ممکن بود بازی در اهواز کشته بدهد


مدافع تیم پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم مشکلات تیم را باز کنم اما شرایط برای بازی مقابل تیمی که میلیاردها خرج می‌کند مساعد نیست و دست‌مان خالی است.
ممکن بود بازی در اهواز کشته بدهد

به گزارش خبرورزشی، محمد انصاری در مورد تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان و حواشی زیادی که این مسابقه در پی داشت، گفت: شرایط در این بازی غیرطبیعی بود و اشیایی  به زمین پرتاب می‌شد که اجازه نمی‌داد بازی حالت عادی به خود بگیرد. نمونه این اتفاق را پیش از این در همین اهواز و بازی با استقلال اهواز شاهد بودیم و امیدوارم در آینده دیگر تکرار نشود.

ممکن بود بازی کشته دهد
وی در ارتباط با اینکه گفته می شود اتفاقات رخ داده در اهواز به نوعی برنامه‌ریزی شده بود و به جریان بازی هفته قبل پرسپولیس مقابل فولاد و درگیری هواداران دو تیم در این مسابقه، ارتباط داشت. عنوان کرد: اینکه حالا چه دلایلی باعث این اتفاقات شد را من نمی‌دانماما اعتقاد دارم فقط چنین شرایطی در ورزشگاه‌ها پیش می آید اصلا شکل خوبی ندارد. فرق نمی‌کند کدام ورزشگاه و کدام شهر. چنین اتفاقاتی زیبنده فوتبال ما نیست و  ممکن است پرتاب سنگ به زمین به قیمت از دست دادن جان یک نفر تمام شود.

نگران کمک داور بازی بودم
مدافع پرسپولیس با بیان اینکه بیش از 20،30 تکه سنگ را در زمین بازی دیده است، یادآور شد: در شرایطی که فحاشی می‌شد سنگ‌های زیادی هم در سمتی که من در نیمه دوم بودم پرتاب شد و من واقعا نگران کمک داور بودم چرا که او نمی‌توانست از محدوده خود خارج شود و خدا رحم کرد برایش اتفاق ناخوشایندی رخ نداد.

اگر بازی حالت عادی داشت، نتیجه فرق می‌کرد
انصاری در ارتباط با اینکه برانکو گفته است در بازی با استقلال خوزستان یک نیمه دفاع راست و نیمه دیگر هم دفاع چپ، تصریح کرد: بله بازی شرایط عادی نداشت و به شدت مراقب این بودیم که سنگی به سر و صورت‌مان برخورد نکند. اگر خدای نکرده یکی از آن سنگ‌های بزرگ به سر و صورت‌مان برخورد می‌کرد چه کسی جوابگو بود؟ آیا می‌شد فرد خاطی را پیدا کرد؟ به هر حال شرایط در بازی اصلا عادی نبود و اگر این طور بود نتیجه به شکل دیگری و به نفع ما رقم می‌خورد.

برانکو نمی‌توانست توصیه فنی کند
وی در رابطه با اینکه آیا برانکو در جریان بازی توصیه فنی هم می‌توانست داشته باشد یا نه؟ گفت: بله مسلما همین طور است و بازی شرایط عادی نداشت که بخواهیم روی مسائل فنی تمرکز داشته باشیم.

امیدوارم برای بازی با الدحیل شرایط تغییر کند
انصاری راجع به بازی حساس پیش‌روی تیمش با الدحیل و شرایطی که سرخپوشان در آستانه این بازی دارند؟ اضافه کرد: بازی با الدحیلی بسیار سخت است و من امیدوارم برای این بازی از تیم ما حمایت شود و مشکلات‌مان مرتفع شود. واقعا حیف است تا این مرحله آمده‌ایم و کنار رویم. شرایطی که با آن روبه‌رو هستیم نامساعد است و امیدوارم برای بازی با الدحیل کار کنند که شرایط تغییر کند.

نمی‌خواهم مشکلات تیم را باز کنم
مدافع پرسپولیس در واکنش به این اظهارنظر که با شرایط موجود فقط می‌شود مشکلات مالی پرسپولیس را برطرف کرد و امکان تقویت تیم از نظر فنی ممکن نیست، خاطرنشان کرد: یکسری مشکلات داریم که فقط امیدوارم برطرف شود. مسائل را باز نکنیم بهتر است. باید تیم حمایت شود. با دست خالی نمی شود به مصاف تیمی رفت که میلیاردی برای جذب بازیکن خرج می‌کنند.

تیموری: برای بازی کردن لحظه‌شماری می‌کنم


میثم تیموری که در زمستان سال گذشته توسط دکتر کیهانی تحت عمل جراحی رباط صلیبی زانو قرار گرفته بود، پس از تأیید کادر پزشکی استقلال توانست با این تیم بماند و به تمرینات برگردد.
تیموری: برای بازی کردن لحظه‌شماری می‌کنم
تیموری: برای بازی کردن لحظه‌شماری می‌کنم
به گزارش خبرورزشی، میثم تیموری از روز گذشته به تمرینات استقلال برگشت و به بهانه بازگشتش به تمرینات استقلال با او همکلام شدیم و او هم پاسخگوی سؤالات خبرورزشی بود.
بالاخره به تمرین آمدی!
بله، متأسفانه من در روز‌های اول تمرینات استقلال و در حالی که هنوز نباید تمرین می‌کردم، آمدم و بعد با توصیه پزشک معالجم قرار شد فعلاً تمرین نکنم.
یعنی مصدوم بودی؟
نه، اینقدر دوست داشتم با استقلال تمرین کنم که به توصیه‌های پزشکان گوش نکردم. با این همه شکر خدا مشکلی برایم به وجود نیامد.
پس آسیب‌دیدگی نداشتی؟
خیر! فقط باید دیرتر استارت می‌زدم. شکر خدا روز گذشته کادر پزشکی تیم اجازه داد به تمرین بروم که برای روحیه‌ام هم خیلی خوب شد.
اوضاع تیم در این مدت که نبودی تغییراتی داشته؟
خب من خیلی وقت بود که به تمرین نمی‌رفتم. بازیکنان جدید اضافه شده بودند و بدن بچه‌های تیم هم خیلی روبه‌راه‌تر بود. امیدوارم با این روند موفقیت‌های زیادی نصیب تیم شود.
استقلال چرا در جم باخت؟
در فوتبال برد و باخت وجود دارد. نمی‌شود که یک تیم همیشه برنده باشد. در آن دیدار هم اتفاقات به شکلی رقم خورد که ما با بدشانسی باختیم.
درباره بازی حرف می‌زنی؟‌
نمی‌خواهم هیچ حرفی درباره بازی بزنم. به اعتقاد من بازی در جم تمام شده و پرداختن به آن روز و آن بازی فقط وقت تلف کردن است. الان تیم استقلال به برد در دیدار با فولاد نیاز دارد تا باخت قبلی جبران شود.
بازی در جم برای تیم‌های مهمان سخت است؟
تا حدی دشوار است. من جو آنجا را می‌شناسم. شرایط برای تیم‌های مهمان راحت نیست. استقلال هم موقعیت‌های زیادی داشت ولی خب موفق نشد 3 امتیاز را بگیرد. فقط این را می‌گویم که استقلال مستحق باخت نبود.
با توجه به حضورت در پارس جنوبی جم دوست نداشتی در این دیدار به میدان می‌رفتی؟
خیلی دوست داشتم به این بازی می‌رسیدم. متأسفانه نشد. انگیزه‌های زیادی برای بازی دوباره در جم مقابل تماشاگران پارس جنوبی داشتم. ما یک فصل خوب را با این تیم در لیگ برتر پشت‌سر گذاشته بودیم. حالا من برای بازی در ترکیب استقلال لحظه‌شماری می‌کنم.
بازی با فولاد را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
بازی آسانی نیست ولی خب با توجه به اینکه باید پس از این دیدار به مصاف السد برویم، برد در این مسابقه می‌تواند از نظر روحی -روانی تأثیر مثبتی روی تیم ما بگذارد. این برد می‌تواند شروع 3 امتیاز‌های بعدی در لیگ باشد و از طرفی هم اگر در بازی با فولاد خوب کار کنیم و یک فوتبال مانند دیدار با تراکتورسازی را به نمایش بگذاریم، می‌توانیم برای السد هم خط و نشان بکشیم.

سیدجلال: لطفاً بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید!


سیدجلال حسینی به خبرورزشی گفت: فوتبالیست باید در زمین مسابقه حرفش را بزند، نه در فضای مجازی.
سیدجلال: لطفاً بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید!
سیدجلال: لطفاً بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید!
خبرورزشی/مهدی یکتا؛ سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان پرسپولیس وظیفه سنگینی را به دوش می‌کشد و انصافاً از پس این مسئولیت هم به خوبی برآمده است.
کاپیتان پرسپولیس در کنار ارتباط عاطفی که با بچه‌ها برقرار کرده بسیار هم مورد احترام همبازیانش است. یک لیدر به تمام معنا که خوب می‌داند کجا باید نقش بزرگتر را بازی کند.
سیدجلال حواسش همه جا هست و حتی در مصاحبه با ما از نگرانی خود بابت اینستاگرام و فضای مجازی هم پرده برداشت و...  
این شما و این هم مصاحبه سیدجلال حسینی که به واقع عصای دست برانکو سرمربی پرسپولیس است.
* دفاع پرسپولیس تاکنون عملکرد خوبی داشته و در سه بازی گذشته گلی دریافت نکردید، اما در فاز تهاجمی چندان نتوانستید موفق ظاهر شوید. چرا؟
اول آنکه دفاع تیمی کار یک یا دو یا چند نفر نیست. اگر ما کم گل خوردیم محصول تلاش همه بچه هاست و زحمات، دوندگی و جنگندگی دسته‌جمعی که به بار نشسته است. در زمینه گل زدن هم باید بگویم همه تیم‌ها با دفاع مطلق و بازی بسته مقابل ما قرار می‌گیرند. شما همین بازی آخر ما مقابل نفت مسجد سلیمان را هم دیدید.
* بله، حتی هواداران شما در فضای مجازی به شدت به عبدا... ویسی و تیمش حمله کرده و تاکتیک آن‌ها را ضدفوتبال خواندند. خودت هم چنین نظری داری؟
نه، به هر حال در دنیای فوتبال این نوع بازی هم یک تاکتیک است و نفت مسجد سلیمان هم آمده بود با یک بازی بسته گل نخورد و اگر هم فرصتی پیش آمد در ضد‌حملات دروازه ما را باز کند که به کمک همه بچه‌ها به خوبی دروازه پرسپولیس را بسته نگه داشتیم.
* من در بحث ضعف پرسپولیس در فاز تهاجمی هنوز قانع نشدم.
ببینید ما از پارسال نتوانستیم یارگیری کنیم. 5 بازیکن اصلی خودمان را هم از دست دادیم. آیا به جای ما هر تیم دیگری هم بود نابود نمی‌شد؟ متأسفانه می‌بینم و می‌شنوم که همه جا حرف از خرید‌های ماست. آخر کدام خرید؟!
* منظورت مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی شریفی و مهدی ترابی است؟
این‌ها کجا هستند؟ شیری برای پیکان بازی می‌کند. سروش در فولاد است. مهدی ترابی که بازیکن سایپاست و مهدی شریفی هم به خاطر محرومیت پرسپولیس فقط کنارمان تمرین می‌کند. آیا این بازیکنان خرید‌های جدید پرسپولیس محسوب می‌شوند؟ من خیلی به این مسئله فکر می‌کنم که از پارسال ما بازیکن نگرفتیم و با این مشکل بزرگ مواجه شدیم.
* به هر حال همین نفرات در نیم‌فصل دوم می‌توانند به شما کمک کنند. نمی‌توانند؟
بازیکن جدید آن هم در پرسپولیس و استقلال زمان می‌خواهد تا هماهنگ شود. بازی در پرسپولیس بزرگ آسان نیست. نیم‌فصل دوم این‌طوری نیست که بازیکنان جدید بلافاصله در ترکیب قرارگرفته و بتوانند حداکثر کارایی را نشان بدهند. کسی به این مسائل توجه نمی‌کند که زمان زیادی می‌خواهد که بازیکن جدید با شرایط وفق پیدا کند.
سیدجلال: لطفاً بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید!
* مثلاً چقدر زمان می‌خواهد؟
قابل پیش‌بینی نیست. شاید سه هفته و شاید هم 10 هفته! این‌طوری نیست که بلافاصله هماهنگ شود. من نگران این موضوع هم هستم.
* برانکو در مصاحبه اخیرش گفته استقلال 20 بازیکن گرفته و ما نگرفتیم!
به هر حال هر تیمی سعی می‌کند قبل از شروع فصل خودش را تقویت کند، اما این امکان به حکم فیفا یک سالی می‌شود از پرسپولیس گرفته شده است. ما از پارسال نتوانستیم بازیکن بگیریم و رقابت عادلانه‌ای در لیگ و آسیا نداریم.
* پس از تساوی خانگی اخیر پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان برخی کارشناسان و حتی هواداران تیم شما ابراز نگرانی کردند که تیم برانکو مقابل تیم‌هایی که با دفاع فشرده و بسته بازی می‌کنند به مشکل برخواهد خورد. این حرف را قبول داری؟
خود آقای برانکو هم گفت. مشکل ما مقابل نفت مسجد سلیمان زدن گل اول بود. اگر مقابل تیم‌هایی با تاکتیک بازی بسته و دفاعی زود گل بزنی دفاع حریف باز می‌شود. آن‌ها برای گل زدن و جبران گل خورده جلو می‌کشند و ما می‌توانیم در ضد‌حملات گلزنی کنیم. هواداران نگران نباشند. همیشه این شیوه بازی جواب نمی‌دهد.
* سوپرجام را هنوز به شما ندادند. آیا حاضرید در یک بازی رسمی برای تصاحب سوپرجام برابر استقلال بازی کنید؟
هر چند پرونده سوپرجام در کمیته انضباطی در جریان است، اما همه می‌دانیم برای این مسابقه تاریخی از سوی سازمان لیگ اعلام شد. ما آماده بازی بودیم، اما استقلالی‌ها خودشان نامه زدند و از انجام آن مسابقه انصراف دادند. بنابراین هر طور که حساب کنید باید کاپ سوپرجام را به پرسپولیس بدهند و بازی جدیدی در کار نخواهد بود!
* این هفته هم باید به آبادان بروید. دو بازی در گرم‌ترین فصل سال در خوزستان برای شما سخت نیست؟
سه بازی، نه دو بازی! ما باید اول به آبادان برویم و در آن شرایط آب و هوایی بازی کنیم. سپس باید برای بازی مقابل الدحیل به قطر برویم که هوای فوق العاده گرم و شرجی دارد. شرایط سخت است، اما چاره‌ای نیست.
* فکر می‌کنی نتیجه بازی شما و صنعت نفت آبادان چه شود؟
آبادان شهری است که در فوتبال قدمت دارد. هواداران خونگرم و پرشوری دارد که به شخصه خیلی دوستشان دارم. فوتبالیست‌های بزرگی هم تحویل تیم ملی ایران داده و در مجموع در شهری فوتبالی و هوایی گرم و شرجی بازی داریم که آسان نخواهد بود. بازی مقابل نفت آبادان همیشه سخت بوده است و این بار هم کار راحتی پیش رو نداریم.
* ولی به شدت به 3 امتیاز این مسابقه نیاز دارید؟
بله، پرسپولیس در همه مسابقات برای برد و 3 امتیاز وارد زمین می‌شود و این بار هم با همین هدف به آبادان می‌رویم، اما گفتم که بازی سختی خواهد بود به ویژه آنکه نفت امسال تقویت هم شده و به نظرم تیم خیلی خوبی است. با این حال ما برای برد به زمین می‌رویم.
* اتفاقات اخیر در مسابقات پرسپولیس و روی سکو‌ها را چطور ارزیابی می‌کنی؟
این کار‌ها کار طرفداران اصیل پرسپولیسی نیست. اتفاقی هم نیست و به نظر می‌رسد یک کار برنامه‌ریزی شده و ناجوانمردانه است که تمرکز پرسپولیس در داخل زمین را به‌هم بریزد.
* یعنی معتقدی این درگیری‌ها و فحاشی‌ها روی سکو‌ها آن هم در مسابقات پرسپولیس از قبل طراحی شده است؟
شک ندارم! این طبیعی و عادی نیست که هر هفته سر مسابقات ما سکو‌ها ناآرام باشد و درگیری شود. به نظرم دو، سه نفر این اتفاقات را رقم می‌زنند که باید شناسایی و برخورد قانونی با آنان صورت پذیرد. اینکه نمی‌شود هر هفته این مسائل اتفاق بیفتد.
سیدجلال: لطفاً بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید!
* چه صحبتی با تماشاگران پرسپولیسی دارید؟
من قبلاً گفتم فصل بسیار سختی پیش روی پرسپولیس است و کسی باور نکرد. حالا یواش یواش متوجه خواهید شد چقدر مشکل داریم. در چنین وضعیتی باید تماشاگران پرسپولیس به‌هوش و حواس جمع باشند. نباید اجازه بدهند چند نفر تمرکز تماشاگران و تیم ما را به‌هم بریزند. ما همه باید کنار هم و متحد باشیم. پرسپولیس در این فصل دشوار نیاز مبرمی به حمایت همه هواداران خود دارد.
* پس با این حساب هت‌تریک قهرمانی بی‌هت‌تریک قهرمانی؟!
نه ما ناامید نیستیم. من و همبازیانم و همین طور کادر فنی و مدیریت فقط و فقط به تکرار قهرمانی فکر می‌کنیم. گفتم که کار سخت است و باید همه هواداران تا آخر فصل کنارمان باشند.
* ببخشید ولی دیروز که با یکی از نزدیکان پرسپولیس صحبت می‌کردیم حرف عجیبی زد و گلایه کرد که چرا یکی، دو بازیکن تیم شما باید تا 3 یا 4 صبح بیدار و در اینستاگرام فعال باشند؟!
فقط پرسپولیسی‌ها نیستند. متأسفانه این شب‌بیداری یا فعالیت زیاد در اینستاگرام و فضای مجازی همه‌گیر شده است. بازیکنان تیم‌های دیگر هم تا صبح در فضای مجازی هستند. این در حالی است که یک فوتبالیست حرفه‌ای باید به موقع استراحت کند و مراقب خودش باشد. من می‌خواهم از طریق همین تریبون خبرورزشی یک تقاضا از هواداران پرسپولیس داشته باشم.
* بفرما...
