گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری عمومی

فساد اقتصادی از فساد سیاسی بدتر است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار عمومی

فساد اقتصادی به مراتب از فساد سیاسی بدتر است و از مسئولان انتظار داریم که با همه کسانی که در تهران دست به احتکار زدند و دلارهای دولتی را خوردند برخورد شود.
به گزارش رهیاب ؛ آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه 19 مردادماه اهواز با اشاره به فسادهای افتصادی اخیر در کشور، اظهار داشت: فساد اقتصادی به مراتب از فساد سیاسی بدتر است و از مسئولان انتظار داریم که با همه کسانی که در تهران دست به احتکار زدند و دلارهای دولتی را خوردند برخورد شود.

وی با اشاره به مواضع اخیر شخصیت های سیاسی عراق درباره تحریم های ایران، عنوان کرد: از کشور دوست و بردار عراق تشکر می‌کنم زیرا درباره تحریم های جدید و ظالمانه آمریکا برای ایران، مردم و مسئولان عراقی از این رفتار آمریکا اعلام برائت و انزجار نشان داده و از کشورمان اعلام حمایت کردند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) اشاره و خاطرنشان کرد:  از جوانان عزیز می‌خواهیم در بحث ازدواج به حضرت علی (ع)  و حضرت فاطمه(س) اقتدا کنند و از فقر نترسند زیرا آیه شریفه فرموده است که «منتظر نمانید و ازدواج کنید چراکه اگر فقیرید خداوند رزقتان را می رساند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه در موضوع ازدواج لازم است جوانان نیز توقع خود را پایین بیاورند و والدین به آنها کمک کنند، افزود: در بحث اشتغال برخی برای کار به من مراجعه می کنند اما باید بگویم فرزندان خودم هم کارشان کار طلبگی است و  حتی اگر بخواهم کاری برای فرزندانم پیدا کنم نمی توانم. جوانان ما باید حرفه و مهارتی را فرا بگیرند و به دنبال کار آزاد بروند و نباید ازدواج را به خاطر کار، معلق بگذارند.

آیت الله موسوی جزایری در پایان با اشاره به 21 مرداد، روز حمایت از صنایع کوچک نامیده شده، گفت:  صنایع کوچک از صنایع بزرگ مهم‌ترند زیرا این صنایع مربوط به مردم عادی هستند و اکثریت صنایع را به خود اختصاص می دهند. تعداد صنایع کوچک کم نیست، بنابراین برای دولت و مسئولان باید مهم باشد و به آن اهمیت داده شود.

منبع: رهیاب


addup.center