عکس| از تبریز تا تهران به عشق تراکتور و البته استقلال!


طرفداران فوتبال در تبریز با پرچم های استقلال و تراکتورسازی برای تماشای بازی امشب راهی پایتخت شده اند.
عکس| از تبریز تا تهران به عشق تراکتور و البته استقلال!

به گزارش خبرورزشی، تراکتورسازان از هواداران خود دعوت کرده اند تا با حضور در ورزشگاه آزادی، به رقم زدن اولین پیروزی این تیم در فصل جدید مقابل استقلال کمک کنند.  


از تبریز نیز، تماشاگران زیادی راهی تهران شده اند، اما عجیب اینکه در کنار هواداران پر و پا قرص تراکتورسازی، طرفداران استقلالی تبریزی نیز در تهران حضور دارند و با پرچم استقلال عکس‌های یادگاری ثبت می‌کنند.

عکس| هواداران تبریزی استقلال و تراکتور در راه تهران! 

توافق ستاره موردنظر استقلالی‌ها با پرسپولیس


بازیکن عراقی مدنظر باشگاه پرسپولیس با این باشگاه به توافق رسید.
به گزارش خبرورزشی، ایمن حسین بازیکن عراقی تیم فوتبال النفط با تیم فوتبال پرسپولیس به توافق رسید.
مدیر برنامه‌های این بازیکن گفت: پیش قراردادی با پرسپولیس امضا کردیم و قرار است به زودی با حضور او در ایران قرارداد رسمی امضا شود.
این بازیکن قراراست وارد ایران شود تا به صورت رسمی قرارداد خود را امضا کرده و در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.
به نظر می‌رسد مدت قرارداد این بازیکن با پرسپولیس 2 ساله خواهد بود.

لباس‌های جدید پرسپولیس رسید


اسپانسر البسه فصل جدید سرخپوشان امروز سری جدید لباس‌های پرسپولیس را تحویل آن‌ها داد.
به گزارش خبرورزشی، شرکت لینینگ که در فصل جدید تامین کننده البسه ورزشی پرسپولیس محسوب می‌شود، امروز و در حاشیه تمرین این تیم البسه جدید مربوط به حضور این تیم در هتل را تحویل کادرفنی و بازیکنان داد.

در مرام من نیست جواب زیرابرو برداشته‌ها را بدهم!


سرمربی سابق سپیدرود گفت: هروقت بزرگان درموردم صحبت کردند جوابشان را می‌دهم.
در مرام من نیست جواب زیرابرو برداشته‌ها را بدهم!
به گزارش خبرورزشی، صحبت‌های طعنه‌آمیز حسین کعبی علیه خداداد عزیزی باعث شد با سرمربی مستعفی سپیدرود تماس بگیریم. حماسه‌ساز ملبورن البته تمایلی نداشت به همبازی و شاگرد قدیمی پاسخ بدهد.
آقاخداداد، شده افسوس کم بودن بازی‌های ملی را بخورید؟
زندگی جای افسوس ندارد، آن هم بابت فوتبال!
کعبی گفته، چون بازی ملی‌اش بیشتر از شما بوده، نسبت به او گارد منفی داشتید.
من که نباید جواب او را بدهم! هر وقت کریم باقری، علی دایی و احمد عابدزاده و سایر بزرگان درباره‌ام صحبت کنند، برایم اهمیت دارد. این را هم اضافه کنم در قاموس ما نیست جواب افرادی که زیرابرو برمی‌دارند را بدهیم! همان در مورد تیم ملی و فوتبال سؤال کنید، بهتر است.
تیم ملی که فعلاً فعالیتی ندارد.
خب، من از گذشته‌ها خاطره تعریف می‌کنم. من بعد از جام جهانی فرانسه با صراحت به فدراسیون اعلام کردم بخشی از پاداش فیفا حق بازیکنان است و در تمام دنیا همین اتفاق می‌افتد، اما مسئولان فدراسیون ضمن ندادن حق بازیکنان، نام مرا در لیست سیاه قرار دادند. زمان بلاژویچ هم متوجه شدم به او فرمان داده شده باید یک‌جوری مرا از تیم ملی دور کند. خودم ساکم را برداشتم و رفتم و خوشبختانه هیچ‌وقت آویزان‌بازی درنیاوردم کما اینکه زمان سرمربیگری آقای علی پروین هم رفتم به ایشان گفتم، چون تیم ملی مهاجم خوب زیاد دارد و هر وقت به سطح آن‌ها رسیدم، برمی‌گردم! از ماجرای بلاژویچ گذشت، رئیس فدراسیون هم عوض شد و تیم ملی به سرمربیگری همایون‌خان شاهرخی و همراهی آقای حسین فرکی به یک تورنمنت چهارجانبه در هنگ‌کنگ رفت.
همان تورنمنتی که به خاطر اسپانسرش کلی حاشیه برای فدراسیون درست کرد؟
بله، ولی ما برای فعالیت فوتبالی رفتیم و کاری به اسم و اسپانسر تورنمنت نداشتیم. ایران، اروگوئه، دانمارک و هنگ‌کنگ با تیم‌های ملی خود حاضر بودند که ما با دانمارک و اروگوئه بازی کردیم و چند بازیکن جوان هم تازه وارد تیم ملی شده بودند و متأسفانه اتفاقات تلخ و زشتی رقم خورد. یادم هست پلیس اتوبوس تیم ملی را یک ساعت نگه داشت، چون یکی، دو بازیکن تازه‌وارد داخل فروشگاه دزدی کرده بودند و این برای کل کاروان ما و نام کشورمان زشت شد و حالا اینکه اسم آن ملی‌پوشان سارق چه بود را باید از آقای شاهرخی یا فرکی بپرسید، چون من درست یادم نیست!
عجب خاطره‌ای!
تازه از تیم ملی در سال 89 هم خاطره دارم؛ در حالی که نه بازیکن آن تیم بودم، نه مربی!
شنیدنش جالب است!
یک زبان‌دراز نشسته بود زیر پای چند ملی‌پوش که باید زیرآب سرمربی تیم ملی یعنی افشین قطبی را بزنیم. این‌طور که شنیده‌ام مهدی رحمتی، هادی عقیلی و سیدجلال حسینی به او و بازیکن همراهش که الان مربی شده، گفتند موافق این کار‌های ناپسند نیستیم. می‌خواستند بروند سراغ علی سعیدلو رئیس وقت سازمان تربیت بدنی! اجازه بدهید خاطره گفتن را در همین‌جا نیمه‌تمام بگذارم تا اگر لازم بود، خاطرات تکمیلی را برای مردم تعریف کنم که مشخص شود چه کسانی سرباز تیم ملی بودند و چه کسانی سربار، سارق، خائن و...
مشخص است خداداد عزیزی اطلاعات خاص و زیادی دارد.
بله، بازی ملی من خیلی زیاد نیست، اما اطلاعاتم از فوتبال و اهالی آن در سال‌های مختلف زیاد است، حتی می‌دانم قبل از بازی ایران و عربستان زمان سرمربیگری علی دایی، کدام بازیکن دنبال کم‌کاری و لطمه زدن به علی دایی بود. شاید خود علی نداند و هر وقت لازم بود به خودش هم می‌گویم. این‌ها نشانه‌هایی است برای دو، سه نفر تا مراقب نحوه تحرکات و حرف‌هایشان باشند!
سپیدرود این هفته با پدیده بازی دارد. فکر می‌کنید بتواند نتیجه بگیرد؟
چرا نتواند؟ این تیم دیر شروع کرد وگرنه از 3، 4 تیم فعلی لیگ برتر بهتر است و به مرور بهتر هم می‌شود. امیدوارم این تیم با حمایت طرفداران واقعی‌اش بهترین نتایج را بگیرد.
ولی شما که باید از طرفداران سپیدرود دلخور باشید!
حساب آن چند نفر که مردم را تحریک می‌کردند، با مردم رشت جداست. من چند روزی را در این شهر زندگی کردم و مردم خیلی بامحبت بودند.
فدراسیون فوتبال شما را جریمه و محروم کرده است؟
اشکال ندارد، تمکین می‌کنم!

شانس رحمتی بیشتر از حسینی است


برای بازی چهارم استقلال مقابل پارس‌جنوبی هم شانس رحمتی بیشتر از سیدحسین حسینی است.
شانس رحمتی بیشتر از حسینی است
به گزارش خبرورزشی، استقلال پنج‌شنبه شب بازی حساسی با پارس جنوبی دارد. آن‌ها پارسال در جم و در حالی که حسینی را درون دروازه داشتند 2 بر صفر شکست خوردند و حالا می‌خواهند انتقام آن شکست را بگیرند. پیش‌بینی می‌شود در این بازی هم مثل سه دیدار قبلی آبی‌ها شفر از رحمتی در درون دروازه استفاده کند. او در بازی قبلی با تراکتور هم دروازه استقلال را بسته نگه داشت.

دلیل محرومیت بازیکن سابق تیم ملی چه بود؟


مدافع تیم سپیدرود با گذشت حدود 10 روز از احضارش به کمیته اخلاق،‌ همچنان از همراهی تیم خود محروم است.
دلیل محرومیت بازیکن سابق تیم ملی چه بود؟

به گزارش خبرورزشی، اسامی محرومان هفته چهارم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ اعلام شد که نام حسین کعبی مدافع تیم سپیدرود همچنان بین محرومان دیده می‌شود.
کعبی که هفته گذشته از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود، قرار بود پس از پرداخت جریمه چهار میلیونی‌اش، مشکلی برای بازی در هفته چهارم را نداشته باشد، اما همچنان این بازیکن از همراهی تیمش محروم است.
کعبی درباره دلیل پابرجا ماندن محرومیتش گفت: مشکلی وجود ندارد، من جریمه‌ام را هفته گذشته پرداخت کردم، اما نمی‌دانستم باید رسید واریز جریمه را به کمیته اخلاق تحویل دهم. الان پیگیر این موضوع هستم تا مشکل برطرف شود.
>