از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم بعضی بازیکنان پرسپولیس را در اینستاگرام و فضای مجازی الکی بزرگ نکنند. یک فوتبالیست درست و حسابی باید در زمین فوتبال حرفش را بزند. من مخالف اینستاگرام نیستم ولی فعالیت بیش از حد می‌تواند به هر بازیکنی لطمه بزند. متأسفانه برخی اوقات می‌بینم طرفداران پرسپولیس در فضای مجازی چنان یک بازیکن را بزرگ می‌کنند که طرف فکر می‌کند لیونل مسی است. برخی بازیکنان فرقی هم نمی‌کند پرسپولیسی باشد یا عضو تیمی دیگر ظرفیت این همه توجه بیش ازحد را ندارند. آن‌ها باید بدانند حرفشان در استادیوم ورزشی خریدار بیشتری می‌تواند داشته باشد تا اینستاگرام!
* راستی بازی‌های اروپایی را دنبال می‌کنی؟ رئالی یا بارسایی که نیستی؟
نه! من طرفدار آث میلان بودم. میلانی که دیگر مرد و جنازه اش را هم خاک کردند.
* منظورت آث میلان آریگو ساکی و فابیو کاپلو با ستارگان هلندی اش است؟
بله، عجب تیمی بود. ریکارد، گولیت، فان‌باستن، باره‌سی، مالدینی و... که بهترین تیم باشگاهی تاریخ بود. امروز آث میلان دیگر سایه‌ای از آن میلان افسانه‌ای هم نیست.
* برگردیم به همان الدحیل! گفتی از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است. این یعنی اینکه از حالا باید خودمان را برای شکست احتمالی پرسپولیس آماده کنیم؟
نه! من گفتم با تیمی بازی داریم که العین امارات را با عمر عبدالرحمان در دو دیدار رفت و برگشت هشت تایی کرد. الدحیل امسال هم در لیگ ستارگان قطر بدون باخت صدرنشین است و به راحتی السد، الریان و بقیه را شکست داده است. کار راحتی نداریم ولی با همین جوانان خودمان با انرژی و انگیزه فراوان به قطر می‌رویم که ان‌شا‌ءا... بتوانیم با یک نتیجه خوب و آبرومندانه به تهران برگردیم. البته بار دیگر تأکید می‌کنم جدال برابر و عادلانه‌ای نیست.
* چرا؟
به هر حال ما با تیمی بازی داریم که تقویت شده و بازیکنانی الجزایری، تونسی، کره‌ای، فرانسوی و... دارد در حالی که ما به حکم فیفا نتوانستیم بازیکن بگیریم. اگر پنجره نقل و انتقالات ما هم باز بود می‌شد گفت: جدالی برابر، اما این‌گونه نیست. با این حال ناامید نیستیم و می‌خواهیم به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.
* برخی معتقدند اگر پرسپولیس در دیدار رفت در قطر گل نخورد می‌تواند در دیدار برگشت در تهران جبران کند. با این حرف موافقی؟
حرف همه ما همین است. اگر بتوانیم با تلاش جمعی در قطرگل نخوریم یا گل بزنیم کارمان در تهران و جلوی چشم 100 هزار تماشاگر پرسپولیسی به مراتب راحت‌تر خواهد بود، اما باید منطقی هم باشیم. گل نخوردن از تیمی که 8 تا به العین زده راحت نیست.
* در خصوص بازی با الدحیل قطر چه قولی به هواداران پرسپولیس می‌دهی؟
در فوتبال حرفه‌ای قول نمی‌دهند، اما من قول می‌دهم تمام وجودمان را در زمین بگذاریم. ما اول باید برویم آبادان که انرژی زیادی از تیم ما می‌گیرد و بعد هم باید به قطر با شرایط آب و هوایی بدتر برویم. کار بسیار سخت است، اما با انرژی و انگیزه فراوان بازی خواهیم کرد.

