فروش سراتو ۲۰۰۰ آپشنال با تحویل ۵ روزه + جدول

فروش سراتو 2000 آپشنال با تحویل 5 روزه + جدول
گروه خودروسازی سایپا در فروش نوروزی محصولات خود، شرایط فروش ویژه کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال را به صورت کاملا محدود و با موعد تحویل ۵ روزه تا قبل از پایان سال جاری اعلام کرده است که جزییات آن به شرح زیر خواهد بود.
بنابر گزارش گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال به صورت نقدی بوده و از روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه سال جاری آغاز شده است که مشتریان می‌توانند این اتومبیل را با قیمت نهایی ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومانی خریداری کنند، اما ویژگی منحصربه فرد این طرح فروش می‌تواند موعد تحویل حداکثر ۵ روزه اتومبیل بعد از پذیرش باشد که تا پایان سال ۹۶ انجام خواهد شد.

فروش سراتو ۲۰۰۰ آپشنال
فروش سراتو ۲۰۰۰ آپشنال

در ادامه بد نیست بدانید که برای مدل ۱۶۰۰ آپشنال امکاناتی همچون سنسور پارک دنده عقب، سانروف و سیستم مولتی مدیا مجهز به دوربین دید عقب و سیستم موقعیت یاب GPS متصور شد، این درحالیست که مدل ۲۰۰۰ علاوه بر امکانات ذکر شده، به تجهیزاتی همچون پدال‌های تعویض دنده روی فرمان (پدل شیفت)!، سیستم کلید هوشمند، صفحه کیلومتر سوپر ویژن و صندلی‌های چرمی هم مجهز شده است.
در خصوص مشخصات فنی کیا سراتو در مدل ۲۰۰۰ هم باید گفت که این خودرو از پیشرانه‌ چهار سیلندر ۲ لیتری سود می‌برد که قدرت تولیدی آن ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور خروجی آن هم ۱۹۴ نیوتن متر اعلام شده است که به جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک متصل شده و می‌تواند شتاب ۱۰.۵ ثانیه‌ به همراه داشته باشد. این درحالیست که موتور ۱۶۰۰ سی سی می‌تواند نیرویی ۱۲۴ اسب بخاری و گشتاوری ۱۵۶نیوتن متری در اختیار اتومبیل قرار دهد.
لینک کوتاه : https://goo.gl/YdEuXw
فروش سراتو ۲۰۰۰ آپشنال با تحویل ۵ روزه + جدول

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن