تبلیغات در تلکسیران

باید با گردن کلفت‌‌‌ها درافتاد/ دشمنان بنا دارند ویروس بدبینی را تزریق کنند


امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: قیام امام حسین (ع) به این علت بود که این حکومت‌‌‌ها هستند که هویت‌‌‌ها را عوض می‌‌‌کنند. باید با گردن کلفت‌‌‌ها درافتاد، باید با آنها برخورد کرد، بر سر آنها فریاد زد، بقیه هم متعاقب آن درست می‌‌‌شود.
باید با گردن کلفت‌‌‌ها درافتاد/ دشمنان بنا دارند ویروس بدبینی را تزریق کنند

آرمان-به گزارش آرمان به نقل از ایلنا، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی ظهر امروز در خطبه اول نمازجمعه این هفته تهران درخصوص قیام امام حسین (ع) گفت: قیام امام حسین (ع) به این علت بود که این حکومت‌‌‌ها هستند که هویت‌‌‌ها را عوض می‌‌‌کنند. باید با گردن کلفت‌‌‌ها درافتاد، باید با آنها برخورد کرد، بر سر آنها فریاد زد، بقیه هم متعاقب آن درست می‌‌‌شود. مردم از مسئولان یاد می‌‌‌‌گیرند، اگر مسئول غیرتی بود جامعه هم اینطور می‌‌‌شود اگر مسئول نسبت به مشکلات و فساد واکنش جدی داشت،‌ مردم هم اینطور می‌‌شوند و بر عکس این نیز صادق است.

چهل سال است مردم ما با رهبری عاشق شهادت، رهبری می‌‌‌‌شوند

وی ادامه داد: سالار شهیدان قیامش هدایت شده بود و قیامش اساسی بود، شخصی نبود. حسین (ع) قانون است، راز مبارزه با ظلم و فساد است. حسین (ع) سنگر زمین‌‌خورده‌‌‌ها است. هر کسی به این سنگر پناه بیاورد، نجات پیدا می‌‌کند.

مشاور رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه چهل سال است مردم ما با رهبری عاشق شهادت، رهبری می‌‌‌‌شوند، اظهار داشت: آنها از قدرتی هراس نداشتند. همیشه با اقتدار به میدان آمدند. آنها را به انفعال کشاندند و خط انقلابی رو به پیش بوده است. عزتی که پیدا کردیم و خدمات پزشکی و قدرت نظامی که اوایل انقلاب محتاج پزشکان بنگلادشی بودیم. در نانو، سلول‌‌‌های بنیادی، موشک و ماهواره در جای جای کشور رشد می‌‌‌‌بینیم.

دشمنان بنا دارند ویروس بدبینی را تزریق کنند 

صدیقی افزود: حالا چند روزی مشکلات اقتصادی پیش آمده اما مردمی که هشت سال جنگ دیده بر این مشکلات فائق خواهند آمد اما راه و رمزش مسیر شهدا، رزمندگان و مسیر جانبازان است که از خط امام حسین (ع) آموزش دیده‌اند. اراده بر اسلحه پیروز است. اراده از آن توکل و ایمان و توسل است. آدمی که بی‌‌اراده است در برابر گناه و شرور می‌‌بازند. پیروزی در گرو شهادت است.

وی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران، با اشاره به بیانات رهبری تصریح کرد: درخصوص تذکرات حکیمانه، برجسته و قوی رهبر بزرگ ما در جمع خبرگان ملت و مسائلی را که بیان فرمودند، نکاتی را می‌‌‌‌گویم. ایشان فرمودند براساس اطلاع و نه تحلیل، دشمنان اعتراف کردند که جنگ روانی را علیه ملت ما کلید زده‌‌‌اند و بنا دارند ویروس بدبینی را تزریق کنند و مردم را به اضطراب و یاس و عدم اعتماد به یکدیکر بکشانند. 

ملت مایوس نمی‌‌تواند دلاور و حماسی باشد

خطیب نماز جمعه این هفته تهران اضافه کرد: بدبختی این است که انسان دیگر امیدی به خودش نداشته باشد. خداوند در رابطه انسان را حتی در صورت گناهکار بودن عبد خود می‌‌‌نامد این یعنی خدا هنوز به انسان امیدوار است و می‌‌‌گوید حق ناامیدی ندارید. این در مسائل فردی است. در مسائل اجتماعی افسردگی یک فرد به دیگران تزریق می‌‌شود.

صدیقی با تاکید بر اینکه ملت مایوس نمی‌‌تواند دلاور و حماسی باشد، خاطرنشان کرد: دلاور بودن روحیه می‌‌‌خواهد، پویایی و زنده‌‌‌دلی می‌‌‌خواهد. از این جهت، کسانی که در مسیر تبلیغات دشمن قرار می‌گیرند، حواس‌شان باشد تا شایعه‌‌‌پراکنی نکنند. مگر خدا از خدایی استعفا داده؟ مگر خدا رزاق نیست؟ مگر رزمندگان شما در دفاع حرم نیستند؟ هنوز سیم رابط داریم، این در به روی ما باز است. 

مسئولان باید انتقادپذیر باشند 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نکته دیگر در رابطه با سخنان رهبری این است که در مقابله با مسئولان منصفانه باید برخورد شود، ابراز داشت: البته باید انتقاد کرد و مسئولان هم باید انتقادپذیر باشند و این انتقادها با عصبانیت تمام نشود. باید از گذشته پشیمان شوند و مدیریت جهادی، استمداد کردن از مردم، عذرخواهی کردن از مردم و پیوستن به خیل عزاداران را نه برای نشان دادن خود بلکه برای همراهی با مردم را انجام دهند. در این مسیر است که هم خدا برای احیای اقتصاد هدایت‌مان می‌‌‌کند و هم بودن با امام حسین (ع) برکت می‌‌دهد.

آنچه امام حسین(ع) به بشر آموخت


سیدرضا اکرمی - عضو جامعه روحانیت مبارز
آنچه امام حسین(ع) به بشر آموخت

آرمان- در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) باید 3 نکته را برای جامعه و مردم یادآوری کنیم، یک اینکه امام حسین(ع) به ما آموخت که در هنگام جنگ و دفاع مقابله با دشمن، باید در میدان حاضر باشیم و از موجودیت اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) دفاع کنیم و همچنین در موقعیت کنونی از انقلاب اسلامی نیز دفاع نماییم. دوم اینکه در خارج از میدان هم باید رفتار، کردار و گفتار امام حسین(ع) را تبلیغ کنیم. سیدالشهداء همگان را به آزادگی، غیرت، اخلاق، محبت، تولّی و تبرّا سفارش می‌کند، بنابراین باید چنین منشی را تا حد امکان نباف کرد. نکته سوم این است که اگر اشخاصی از مسیر اخلاق، انسانیت، ولایت‌مداری، حق‌مداری و اخلاق‌مداری خارج شوند، یا زمان را نمی‌شناسند، یا دشمن را نمی‌شناسند و یا از آگاهی و نگاه مردم اطلاعی ندارند. واقعیت این است که مردم ما به اشخاص فحاش و هتاک که فاقد منطق هستند و هر عیب و ایرادی را علم کرده و در تریبون‌ها مطرح می‌کنند و مکررا این الفاظ را بازگو می‌کنند، اهمیتی نمی‌دهند. مشخص است که چنین افرادی نه زمان شناس هستند و نه مردم شناس. این‌ها هیچ دلسوزی برای مردم ندارد و نان خود را در دعوا و عیب جویی و توهین به اشخاص می‌دانند. حال اگر این افراد واعظ یا مداح، نویسنده یا طراح باشند که با بی‌مایگی و بی‌اخلاقی به دنبال کج‌راهه و رفتار زشت می‌روند جایگاه شان نزد مردم تنزل خواهد یافت. اما باید در مقابل چنین افرادی گاهی بزرگوارانه از کنار چنین فحاشی‌هایی بگذریم. گاهی نیز موضع گرفته و اعلام شود که منطق اسلام توهین کردن و عیب جویی نبوده و چنین رفتاری از مردانگی و شهامت و عزتمندی دور است. انسان وقتی عیب کسی را می‌بیند باید دلسوزانه و خیرخواهانه، همراه با نصیحت بیان کند تا رفع عیب و اشکال شود. بنابراین می‌توان شاهد بود که عیب‌جویی، عیب‌جویی می‌آورد، فحاشی هم هتاکی و ناسزا به همراه خود می‌آورد و هر کسی به این مسائل دامن بزند، خدمت نکرده که هیچ، بلکه به جامعه نیز خیانت کرده است، اگرچه چنین نظر، هدف و نیتی نداشته باشد. اما مردم در قبال چنین هتاکانی باید اهل تشخیص بوده و متوجه باشند که ناسزا و حرف خوب چیست؟ عیب‌جویی و انتقاد چیست؟ باید این موارد را تشخیص داد و بر این اساس مطلب را به سایرین تفهیم کنند و آگاه‌سازی نمایند.