حسینی: نگذارید پیراهن تیم ملی را از دست بدهم


این برای اولین بار نیست در اردوی استقلال شاهد جنجال‌هایی از این دست میان گلر‌های هم‌سطح و مدعی هستیم، جنجال‌هایی که انتظار می‌رفت این بار از سوی باشگاه با مدیریت خوبی مواجه شود، اما نشد تا سیدحسین حسینی که بسیاری او را استعدادی بزرگ در دروازه می‌دانند این‌گونه وارد حاشیه شود.
حسینی: نگذارید پیراهن تیم ملی را از دست بدهم
به گزارش خبرورزشی، یک سال بعد از جنجال‌هایی که در زمان علیرضا منصوریان به راه انداخت و تا آستانه اخراج از استقلال پیش رفت این بار هم سیدحسین حسینی در میان تعجب همگان همان رفتار‌ها را با وینفرد شفر انجام داد تا در حاشیه رویارویی با پارس جنوبی اعتراض‌های دروازه‌بان جوان و رکوردشکن آبی‌ها به جنجالی بزرگ تبدیل شده و شکست این تیم در جم را تحت‌الشعاع خود قرار دهد. حسینی که فصل قبل، بعد از آن جنجال‌ها در سفر تیم به سیرجان برای رویارویی با گل‌گهر در جام‌حذفی به یکباره به مرد اول استقلال درون دروازه تبدیل شد و توانست رکورد کلین‌شیت و گل نخوردن در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران را به نام خود ثبت کند، در روز‌های پایانی فصل به بهانه حضور رحمتی در فینال حذفی، بازی‌های مهمی را نیمکت‌نشین شد تا همین اتفاق مانع انتخاب او در جمع نفرات اصلی تیم ملی برای حضور در جام جهانی شود، شوکی بزرگ که حالا با ادامه روند نیمکت‌نشینی‌ها ممکن است فرصت حضور در جام ملت‌های آسیا را نیز از این گلر مستعد بگیرد.
بن‌بست در تمدید قرارداد
اعتراضاتی که سیدحسین در بازی با پارس جنوبی نشان داد تنها به نیمکت‌نشینی او برنمی‌گشت، چون بنا به گفته نزدیکان باشگاه این بازیکن در طول هفته گذشته روز‌های پرتنشی با مسئولان باشگاه پیرامون مسئله تمدید قراردادش داشت. گفته می‌شود باشگاه استقلال که نگران از دست دادن این بازیکن در پایان فصل بود بنا به وعده‌ای که به او برای تمدید قرارداد طولانی مدت با شرایط مالی مناسب داده بود از چند روز قبل از بازی با پارس جنوبی مذاکرات را آغاز کرد، اما بسته پیشنهادی به حسینی برای تمدید قرارداد به هیچ عنوان انتظارات او را برآورده نکرد تا جایی که کار به درگیری‌های لفظی میان مدیربرنامه این بازیکن و برخی مسئولان و معاونان باشگاه کشیده شد. رقم پیشنهادی به گلر استقلال برای تمدید قرارداد سه ساله دلیل اصلی اختلافات طرفین بود، چون حسینی و مدیربرنامه اش اعتقاد داشتند باشگاه با این بسته به هیچ عنوان شأن و منزلت او را حفظ نکرده است.
از جام جهانی روسیه تا جام ملت‌های آسیا
با وجود اینکه برخی منابع از قول مدیرعامل و معاون ورزشی سابق باشگاه برای فیکس بودن سیدحسین حسینی در لیگ هجدهم و دلخوری او از عملی نشدن این قول به عنوان دلیل اصلی اعتراضات گلر شیرازی نام بردند، اما گفته می‌شود سیدحسین در نشستی که در بازگشت از شیراز با وینفرد شفر و مسئولان باشگاه داشت نه تنها هیچ تأکیدی روی فیکس بودن نداشت بلکه بیشتر دلخوری خود را به غیبتش در جام جهانی به خاطر نیمکت‌نشینی در بازی‌های پایانی فصل گذشته و احتمال تکرار این اتفاق در جام ملت‌های آسیا ربط داد و مدعی شد در این راه احتیاج به حمایت بیشتر از سوی باشگاه و همین‌طور وینفرد شفر داشت، اما این حمایت صورت نگرفت در حالی که او می‌توانست نماینده شایسته‌ای از استقلال در جام جهانی باشد.
غیبت در اردوی آتی تیم ملی
برخلاف چند استقلالی که از سوی فدراسیون فوتبال با تماس‌هایی برای حضور در اردوی آتی تیم ملی بعد از هفته ششم لیگ برتر روبه‌رو شدند، سیدحسین هیچ تماسی در این خصوص نداشته تا غیبت او در اردو و فهرست مدعوین تیم ملی از سوی کی‌روش بیشتر او را عصبی کند. اتفاقی که با توجه به غیبت او در بازی‌های آسیایی و جدال حساس با السد بیشتر از همیشه شانس این بازیکن برای همراهی ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 امارات را کم خواهد کرد از همین‌رو گلر استقلال که امیدوار بود در مقابل پارس جنوبی به میدان برود به یکباره از کوره در رفت و...
نگذارید پیراهن تیم ملی را از دست بدهم
این روز‌ها اوضاع برای گلر جوان و رکوردشکن فوتبال ایران چندان مساعد نیست به خصوص که طرفداران استقلال هم در صفحات مجازی انتقادات فراوانی از او انجام دادند تا این بازیکن با افت شدید روحی و روانی روبه‌رو شود. سیدحسین حسینی در تابستان با پیش‌بینی این وضعیت خیلی تلاش کرد تا رضایتنامه اش را برای کوچ به تیمی دیگر بگیرد، اما سنگ بزرگ 7 میلیارد تومانی که سران وقت باشگاه برای صدور رضایتنامه او جلوی پای مشتریان قرار دادند کار را به این جا رساند که با گذشت چهار هفته از فصل جدید این بازیکن یک دقیقه هم بازی نکند. گفته می‌شود حسینی با ابراز ناخرسندی از رفتاری که در تابستان با او شد در نشست اخیر خود با شفر و سران استقلال از آن‌ها خواسته اجازه ندهند با ادامه این وضعیت او فرصت حضور در تیم ملی و پوشیدن پیراهن ایران در جام ملت‌ها را از دست بدهد.

استقلالی‌ها برانکو را سوژه کردند


هواداران استقلال در فضای مجازی سرمربی پرسپولیس را سوژه کردند.
استقلالی‌ها برانکو را سوژه کردند

به گزارش خبرورزشی، بعد از آنکه برانکو گفت استقلال 20 بازیکن جدید خرید ولی ما خریدی نداشتیم هواداران استقلال در فضای مجازی سرمربی پرسپولیس را سوژه کردند. برانکو در حالی گفته بود استقلال 20 بازیکن خریده که استقلالی‌ها می‌گویند 11 بازیکن از این جمع را امیدها تشکیل می‌دهند و مهره‌های اصلی که ما خریده‌ایم فقط امثال تبریزی، الحاجی گرو، همام طارق و دانشگر هستند، ضمن اینکه استقلال امثال ابراهیمی، سیدمجید حسینی، جپاروف، نورافکن و تیام را از دست داده است.

نساجی با دروازه‌بانش خداحافظی می‌کند


حامد لک دومین بازیکنی است که ممکن است طی روزهای آینده از باشگاه نساجی مازندران جدا شود.

به گزارش خبرورزشی، حامد لک طی هفته های اخیر در ترکیب نساجی مازندران عملکرد چندان خوبی نداشته و مسئولان این باشگاه از عملکرد وی راضی نیستند. طی روزهای گذشته صحبت های زیادی در مورد جدایی لک از قائمشهری ها مطرح شده و به نظر می رسد این بازیکن طی روزهای آینده از این باشگاه جدا شود.
گفته می شود مجتبی روشنگر یکی از گزینه های نساجی است که احتمال دارد به این تیم برگردد.
صادق بارانی هافبک ابتدای فصل نساجی که اصلا در لیگ امسال برای این تیم بازی نکرد امروز به باشگاه سایپا پیوست.

>