تبلیغات در تلکسیران

توافق فدراسیون فوتبال با کی‌روش برای تمدید قرارداد

فدراسیون فوتبال از مدت‌ها قبل برای تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش تلاش‌های خود را آغاز کرده است.
در گیرودار روزهایی که به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال به دنبال گزینه برای تیم امید است تا این تیم در رقابت‌های بازی‌های آسیایی حضوری قوی داشته باشد مسئولان فدراسیون برنامه قبلی خود یعنی تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش را فراموش نکرده‌اند.
خبرهایی که فارس به تازگی کسب کرده حکایت از این دارد که در تازه‌ترین جلسه‌ای که بین مهدی تاج و سرمربی تیم ملی فوتبال برگزار شده توافقات نسبی بین طرفین برای تمدید قرارداد حاصل شده است.
با توجه به شرایطی که در نشست آخر این دو گذشته به نظر می‌رسد باید کی‌روش را سرمربی ایران در جام ملت‌های آسیا در سال 2019 در کشور امارات دانست و این مرد پرتغالی برای تمدید قرارداد به مهدی تاج چراغ سبز نشان داده است.
قرارداد فعلی کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان جام جهانی 2018 روسیه است و از مدت‌ها قبل زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهادات اغوا‌کننده از سوی کشورهای آسیایی و آفریقایی به کی‌ روش شنیده می‌شد و همزمان با همین خبرها فدراسیون فوتبال هم برای ماندگار کردن وی در تیم ملی ایران جلسات خود را با کی روش آغاز کرده بود.
قرار است ظرف روزهای آینده پس از بررسی همه جانبه قرارداد توسط خود کی روش و جمع بندی‌های نهایی فدراسیون تمدید قرارداد به صورت رسمی انجام شود.

سیستم ثبت اسناد کشور، اجازه جعل هویت را نمی‌دهد

اصفهان- خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: زمینه‌های ارتکاب تخلف و جعل در این سازمان از بین رفته و سیستم ثبت اسناد کشور، دیگر اجازه جعل هویت را نمی‌دهد.احمد تویسرکانی در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان مناطق ثبت اسناد و املاک شمال و شرق اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: زمینه‌های ارتکاب تخلف و جعل در سازمان ثبت از بین رفته است، زیرا در گذشته جعل هویت مشکلات فراوانی را ایجاد می‌کرد ولی امروز سیستم‌های موجود، دیگر اجازه این کار را نمی‌دهد. وی یادآور شد: با اِسکن انگشت و فراخوان بانک هویتی اشخاص، امکان ارتکاب جعل نیز از بین رفته است. رئیس سازمان ثبت و اسناد اظهار داشت: در گذشته، برخی از تخلفات در حوزه ثبت شرکت‌ها ناشی از تعیین نام بود که باید در دفاتر جستجو می‌شد که این امر هم‌اکنون به بانک هویتی تبدیل شده و در بستر اینترنت در اختیار عموم قرار گرفته است. تصریح کرد: سعی ما این است که روش‌های ارتکاب جرم از بین برود و ارزیابی جامعه هم این است که بسیاری از زمینه‌های تخلف از بین رفته است. وی گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک با اصلاح و استقرار سیستم‌های نرم افزاری و سخت افزاری خود، تفاوت چشمگیری نسبت به گذشته پیدا کرده است. تویسرکانی افزود: پایش و بازرسی‌های مستمر، هم اینک در دستور کار سازمان ثبت استاد و املاک قرار دارد تا اگر نقص و اشکالی هم در کار وجود داشته باشد،رفع شود. رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور اضافه کرد: وضعیت این دستگاه از نظر سرعت در خدمت به مردم، امکان شفافیت، جستجو و حفظ سوابق و ثبت مالکیت، ارتقا یافته است. وی آرشیو سوابق 80،90 ساله ثبت در اصفهان را از اقدام‌های سازمان ثبت اسناد و املاک عنوان کرد و گفت: درحال حاضر بیش از دو میلیون برگ از پرونده‌های ثبتی استان، اسکن و سیستم‌ها به روز شده است. تویسرکانی تصریح کرد: همچنین در برخی از ادارات ما، ثبت گردش فیزیکی پرونده‌ها که در گذشته مشکلات ایجاد می‌کرد، حذف شده است و این کار از طریق الکترونیکی انجام می‌شود. رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور افزود: همچنین در برخی از نواحی ثبت که ساختمان مناسبی وجود نداشت، ساختمان جدید، احداث و زمینه خدمت رسانی به مردم بهتر و سریعتر شده است. گفتنی است احداث ساختمان مناطق ثبت اسناد و املاک شمال و شرق اصفهان با هزینه بالغ بر چهار میلیارد و ششصد میلیون تومان در مساحتی بالغ بر دو هزار و 793 مترمربع از سال 89 آغاز شد و در سال جاری به بهره‌برداری رسید. این ساختمان در چهار طبقه د رمجاورت مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهانئ احداث شده است که دو اداره شمال و شرق اصفهان در آن فعال است و به مردم خدمات رسانی می‌کند.
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