نکته بعدی این است که به فرمایشات امام راحل(ره) نیز باید توجه داشت که فرمودند «هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید». معلوم است که در کشور عیب و ایراد و اشکال وجود دارد. بنابراین هم باید به نیمه پر و هم نیمه خالی لیوان نگاه کنیم و فقط از یک منظر و یک زاویه به مسائل نگاه نشود. اما باید در نظر داشت که تریبون‌های هتاک تعدد زیادی ندارند و در مقابل منابر و تریبون‌های سالم و اخلاقی، بسیار اندک هستند اما باید در قبال همین اندک موارد هم زبان به نصیحت گشود و یادآور شد که کوچه گناه و بداخلاقی بن بست است و کسی از این راه به جایی نرسیده و نخواهد رسید. باید با رفتار طبیبانه و صحیح و اخلاقی دیگران را راهنمایی کرد تا این بی اخلاقی‌ها در جامعه کاهش یابد.

 

دست‌ها به لوازم التحریر نمی‌رسد

دست‌ها به لوازم التحریر نمی‌رسد

آرمان- براساس بررسی‌های انجام شده، قیمت‌ها در بازار لوازم‌التحریر به شدت افزایش یافته است. برای مثال در مغازه لوازم‌التحریر دفتر‌های مختلفی اعم از ایرانی و خارجی وجود داشت، اما اکثر کودکان جذب اجناس خارجی به سبب رنگ و طرح‌های فانتزی‌ آنها با اشکال شخصیت‌های محبوب کارتونی خود می‌شدند. همین مساله نشانگر شکست اجناس ایرانی در مقابل این وارداتی‌های زیبا بود، البته قیمت‌های آن دو فرق چندانی با یکدیگر نداشتند برای مثال: قیمت دفتر‌ها از 40 برگ تا 100 برگ چیزی حدود چهار هزار تومان تا هشت هزار تومان، قیمت مدادها خارجی و ایرانی به ترتیب 1500 و یک هزار تومان، قیمت خودکار ایرانی 1500 و نوع خارجی آن از 2500 تا هفت هزار تومان، قیمت پاک‌کن از سه تا پنج هزار تومان و مدادرنگی‌های 36 رنگ به 75هزار تومان نیز می‌رسید که البته مدل ایرانی آن 25هزار تومان بود.

دلیل گرانی لوازم‌التحریر چیست؟

رئیس اتحادیه نوشت‌افزار و لوازم مهندسی و لوازم‌التحریر درباره تنظیم بازار توسط دولت به «آرمان» می‌گوید: راهکاری برای تنظیم بازار فعلا ارائه نشده است و در صورتی که کالاها به موقع به دست عرضه‌کنندگان برسد و کمبودی نداشته باشیم قطعا با افزایش غیرمعمول قیمت‌ها در بازار مواجه نمی‌شویم، اما زمانیکه کمبود کالا اتفاق بیفتد نیاز به اتخاذ تدابیری برای تنظیم بازار احساس می‌شود. در سال گذشته به دلیل وجود کالای کافی در بازار رقابتی شکل گرفت تا قیمت‌ها کاهش پیدا کنند و در نتیجه آن عرضه‌کنندگان بتوانند کالاهایشان را به فروش برسانند، اما در سال جاری با کمبود کالا مواجه هستند و به همین دلیل با افزایش قیمت مواجه شده‌ایم. مشکل در صورتی ایجاد می‌شود که کالای مورد نیاز با تقاضا همخوانی نداشته باشد و بازار با کمبود کالا مواجه شود. موسی فرزانیان درباره شرایط فعلی لوازم‌التحریر می‌افزاید: در حال حاضر جو روانی سنگینی در این حوزه ایجاد نشده است و با خریدهای هیجانی نیز مواجه نیستیم، چراکه اکثر مردم به واسطه قدرت خرید پایین کمتر خرید می‌کنند و کسی به دنبال خرید بیشتر از نیاز خود نیست. به همین دلیل در حال حاضر خانواده‌ها مدیریت می‌کنند و بازار نیز به یکباره از محصول خالی نمی‌شود. قیمت‌ها تقریبا طبیعی است به جز شرایطی که برخی تخلف و بی‌انصافی می‌کنند و کالاها را با افزایش قیمت بیشتری از حد معمول به فروش می‌رسانند. او درباره اختصاص ارز دولتی به این بخش می‌گوید: دریافت ارز دولتی در این بخش صرفا محدود به واحدهای تولیدی در کشور است که آن بخش نیز شامل چند کارخانه تولید مداد، خودکار و تراش است. یعنی برای تولید مداد به چوب و مغز مداد، برای خودکار به مواد اولیه آن چون نوک و جوهر و همچنین برای تراش تیغه و... که وارداتی هستند ارز دولتی ارائه می‌شود. البته حدود 30 تا 40 درصد مواد اولیه این محصولات وارداتی است و باقی آن را باید با ارز آزاد تهیه کنند. این مقام مسئول درباره نسبت محصولات ایرانی به خارجی و استقبال مردم از آنها می‌افزاید: حدود 60 درصد از محصولات خارجی و 40 درصد از این محصولات ایرانی هستند. دلیل این موضوع که چرا مردم از محصولات خارجی استقبال می‌کنند این است که یک بحثی فرهنگی در جامعه ایجاد شده است که مردم معتقدند کیفیت محصولات ایرانی کمتر از مدل مشابه خارجی است و قیمت آن مناسب نیست، اما طبق اطلاعاتی که درباره این صنف دارم باید بگویم در بخش نوشت‌افزارها کالایی که در داخل تولید می‌شود بالای 60 تا 70 درصد را شامل می‌شود و کیفیت این محصولات قابل قیاس با مدل‌های مشابه خارجی آن است. متاسفانه این بحث فرهنگی است و در جامعه ما دید به محصولات ساخت داخلی به گونه‌ای دچار تردید و بی‌اعتمادی شده است و باید این نگاه را در جامعه تغییر داد تا اطمینان به کالاهای ایرانی بازگردد. فرزانیان درباره تداوم افزایش قیمت تصریح می‌کند: ما هنوز افزایش قیمتی با توجه به افزایش نرخ ارز نداشته‌ایم و همچنان برآیند قیمت‌ها روی 60 تا 70 درصد باقی مانده است و در حال حاضر محصولات ما به صورت پله‌ای به قیمت حقیقی خود نزدیک می‌شوند.

احتکار لوازم‌التحریر

یک فروشنده لوازم‌التحریر نیز درباره شرایط کنونی فروش لوازم‌التحریر به «آرمان» می‌گوید: در حال حاضر تمامی اجناس با افزایش قیمت مواجه شده‌اند و این تنها مختص لوازم‌التحریر نیست. امسال هر مدل کالایی در قیمت لوازم‌التحریر با افزایش قابل‌توجهی مواجه است. از دولت انتظار می‌رود که در شرایط کنونی تدبیری داشته باشد تا شرایط زندگی برای مردم آسان‌تر از قبل شود. این موضوع که بین درآمد و مخارج مردم همخوانی وجود ندارد کاملا قابل مشاهده است. در چنین شرایطی دولت باید برای تعدیل قیمت‌ها چاره‌ای بیاندیشد، چراکه قدرت خرید در مردم به قدری پایین آمده که نه تنها در خرید لوازم‌التحریر بلکه در تمام نیازهای زندگی با مشکل مواجه شده‌اند. این لوازم‌التحریری فروشی درباره مشکلاتی چون احتکار لوازم‌التحریر در شرایط کنونی می‌افزاید: احتکار در محصولات 100 درصد وجود دارد و این تخلفات در نابسامانی‌های اخیر طبیعی است و بسیاری معتقدند فروش بیشتر برای آنها سود ندارد و ترجیح می‌دهند محصولات را نفروشند و در نهایت سودجویی صورت بگیرد، اما مشکل اساسی ما در حال حاضر احتکار نیست و بیشتر کمبود جنس است. ما در حال حاضر با کمبود اجناس در بازار مواجه هستیم و برخی اجناس نایاب شده‌اند. او درباره اختلاف قیمت محصولات از سال گذشته نسبت به سال جاری می‌گوید: محصولات ما حدود سه چهار برابر افزایش قیمت داشته است. از آنجا که افزایش قیمت بسیار بالاتر از حد تصور مردم است مجبور به دریافت سود کمتر از قبل هستیم. در سال گذشته یک پدر و مادر برای فرزند هفت ساله خود با 30 هزار تومان تمام لوازم‌التحریر لازم را خریداری می‌کردند، اما امسال شاهد این مساله هستیم که آنها با 130 تا 150 هزار تومان همان یا حتی اقلام کمتری را نسبت به سال گذشته خریداری می‌کنند. این فروشنده درباره افزایش قیمت‌ها ادامه می‌دهد: در حال حاضر بسیاری از لوازم‌التحریری‌ها محصولات دپو شده خودشان را با قیمت خرید ماه‌های گذشته عرضه می‌کنند و قیمت‌های برخی محصولات موجود در همین مغازه نیز قیمت‌های فعلی بازار لوازم‌التحریر نیست. متاسفانه افزایش قیمت‌ها پس از خرید محصولات جدید توسط عرضه‌کنندگان در این برهه زمانی طی چند ماه آینده مشخص می‌شود، چراکه همانطور که می‌دانید قیمت‌ مواد اولیه محصولات همچنان بالا می‌رود و قیمت تمام شده محصولات بالاتر رفته و در نهایت با قیمت بیشتری به دست مصرف‌کنندگان نهایی می‌رسد.

نگرانی خانواده‌ها از ترک تحصیل فرزندان

همچنین یک مادر که دارای سه فرزند محصل است در این باره به «آرمان» می‌گوید: در سال‌های قبل برای فرزندان خود چند بسته مداد، خودکار و پاک‌کن و... خریداری می‌کردم تا در صورت اتمام یا گم‌شدن آنها در خانه برای نیاز فرزندانم مقداری مداد و خودکار اضافی وجود داشته باشد، اما در شرایط کنونی وسع مالی انجام چنین کاری را ندارم و برای هر یک از فرزندانم تعداد محدودی از لوازم را خریداری کرده‌ام با این حال قیمت تمام محصولات از سال گذشته بیشتر شده است. او می‌افزاید: لوازم مورد نیاز برای فرزندان من محدود به لوازم‌التحریر نمی‌شود و لباس فرم هر یک از فرزندانم به چند برابر قیمت نسبت به سال گذشته رسیده است و مدیریت این شرایط برای من و پدر فرزندانم بسیار سخت‌تر شده است. این مادر نگران در ادامه می‌گوید: ما در منطقه متوسط شهر زندگی می­کنیم و بسیاری از اطرافیان از سطح مطلوب و متوسطی از رفاه برخوردار هستند، اما اخیرا خبرهایی از گوشه و کنار محله مبنی بر ترک تحصیل فرزندان خانواده‌ها به گوش می‌رسد، البته این اتفاق صرفا محدود به افزایش قیمت لوازم‌التحریر نیست و مشکلات اقتصادی دیگری را در برمی‌گیرد.

غذاهای ممنوع پس از حمله قلبی

غذاهای ممنوع پس از حمله قلبی

آرمان- شرایط بقا پس از یک حمله قلبی می‌تواند دشوار و منزوی‌کننده باشد. مسیر ریکاوری طولانی و اغلب دردناک است زیرا بیمار باید تغییرات سبک زندگی و غذایی که برای کمک به بهبود شرایط قلب طراحی شده‌اند را در دستور کار خود قرار دهد. هر ساله افراد بسیاری در سراسر جهان حملات قلبی را تجربه می‌کنند. پزشکان و متخصصان تغذیه در این زمینه توافق دارند که بهترین روش برای پیشگیری از حمله قلبی دوم تغییر در رژیم غذایی، ورزش و عادات دیگر است. در ادامه با برخی از مواد غذایی که باید پس از تجربه حمله قلبی از آنها پرهیز کرد، بیشتر آشنا می‌شوید.

فلفل‌های چیلی

فلفل‌های چیلی تند به‌واسطه کپسایسین موجود در خود می‌توانند موجب تورم رگ‌های خونی شوند و از این‌رو فشار خون کاهش یابد. همچنین، آنها سرشار از بتا-کاروتن هستند که در زمان مصرف به‌صورت مکمل نشان داده است خطر حملات قلبی را افزایش می‌دهد.

