تبلیغات در تلکسیران

تصاویری زیبا از بازی شاهین با تام کهگیلویه/شکست5 بر2شاهین در لنده+تصاویر|پیگیری هفته سوم مسابقات لیگ استان در لنده :


در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال استان بازی پنجم از هفته سوم برگزارشد که تیم تام کهگیلویه از سد حریف خود شاهین لنده با نتیجه 5 بر 2گذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده ،عصر روز گذشته در ورزشگاه شهید دستغیب لنده بازی فوتبال دو تیم شاهین از شهرستان لنده و تام از شهرستان کهگیلویه به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه 5 بر2به سود تامی ها به پایان رسید.

 

.

 

حضور سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری فرمانده جوان ناحیه مقاومت بسیج لنده در ورزشگاه شهید دستغیب و حمایت از ورزش شهرستان لنده باعث خوشحالی و دلگرمی بازکنان و تماشاگران حاضر در این ورزشگاه شده است.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

منبع: دانا

بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از پروژه های برق لنده/هیچ گونه مشکل اعتباری برای پروژه ها برق نداریم+تصاویر|در سفری یک روزه صورت گرفت:


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در سفری یک روزه از چند پروژه این شرکت در سطح شهرستان لنده بازدید کرد.
بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از پروژه های برق لنده/هیچ گونه مشکل اعتباری برای پروژه ها برق نداریم+تصاویر|در سفری یک روزه صورت گرفت:

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرلنده،  داود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد در سفری یک روزه از پروژه سایت اداری اداره برق شهرستان لنده، خط انتقال دو مداره، ایستگاه اتوبوستر، پروژه کاهش تلفات شهری و روستایی بازدید و در ادامه این سفر نیز دیداری با کارکنان اداره برق شهرستان لنده داشتند.

 

 

راهزادی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده از اجرایی شدن پروژه ساخت ساختمان اداری برق شهرستان لنده خبرداد و گفت: پروژه ساخت ساختمان اداری برق شهرستان لنده به دلیل مشکلات اساسی جا و مکانی این اداره در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع با زیر بنایی بیش از 570متر مربع در دو طبقه در حال ساخت است.

وی افزود: این ساختمان از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه وبویراحمد در حال ساخت می باشد که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن به دلیل منابع مالی کافی ساخته و به بهره برداری برسد.

 

 

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: با تکمیل این ساختمان مشکل کمبود جا و مکان اداری شرکت برق لنده برای همیشه رفع خواهد شد.

وی تاکیدکرد:پروژه کاهش تلفات روستای ایدنک در حال گذراندن مراحل پایانی است که انشاله به محض تکمیل می توان شاهد رفع مشکلات مردم روستای ایدنک نیز باشیم.

راهزادی اظهارکرد: تمام تلاش ما در مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان و شهرستان ها خدمت مضاعف به مردم شهرها و روستاهای سراسر استان با نگاه عدالت محور است.

 

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
 
منبع: دانا

قصه پرغصه بی سر و سامانی فضای مجازی/هم افزایی بسیج و صداوسیما در جهت تعالی فضای مجازی استان|مدیرکل صدا و سیمای استان:


افشارنیا گفت: از لحاظ سخت افزاری و هم از لحاظ پشتیبانی مالی فضا ایجا کرده ایم که از هر تولید فضای مجازی حمایت کنیم و هر تولید فضای مجازی و بدون محدودیت حاضربه خریداری آن هستیم. هم برای تولید محتوا و هم برای انتشار آن در فضای مجازی هزینه می کنیم، این ظرفیت وجود دارد و این هم افزایی وجود دارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس، یوسف افشارنیا در نشستی که با حضور فعالان فضای مجازی استان برگزار شد، گفت: سپاه فتح همواره یکی از مجموعه های فعال استان در حوزه فضای مجازی است که در همین رابطه سال گذشته دو جلسه در رابطه با فضای مجازی تشکیل شد و صدا و سیما نیز در این جلسات حضور داشت و مسائل مختلفی که مطرح شد و اعلام آمادگی که ما داشتیم و همچنین مجموعه منادیان بصیرت داشتند و قرار شد با هم افزایی در این فضا ورود پیدا کنیم که جای بسیار خوشبختی و خوشحالی است که گام به گام به منویات مقام معظم رهبری در این عرصه نزدیک شویم.

 

مدیرکل مرکز صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در یک سال گذشته قصه پرغصه بی سر و سامانی فضای مجازی در دو حوزه مشخصا مطرح بود و فضای مجازی کاملا بدون هیچ ضوابط و مقررات و به صورت یک طرفه در دست معاندین و دشمنان انقلاب قرار دارد و استفاده می شود و از طرف دیگر نبودن ساز و کار و همچنین فعالان فضای مجازی با آرمان های انقلابی و ارزشی بود.

 

وی در ادامه تاکید کرد: در دو ماه گذشته چند شرکت بزرگ در حوزه فناوری مجوزهای لازم در این زمینه را گرفتند و اولین اقدامات خود را در تلویزیون های اینترنتی شروع کردند و البته آن اختلاف نظر ها نیز تا حدودی وجود دارد اما این را از این موضع عرض کردم که به برکت حضور ارزشمند نیروهای دلسوز و انقلابی که تحت اشراف مجموعه های بسیج و جاهای دیگر فعالیت می کند و بخش لشکریان قدرتمند فضای مجازی در حال شکل گیری است و قدرت گرفتن است. ضوابط و مقررات آن درحال تنظیم شدن است و سردرگمی که در آن حاکم بود را از آن خارج می شویم.

 

افشارنیا اظهارکرد: این درست است که فضای مجازی همه تار و پود جامعه را فرا گرفته است و فضای کیفی را در دست دارد اما میتوانیم این ادعا را داشته باشیم که چنانچه فضای مجازی یک حاکمیتی را اِعمال می کند اما لزوما فضای مجازی تاثیرگذاری خود را مانند قبل ندارد. به طور مثال در همین دو هفته گذشته چندین فراخوان در شهرهای مختلف کشور در مراکز استان ها انجام شد و چقدر فعالیت کردند، اما آیا آن فراخوان ها و فعالیت های آنان نیز موفق بود؟ آیا استقبال شد؟

 

مدیرکل صداو سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد گفت: این بسیار نکته ارزشمندی است چون با روح انقلابی و با قصد قربت و  تحقق نیت رهبری در این حوزه همراه است و تعهد دلسوزی و پشتکار و روحیه انقلابی پشت سر آن است، با این حضور این سد در حال شکستن است.

 

 

افشارنیار اظهارکرد: یکی از مشکلاتی که ما در سطح نخبگان و مسئولین داریم این است که هنوز متاسفانه خیلی از مسئولین که با این پدیده مواجه هستند در شرایط ارزی، گرانی، سکه و غیره مواجه هستند و یا اداراتی مانند صمت( صنعت، معدن و تجارت)، سازمان تعزیرات حکومتی  و غیره درگیر هستند و یا در حوزه های اجتماعی مانند بحران آب آیا مسئولین وزارت نیرو یا متولیانی که قرار است در حوزه آب با فعالیت فرهنگی بحران آب را پشت سر بگذارند آیا لزومآ آشنا به فضای مجازی هستند؟ آیا در فضای مجازی حضور دارند؟ آیا می توانند در این عرصه فعالیت کنند؟ واقعیت این است که خیر نمیتوانند.

 

وی در ادامه افزود:  بیشترین مخاطب هایی که مربوط به رهبران جهان در تلگرام وجود داشت مربوط به پیج مجازی مقام معظم رهبری بود حتی بیشترین بازدید ها و مخاطب ها را نیز در اینستاگرام دارند. و واقعا این فضا را درک کردند و حضور پیدا کردند.

 

مدیرکل صدا و سیمای استان در ادامه گفت: با رویکردی که صدا و سیما داشته است تلاش کرده ایم در تولید محتوا در حوزه فضای مجازی به سمت جذب حقوق بگیر و استخدامی و موظفی نرویم، همین سیاستی که بسیج دارد ظرفیت های کسانی که فعال و مطرح هستند را جذب کند.

 

افشارنیا تاکید کرد: ما از لحاظ سخت افزاری و هم از لحاظ پشتیبانی مالی فضا ایجا کرده ایم که از هر تولید فضای مجازی حمایت کنیم و هر تولید فضای مجازی و بدون محدودیت حاضربه خریداری آن هستیم. هم برای تولید محتوا و هم برای انتشار آن در فضای مجازی هزینه می کنیم، این ظرفیت وجود دارد و این هم افزایی وجود دارد.

 

وی در ادامه گفت: تشکر می کنم از این وحدتی که بین نیروهای انقلابی شکل گرفته است در حوزه فضای مجازی شاید اگر هر کدام از ما مسیر یکطرفه را می رفتیم موفق بودیم اما اگر حمایت های بسیج را نداشتیم قطعا مخالفت های سیاسی و دیگر مخالفت ها نمی گذاشت ما موفق شویم.

 

افشار نیا تاکیدکرد: امیدوارم که با اینگونه فعالیت ها و هشتک گذاری ها بتوانیم در بحث هایی مانند نذر آب، خاموشی ها، صرفه جویی در مصرف برق و گاز و خیلی از مشکلاتی که باید به صورت فرهنگی حل شود. در این جمع وارد شویم و تاثیرگذاری آن را ببینیم و بتوانیم در حوزه آسیب های اجتماعی وارد شویم و پدیده هایی که با آن ازجمله درگیری های دسته جمعی و دیگر موضوعات سطح جامعه و غیره می توانیم بگوییم این تاثیرگذاری را داریم و این حضور را با همکاری موسسه منادیان بصیرت و فضای مجازی سپاه فتح استان در موضوعات مختلف بسط دهیم.

 

گفتنی است اولین دورهمی فعالان فضای مجازی استان با همکاری صدا و سیمای استان و مرکز سایبری بسیج استان برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع: دانا

افتتاح و کلنگ زنی 55 طرح با اعتبار 123 میلیارد تومانی/بیمارستان بزرگ یاسوج بعد از هفته دولت افتتاح می شود|فرماندار بویراحمد خبر داد:


کناری: در هفته دولت 51 پروژه افتتاحی و 4 پروژه کلنگ زنی داریم که اعتبار آن ها حدود 123 میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس فرماندار بویراحمد ضمن تبریک هفته دولت از افتتاح 3 پروژه مهم بعد از این هفته اشاره کرد و گفت: بیمارستان بزرگ شهر یاسوج بعد از هفته دولت افتتاح خواهدشد و در حال حاظر تجهیزات این بیمارستان در حال نصب است.

 

شاهرخ کناری ادامه داد: دو پروژه دیگر که افتتاح خواهند شد موزه یاسوج است که بیش از 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و همچنین فاز اول تصفیه خانه یاسوج به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی افزود: در هفته دولت 51 پروژه افتتاحی و 4 پروژه کلنگ زنی داریم که اعتبار آن ها حدود 123 میلیارد تومان خواهد بود.

 

کناری با اشاره به کارگاه تولید 300 هزار تنی بتن با اعتبار 5 میلیارد و 160 میلیون تومان در یاسوج بیان کرد: همچنین 300 تن در روز به ظرفیت تولید کارخانه سیمان یاسوج افزوده می شود.

 

فرماندار بویراحمد تصریح کرد: با افتتاح طرح های حوزه اقتصادی 116 نفر مشغول به کار خواهند شد.

 

وی به برخی دیگر از طرح ها از جمله گازرسانی به روستاهای دلی خمسیر با اعتبار 2800 میلیون تومان و همچنین مخزن 5 هزار متر مکعبی در مادوان با اعتبار 3 و نیم میلیارد تومان اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: دانا

گفتمان برخورد با فساد نباید سیاسی باشد/ با متخلفین دانه درشت برخورد کنید|امام جمعه چرام:


خطیب جمعه چرام گفت:مبارزه با فساد افتخاری برای جمهوری اسلامی است و بعضی افراد با دنیا طلبی و میل به دنیا پرستی به دنبال تزلزل در اقتصاد کشور هستند که باید با آنها برخورد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  صبح زاگرس سید نورالله افشار امام جمعه چرام در جمع خبرنگاران بیان کرد : با توجه به وضعیت اقتصادی مملکت و عده ای که قصد اخلال در مسائل اقتصادی کشور دارند نکاتی را باید در امر مبارزه با فساد گفته شود و مسئولین مربوطه به ویژه قوه قضائیه مورد عنایت قرار دهد.

