه : https://goo.gl/FdsoEK
سردار رحیمی: اخلالگران تا پایان نوروز مهمان پلیس خواهند بود

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن