شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد + جدول

کیان موتور وارنا، نماینده انحصاری محصولات بورگوارد در کشور از شرایط فروش خودروهای شاسی بلند "بورگوارد BX۷" و "بورگوارد BX۵" خبر داد که به صورت نقدی و علی الحساب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
اول از همه برای خودروی شاسی بلند بوگوارد BX۷، شرایط فروش متنوع نقدی و علی احساب در نظر گرفته شده است که در شرایط فروش نقدی اتومبیل با پرداخت قیمت ۲۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی، می‌توانید اتومبیل خود را ۳۰ روز پس از ثبت نام تحویل بگیرید. هرچند شرایط فروش علی الحساب نیز دیده می‌شود که برای اطلاع از جزییات آن می‌توانید به جدول مربوطه توجه کنید.
علاوه بر این، در شرایط فروش کیان موتور وارنا خودروی شاسی بلند "بورگوارد BX۵" هم دیده می‌شود که با قیمت ۲۳۹ میلیون تومانی به صورت علی الحساب ثبت سفارش خواهد شد که در زمان ثبت نام نیاز به پرداخت قیمت ۶۰ میلیون تومانی، بعد از ۴۵ روز نیاز به پرداخت قیمت ۶۰ میلیون تومانی و همچنین پس از تحویل خودرو با گذشت ۱۲۰ روز، نیاز به پرداخت مابقی هزینه اتومبیل خواهید داشت که برای اطلاع از جزییات فروش آن می‌توانید به جدول زیر توجه کنید.

در ادامه بد نیست بدانید که خودروی شاسی بلند بورگوراد BX۷ با پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر عرضه خواهد شد که با سود جستن از توربوشارژر، می‌تواند در حداکثر کارایی خود ۲۲۴ اسب بخار قدرت داشته باشد که توسط یک جعبه دنده اتوماتیک دریافت شده و به سمت تمامی چرخ‌های اتومبیل ارسال می‌شود.
در رابطه با خودروی شاسی بلند "بورگوارد BX۵" و مشخصات فنی آن، از موتور ۱.۸ لیتری چهار سیلندر توربوشارژر استفاده شده است که در محدوده فعالیت ۵۵۰۰ دور بر دقیقه می‌تواند چیزی حدود ۱۹۰ اسب بخار قدرت داشته باشد و با نوسان دور موتور بین ۱۷۵۰ الی ۴۵۰۰ دور بر دقیقه، می‌توان چیزی حدود ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور استخراج کرد که با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک از نوع "تیپ ترونیک با حالت اسپرت" دریافت شده و به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل ارسال می‌شود.لینک کوتاه : https://goo.gl/v83Lq2
شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد + جدول

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن