خبرخوان تلکسیران شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

مرسدس میباخ جدید رونمایی شد

مرسدس میباخ جدید رونمایی شد
مرسدس سرانجام برای کسانی که تجهیزات و امکانات لوکس مرسدس بنز S کلاس آنها را راضی نمی کند مدل میباخ جدید خود را معرفی کرد. این خودرو اولین رونمایی رسمی خود را در ماه مارس و در نمایشگاه خودروی ژنو تجربه خواهد کرد و از تابستان ۲۰۱۸ نیز فروش آن در بازار آمریکا آغاز خواهد شد.

مرسدس میباخ
مرسدس میباخ
مدل جدید و بروزرسانی شده میباخ در بخش هایی همانند جلوپنجره با بنز S کلاس متفاوت است و نمایی لوکس تر را به نمایش می گذارد. البته بزرگترین تفاوت این خودرو با مرسدس بنز S کلاس به ابعاد آن بر می گردد جایی که شاهد طول ۵۴۶۱ میلی متری و فاصله‌ی محوری ۳۳۶۵ میلیمتری برای مدل میباخ هستیم که به وضوح از S کلاس بیشتر هستند و فاصله‌ی محوری مدل میباخ ۲۵۴ میلی متر بیشتر از اس کلاس است. این افزایش طول و فاصله‌ی محوری سبب شده است تا فضای پای سرنشینان عقب این خودرو بسیار بزرگتر باشد.

مرسدس میباخ
مرسدس میباخ
خریداران مرسدس میباخ جدید می توانند دو نوع موتور را برای خودروی خود انتخاب کنند. اولین مدل که با کد S۵۶۰ ۴Matic به فروش خواهد رفت به موتور V۸ تویین توربو به حجم ۴ لیتر مجهز است که می تواند ۴۶۳ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل ۴.۸ ثانیه است. مدل بعدی دارای کد S۶۵۰ است و به موتور ۱۲ سیلندر ۶ لیتری به قدرت ۶۲۱ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰۱ نیوتن متر مجهز است و می تواند شتاب صفر تا صد کیلومتر را در ۴.۶ ثانیه به ثبت برساند.

مرسدس میباخ
مرسدس میباخ
در داخل کابین مرسدس میباخ جدید شاهد ترکیب رنگ بسیار لوکس قهوه‌ای، ساوانا و مشکی هستیم. همچنین به صورت آپشن امکان انتخاب چرم ناپا نیز همراه دوخت پلاتینیوم و طلایی برای این خودرو وجود دارد. سرنشینان عقبی نیز تنظیمات صندلی بیشتر و نورپردازی داخلی لوکس تری را در مقایسه با مدل استاندارد اس کلاس در این خودرو در اختیار دارند.
در ادامه می توانید تصاویر مرسدس میباخ جدید را در گالری تصاویر مشاهده کنید.


لینک کوتاه : https://goo.gl/2VM6Np
مرسدس میباخ جدید رونمایی شد

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن