گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

قاب محافظ پی 30 پرو به دوربین چهارگانه این گوشی اشاره می‌کند

در حالی که اکثر کمپانی‌های بزرگ مانند سامسونگ،‌ ال جی و سونی قصد دارند پرچم‌دار جدید خودشان را طی کنگره جهانی موبایل معرفی کنند، به نظر می‌رسد نباید تا ماه مارس منتظر رونمایی از هواوی پی 30 باشیم.

هنوز تاریخ رسمی مشخصی برای معرفی این گوشی در نظر گرفته نشده اما طبق خبری که از سمت هواوی لهستان منتشر شده، پی 30 تا انتهای ماه مارس (10 فروردین) رونمایی نخواهد شد. این تاریخ از آن‌جایی که پرچمدار قبلی هواوی یعنی پی 20 هم طی دوره زمانی مشابه در سال گذشته عرضه شده بود،‌ دور از انتظار نیست.

جدا از این موضوع، اخیرا تصاویری از کیس محافظ پی 30 پرو در فضای مجازی منتشر شده که ظاهر تقریبی این گوشی هوشمند را برای ما مشخص می‌کند.

بر اساس این تصاویر که سایت Spigen آن‌ها را منتشر کرده، پی 30 پرو از 4 دوربین به صورت عمودی بهره‌مند خواهد شد که به یک فلش دوگانه در سمت راست مجهز شده است. بر اساس اطلاعاتی که پیش از این می‌دانستیم هم مدل معمولی پی 30 از 3 دوربین در جهت افقی بهره می‌برد. همچنین،‌ این تصاویر نشان می‌دهند دوربین جلو هواوی پی 20 قطره‌ای شکل خواهد بود که پیش از این نمونه آن را در میت 20 و. میت 20 ایکس دیده بودیم.

موارد بالا تنها اطلاعات فاش شده در مورد پرچمدار بعدی هواوی نیستند. پیش از این هم مشخص شده بود که هواوی پی 30 از نمایشگر OLED با ابعاد 6.5 اینچی بهره خواهد برد.

منبع: دیجیاتو


addup.center