گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

روایت کیهان از دیدار علی نژاد با وزیر خارجه آمریکا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

"دیدار مجری تحریم های ایران و مترسک کشف حجاب " تیتتری بود که کیهان برای دیدار مسیح علی نژاد با مایک پمپئو انتخاب کرده است.
"دیدار مجری تحریم های ایران و مترسک کشف حجاب " تیتتری بود که کیهان برای دیدار مسیح علی نژاد با مایک پمپئو انتخاب کرده است.

روایت روزنامه کیهان از این دیدار را در ادامه بخوانید.

بازیچه ای که تا دیروز دنبال پروژه کشف حجاب بود در اقدامی جدید با وزیر خارجه کشوری دیدار کرده که تحریمهای ظالمانه ای علیه ملت ایران وضع کرده است.

معصومه علینژاد قمی ملقب به مسیح علینژاد خبرنگاری را از روزنامه اصلاح طلب همبستگی آغاز کرد و بعد از آن خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایلنا و سپس، همکار روزنامه های شرق، بهار، هم میهن و اعتماد ملی شد و پس از خروج از کشور، در خدمت حجاب ستیزی ناتوی فرهنگی، اقدام به ترویج کشف حجاب کرد.وی سال هاست که با فعالیت های به اصطلاح خبری خود دکانی را دایر کرده و برای جور کردن جنس های این بازار مکاره از انتشار اخبار دروغ و یا وارونه جلوه دادن حقیقت هم ابایی ندارد.

علینژاد روز گذشته با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا دیدار کرد و نشان داد میان مدعیان دروغین اصلاح طلبی، سلطنت طلبان عامل 54 سال کودتا و اختناق در ایران، و ترتیب دهنده کودتای 28 مرداد هیچ فاصله ای نیست. در این رابطه معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده که مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده روز دوشنبه 15 بهمن با علینژاد، دیدار و از او تشکر کرده است!

علینژاد اما با ماجرای دختران خیابان انقلاب و ایجاد هیاهوی کاذب در مورد حجاب توانست جایگاه متزلزل خود در نزد سیاست گذاران غربی را مستحکم کرده و خود را به عنوان صدای آزادی زنان ایرانی جا بزند تا از این طریق لقمه نانی برای خود دست و پا کند. در طی این سال ها علینژاد همواره ادعای مستقل بودن داشته اما محتوای گزارش های او و سمت و سویی که وی در این رپرتاژها دارد بخوبی نشان می دهد که منبع مالی وی کدام کشورها و گروهها هستند. نگاهی کوتاه به زندگی علینژاد این مسئله را روشن تر می کند.

علینژاد زمانی که در انگلیس زندگی می کرد برای مصاحبه با باراک اوباما رئیس جمهور سابق ایالات متحده ویزای آمریکا گرفت اما با وجود سفر به واشنگتن هیچگاه موفق به دیدار و گفت وگو با اوباما نشد.اما دولت جدید آمریکا به ریاست دونالد ترامپ از همان آغاز کار دشمنی خود با ایران را علنی کرد. علینژاد به دلیل آنکه اقدام به انتشار اخبار دروغ و دستکاری شده نموده جایگاهی در میان مخاطبین ایرانی ندارد اما از آنجا که آمریکا در شرایط فعلی چهره مقبولی را که بتواند با فریفتن وی مردم ایران را با خود همسو کند در اختیار ندارد به ناچار به سراغ گزینه های معلوم الحال و دست چند می رود!addup.center