گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

به روز رسانی لکسوس برای مدل های RC و RC-F در سال 2018

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

-
لکسوس طیف مدل های RC کوپه را برای سال 2018 به روز رسانی کرده است و برای تمام مدل های آن امکانات استاندارد جدید معرفی کرده و یک رده تجهیزاتی جدید که بین مدل های F-Sport و Premiere (لوکس ترین مدل ها) قرار می گیرد به آن اضافه کرده است.
اکنون فناوری ایمنی کمک راننده Safety System+ در تمام مدل ها به صورت استاندارد ارائه می شود. امکانات این پکیج شامل سیستم اخطار پیش از تصادف، کروز کنترل تطبیقی، چراغ های جلو با سیستم تنظیم نور بالای خودکار و سیستم اخطار خروج از مسیر حرکت است.
اکنون تمام مدل های RC مجهز به سیستم ناوبری لوکس لکسوس هستند که در صفحه نمایش 10.3 اینچی سیستم سرگرمی نمایش داده شده و از طریق سیستم کنترل صفحه لمسی از راه دور فعال می شود. غربیلک فرمان و صندلی راننده نیز مجهز به سیستم Auto-Away هستند که صندلی ها را به سمت عقب می برد و غربیلک فرمان را به سمت داخل جمع می کند تا ورود و خروج از خودرو راحت تر شود. اکنون سیستم تهویه برای هر فرد یک مکان تهویه جداگانه در کابین دارد.
مدل جدید F-Sport Premier Pack Car نیز بین مدل هایRC F Sport و RC Premier قرار می گیرد و از امکاناتی نظیر سیستم صوتی مارک لوینسون با 17 بلندگو، رادیوی دیجیتال DAB، سانروف، سیستم اخطار نقطه کور و سیستم هشدار خودروهای عبوری از پشت برخوردار است. قیمت این مدل از 43.540 پوند آغاز می شود.
این اصطلاحات در مدل 8 سیلندر RC-F نیز اعمال شده است و نسخه Plus Pack این مدل از امکاناتی مانند تودوزی چرم نیمه آنیلین، صندلی های جلو با سیستم تهویه، سیستم صوتی مارک لوینسون با 17 بلندگو، سیستم اخطار نقطه کور، سیستم هشدار خودروهای عبوری از پشت و سیستم کمکی تعویض لاین برخوردار است. قیمت این مدل از 62.620 پوند شروع می شود.
اکنون مدل های به روز شده لکسوس RC در حال فروش هستند. قیمت مدل پایه RC 300h از 39.140 پوند شروع می شود که شامل افزایش قیمت به اندازه 1995 پوند برای امکانات اضافی است.