 

حجت الاسلام افشاراظهارکرد:انقلاب اسلامی قیامی برای عبور از فساد پهلوی بود،مردم اگر انقلاب کردند و مسئولیت را به دست ما مسئولین دادند، برای این بود که فساد ریشه کن شود واگر قرار است بین بعضی از مسئولین آن خوی فساد وجود داشته باشد این موضوع با اهداف انقلاب منافات دارد.

 

امام جمعه چرام تصریح کرد : با ریشه فساد باید مبارزه شود، باید ببینیم ریشه فساد کجاست. همانگونه که در قرآن به پیامبران گفته شده باید ریشه را پیدا کنید و خداوند حضرت موسی را به سراغ فرعون فرستاد.

 

وی بیان کرد : بعضی مواقع مشاهده میشود، در جایی مغازه دار یا خرده فروش را مورد بازخواست قرار میدهند اما با ان کسی که احتکار میکند مورد بی دقتی قرار می گیرد و بر خورد نمیشود.

 

خطیب جمعه چرام افزود:مبارزه با فساد افتخاری برای جمهوری اسلامی است و بعضی افراد با دنیا طلبی و میل به دنیا پرستی به دنبال تزلزل در اقتصاد کشور هستند که باید با آنها برخورد شود.

 

وی افزود : گفتمان برخورد با فساد، نباید گفتمان سیاسی باشد هرکسی که فساد کرد باید با آن به شدت برخورد شود برادر و یا آشنای هر کسی هم که باشد.

 

حجت الاسلام افشار اظهار کرد:بعضی مواقع در گفتمان مبارزه با فساد مشاهده میشود وقتی که برخورد با فساد به صورت جدی شروع میشود مسائل سیاسی را به آن ربط میدهند واین باعث میشود ،کسی که فساد کرده از تیغ عدالت فرار کند.

 

امام جمعه چرام در پایان گفت: برخورد عادلانه با فساد باید در دستور کار قرار گیرد و به گفته رهبر معظم انقلاب اگر میخواهید خدمتی به نظام کرده باشید با فسادمبارزه کنید،و کسانی که فشار بر  مردم وارد میکنند قوه قضائیه با حکم قاطع با مفسدین برخورد  کند.

 

انتهای پیام/

منبع: دانا

مدیران شهرستانی سازمان برنامه و بودجه را متهم نکنند/هیچ بهانه ای برای روی زمین ماندن پروژه ها نیست|در کمیته برنامه ریزی شهرستان بویراحمد مطرح شد:


فرماندار بویراحمد: مجموع اعتبارات عدد بزرگی است که توقع داریم مدیران پیگیر باشند که بهانه ای برای روی زمین ماندن پروژه ها نیست و پروژه ای نیست که تامین اعتبار نشده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایل بانو، فرماندار بویراحمد در جلسه کمیته برنامه ریزی اعتبارات شهرستان ضمن تبریک عید قربان گفت:امروز یکی از مهمترین جلسات است که توزیع اعتبارات شهرستانی است بیش از یک هفته با مدیران کل و مدیران شهرستانی اطلاعات پروژه ها چکش کاری شد و چانه زنی های لازم و ضروریات لازم برای برخی پروژه ها انجام شد.

شاهرخ کناری بیان کرد: هدف گیری عمرانی شهرستان جهت تحقق برنامه های کمیته برنامه ریزی در همه حوزه ها از جنبه بهداشت، ورزش، سلامت، عمرانی و سایر موارد بحث شد امسال وضعیت اعتبارات شهرستان بویراحمد خوب است برخی اعتبارات با 60 درصد تخصیص یافته است.

وی افزود: اگر دستگاهی نخواهد پای کار باشد و پیگیر پروژه هایش نباشد اصلاحیه زده می شود و کسر پروژه ای که هیچ توجهی مدیر شهرستان به آن ندارد را انجام می دهیم انتظار می رود همه دستگاه ها پای کار باشند.

کناری ادامه داد: برخی مدیران شهرستان پیگیر نیستند اعتباری که به آن داده می شود دیده نمی شود در اداره کل هزینه می شود پروژه ای که در شهرستان است همه دستگاه ها باید برای تخصیص اعتبار تلاش کنند با چنین مدیرانی برخورد می شود، اعتبارات خوب است پس بهانه ای برای کم کاری نداریم از محل توازن ملی 33 میلیارد تومان شهرستان بویراحمد پول دارد 4 میلیارد برای بنیاد مسکن پل چهارم 4 و نیم میلیارد تومان توزیع شده است .

وی ادامه داد: ورزش شهرستان یک میلیارد از محل توازن و 6 میلیارد از محل 27 صدم دارد.

فرماندار بویراحمد بیان کرد: دستگاهی نداریم مشکلی بی پولی داشته باشیم مگر اینکه شهرستانی نخواهد پیگیری کند، 180 میلیارد تسهیلات 4 درصد برای شهرستان بویراحمد و دنا برای بافت های فرسوده و زلزله زده داریم 5 هزار واحد مسکونی اعتبار آنها با بهره 4 درصد به بانک ها ابلاغ شده است، 8 میلیارد از محل بحران برای برخی از دستگاه ها داریم که در زلزله آسیب دیدند.
 

کناری تصریح کرد: مجموع اعتبارات عدد بزرگی است که توقع داریم مدیران پیگیر باشند که بهانه ای برای روی زمین ماندن پروژه ها نیست و پروژه ای نیست که تامین اعتبار نشده باشد.

وی افزود: ورزش و جوانان شهرستان اکنون 7 میلیارد تومان پول دارد، شهرداری های کوچک نیز تامین اعتبارات شده اند و شهرداری نیست که کمتر از  400 میلیون تومان تامین اعتبار شده باشد توقع داریم قبل از فصل بارش ها کار آغاز شود.

فرماندار در پایان گفت: 104 میلیارد تومان امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی توزیع می شود.

 

در ادامه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت کلمه ای زیبا است که در همه اندیشه ها برای همه انسان های آزادی که خود را متعلق به مردم می داند و خودش را برای کمک کردن و خدمت کردم بسیج کند خدمت از جلوه های ایثار و از خود گذشتگی است.

غلام محمد زارعی ادامه داد: اگر توفیق یافته ایم در این مسولیت ها پاسخگوی مردم باشیم خدا به ما نگاه داشته است که به مردم خدمت کنیم عمر میگذرد خوشا به حال افرادی که از این عمر استفاده کردند که برای خدمت به مردم به کار گرفتند این فرصتی برای ماست کسی برنده است که از تمام لحظات بتواند استفاده کند و آخرتش را بسازد.

نماینده بویراحمد و دنا گفت: قدر دان این فرصت باشیم در نظام جمهوری اسلامی ایثارگری ها و از خودگذشتگی های زیادی انجام شد تا چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن بگیریم که باید به بهترین وجه پاس داشته می شود .

وی افزود: خواب ها و نقشه های دشمنان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز نقشه بر آب می شود و بار دیگر به انقلاب اسلامی انرژی داده می شود انقلاب اسلامی همواره جوان است.
شرایط مملکت شرایط خاصی است بخش زیادی از منابع جمهوری اسلامی از حیث درآمدی برای حقوق و پرداخت یارانه پرداخت می شود، به فراخور پیگیری ها و چانه زنی هایی که وجود دارد مبالغی یا اضافه می شود یا کاهش پیدا می کند که امسال بیش از 280 میلیارد تومان در شهرستان بویراحمد و دنا پول داریم.

 

زارعی بیان کرد: در مبادله موافقت نامه ها سرعت نیاز است فصل بارش نزدیک است ک باعث می شود با بارش ها در اجرا کردن پروژه ها با مشکل مواجه شویم این مبادله باید خیلی سریع انجام شود، با همین اعتبارات می توان کارهای بزرگی را انجام داد ایجاد امید بین مردم بسیار مهم است نباید پمپاژ یاس و ناامیدی کنیم باید امید تزریق کنیم که بین مردم گفتمان امید و روحیه نشاط و تحرک ایجاد شود با این اعتبارات می توان گام های بزرگ برداشت.

نماینده شهرستان های سردسیری استان در مجلس در ادامه گفت: برای بیمارستان جدید یاسوج در حال تهیه تجهیزات به میزان  40 میلیارد تومان هستیم این بیمارستان بالغ بر 370 تخت می تواند در خود جای دهد که کمک بسیار بزرگی است.

 

وی با بیان این که برای برخی از پروژه ها کمکی از استان دریافت نمی شود و از محل اعتبارات ملی متمرکز رقم بالایی می گیریم، اظهار کرد:امروز وارد جنگ اقتصادی هستیم تفاوت این جنگ این است که در جنگ های اقتصادی قبل دنیا با ما صف بندی داشت می بینیم تا هفته های آینده یک اجماع جهانی علیه آمریکا شکل میگیرد اروپایی های می گویند همچنان هستیم باید هزینه کنند و روشن تر وارد صحنه شوند، دوران جنگ اقتصادی ما دوران طولانی نیست و کوتاه است در زمان کوتاهی عبور می کنیم و وارد شرایط جدید می شویم برای عبور از این دوران اهتمام، همت و جدیت همه مدیران در همه سطوح امری لازم است.

 

زارعی گفت: 40 میلیارد تومان از اعتبارات استان به اعتبارات شهرستان بویراحمد و دنا اضافه شده است.

 
وی در خصوص مدیریت بحران آب گفت: اجرای آبیاری تحت فشار و قطره ای هر طرحی اجرا شود به هر میزانی و هکتاری با مردم تفاهم شود از وزارت جهاد کشاورزی اعتبار مورد نیاز آن را می گیرم.

در ادامه دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان بویراحمد گفت: اعتبارات عمرانی از کلیه منابعی که به استان ها برای توزیع در نظر گرفته شده است، سهم کهگیلویه و بویراحمد 600 میلیارد تومان است، از نظر جمعیت و وسعت استان بیست و هشتم اما از نظر اعتبار استان شانزدهم هستیم که این موضوع دلایل مختلف دارد از جمله این که دومین استان نفت خیز کشور هستیم.

شهابی ادامه داد: درست است کهگیلویه ای هستم اما سی سال در یاسوج بوده ام و هرجا می روم از یاسوج دفاع می کنم سازمان برنامه و بودجه بدون هیچ گونه تعصب و دیدگاه شهرستانی، اعتبارات را بر اساس قانون و شاخص توزیع می کند، در همه جلسات دغدغه یاسوج و حاشیه شهر را دارم باید فکری اساسی کنیم کسی که در زیلایی است با کسی که در گچساران است برای ما فرقی ندارد و دنبال اجرای قانون هستیم حق فرماندار دفاع از شهرستان است اعتماد داشته باشید که کار ما بر اساس مبنا و شاخص است.

وی افزود: اعتباری که به اسم یاسوج آمده است 150 میلیارد تومان است 21 میلیارد تومان از اعتبارات ملی استانی است، برای  جاده یاسوج-اصفهان 26 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

معاون سازمان برنامه و بودجه استان ادامه داد: در توزیع اعتبارات تفاهم نامه ها باید پروژه ها لحاظ شود که سهمی گرفته شود، شروع پروژه جدید باید توجیه فنی داشته باشد که بعد از تایید شدن آغاز شود، اگر با مفاد قانونی نخواند این پروژه قیچی می شود.

شهابی بیان کرد: برای شهرمادوان سررود شمالی و جنوبی اعتبارات نفت نمی توان در نظر گرفت به خیلی موارد اعتبارات توازن داده نمی شود، این مسائل باید رعایت شود چرا که قانون است، مدیران شهرستانی از مدیران استانی حقشان را بگیرند بعد ها سازمان برنامه و بودجه را متهم نکنند، تاکید می کنیم پنج ماه از سال سپری شده است خواهش می کنیم از روز شنبه مبادله موافقت نامه را شروع کنیم.

 

فرماندار بویراحمد گفت: 73 میلیارد تومان در تفاهم نامه زیلایی داریم، از محل مدیریت بحران 15 میلیارد تومان و در تفاهم نامه بسیج سازندگی سپاه فتح یک میلیارد و 600 میلیون تومان و برای روستاهای فاقد دهیاری بیش از یک میلیارد تومان در نظر گرفته ایم.

 

 
منبع: دانا
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