پنیر

در شرایطی که نیاز نیست برای همیشه از مصرف پنیر پرهیز کنید، اما افرادی که به‌تازگی یک حمله قلبی را تجربه کرده‌اند باید نسبت به مصرف این ماده غذایی توجه داشته و حد اعتدال را رعایت کنند. غذاهای سرشار از چربی‌های اشباع، مانند پنیر، باید به میزان کم مصرف شوند.

دوران کم‌کاری «حامد کمیلی» تمام می?شود؟

دوران کم‌کاری «حامد کمیلی» تمام می?شود؟

آرمان- حامد کمیلی امسال یکی از کم کارترین بازیگران سینما در آستانه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر محسوب می‌شود. وی که در فلیم «ایتالیا ایتالیا» حضور موفقی را در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به ثبت رسانده بود طی دو سال گذشته بیشتر درگیر بازی در تئاتر بود.به گزارش میزان، با نزدیک شدن به فصل پیش تولید و تولید آثار سینمایی تمامی اذهان عمومی و نگاه اهالی سینما به حضور بازیگران محبوب و مطرح سینما در آثار متفاوت و احتمال حضورشان با آن آثار در جشنواره فیلم فجر است.کم کاری یا پرکاری بازیگران در جشنواره فیلم فجر می‌تواند به نوعی تضمین کننده سال خوب اکران برای هر بازیگر باشد. البته این آمار قطعی نیست و گاها دیده شده که یک بازیگر با تعداد بسیار زیادی فیلم راهی جشنواره فیلم فجر می‌شود، اما هیچکدام از آن آثار توسط هیات انتخاب برگزیده نمی‌شود.حامد کمیلی امسال یکی از کم کارترین بازیگران سینما در آستانه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر محسوب می‌شود. وی که در فلیم «ایتالیا ایتالیا» حضور موفقی را در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به ثبت رسانده بود طی دو سال گذشته بیشتر درگیر بازی در تئاتر بود.وی سال گذشته برای نخستین بار پس از سال‌ها حضور در تئاتر را با نمایش «شوایک» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی تجربه کرد. این نمایش به‌واسطه حضور چهره‌های سینمایی فروش قابل ملاحظه‌ای داشت اما نقدهای بسیار زیادی را از آن خود کرد.کمیلی این بار با نمایش «ریچارد» باز هم به کارگردانی حمیدرضا نعیمی به تالار وحدت رفت. نمایش «ریچارد» که از تیر ماه در تالار وحدت به روی صحنه رفته، باز هم انتقادات فراوانی از جمله کپی‌برداری از نمونه خارجی اثر را در برابر خود می‌بیند. این کپی‌برداری به نحوی در میان اهالی تئاتر صدا کرد. داستان این حاشیه به تشابه بسیار زیاد ظاهر و نوع بازی حامد کمیلی با کوین اسپیسی در نقش ریچارد بر می‌گردد.این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امسال تنها یک فیلم آماده حضور در جشنواره فیلم فجر دارد. فیلم سینمایی «فصل شکار» به کارگردانی داریوش یاری تنها شانس کمیلی برای جشنواره امسال است. کمیلی در این فیلم با مهران احمدی، محیا دهقانی، رضا اخلاقی راد، نسرین بابایی و مجید پتکی همبازی شده است.وی این روزها اما فارغ تئاتر و سینما مشغول بازی در مجموعه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه است.کمیلی در سومین همكارى خود با مهدى گلستانه پس از فیلم سینمایى «دردسر بزرگ» و فیلم «بگو كه رویا نیست»، این بار در سریال شبكه نمایش خانگى «رقص روى شیشه» در كنار دیگر چهره‌هاى مطرح سینما به ایفاى نقش خواهد پرداخت.«رقص روى شیشه» اولین حضور حامد کمیلی در یك سریال شبكه نمایش خانگى است كه فیلمنامه آن براساس طرحى از ابوالفضل كاهانى و به قلم طلا معتضدى در 26 قسمت به نگارش درآمده است و تاكنون حضور بازیگران مطرحى همچون بهرام رادان، مهتاب كرامتى، امیر آقایى، میترا حجار، مهرداد صدیقیان و بیتا فرهى در آن قطعى شده است و فرزاد فرزین خواننده پاپ كشورمان نیز در آن به ایفاى نقش خواهد پرداخت.حال باید دید با توجه به زمان اندک باقی مانده برای تولید آثار سینمایی و رساندن آنها به جشنواره فیلم فجر، کمیلی امسال شانس حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پیدا خواهد کرد یا نه.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