بزرگترین حراج سالانه بامیلو امسال سوم آذر برگزار می‌شود
اقتصاد > گزارش آگهی - "روز خرید" همزمان با سومین حراجمعه بامیلو ۳ و ۴ آذرماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.
گروه خبری اقتصادی


"روزخرید" همزمان با سومین حراجمعه بامیلو  ۳ و ۴ آذرماه ۱۳۹۶  برگزار می‌شود. امسال بامیلو با  بیش از ۲۵۰ هزار نوعکالا و حضور بیش از ۴۰۰۰ فروشنده و تامین‌کننده از سراسر ایران این رویداد رابرگزار می‌کند.  بامیلو به‌عنوان بزرگترینبازرگاه اینترنتی ایران سعی داشته است، سه سال پیش برای نخستین بار حراجمعه را درایران اجرا کرده است.

بهگزارش روابط عمومی بامیلو، حراجمعه یکی از ابداعات بامیلو در بازار ایراناست که طی دوسال گذشته،  با ایجاد یک فرصتاستثنایی برای خرید کالاها در ارزان‌ترین شکل ممکن، فضایی را برای آشنایی مردم درسراسر ایران با مفهوم خرید آنلاین فراهم کرده است.

باتوجه به حمایت ایرانسل از بامیلو و سایرشرکت‌های پیشروی اینترنتی زیرمجموعه گروه اینترنت ایران، امسال حراجمعهبامیلو با حمایت بزرگترین اپراتور دیتای ایران برگزار می‌شود و این امکانبرای میلیون‌ها کاربر اینترنت در ایران فراهم می‌شود تا بتوانند به راحتی در اینروز خرید کنند. در واقع بامیلو سعی دارد تا برای همه ایرانیان این جمعه به خرید بگذرد.

حراجمعه حدود ۵۰ سال استکه در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای آسیایی و مسلمان نیز اجرا می‌شود. اینحراج، فرصت خوبی است تا کاربران ایرانی بتوانند از مزایای خرید آنلاین در بامیلوچون بازگشت ۱۰۰ روزه کالا، امکان پرداخت در محل و دسترسی به طیف متنوعی از کالاهادسترسی داشته باشند. بامیلو برای نخستین بار ۶ آذر ۱۳۹۴ این حراج را برگزار کرد کهمورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت . ۵ آذر ۱۳۹۵ بامیلو تمامیرکوردهای خود از جمله رکوردهای بازدید و فروش خود را شکست. به طور مثال تنها در یکدقیقه اول حراج با بیش از یک میلیون بازدیدکننده مواجه شد. این رویداد یکی ازبهترین موقعیت&zwnj ها برای آشنایی مخاطبان با مفهوم خرید اینترنتی در ایران است.

امسال بامیلو با همکاری بسیاری از تامین‌کنندگان،کالاهای متنوعی از جمله گوشی آیفون ۸ با  ۵۵۰ هزار تومانتخفیف، پلی استیشن سونی با ۴۰۰ هزارتومان،هارد اکسترنال با ۷۰ هزار تومان تخفیف،انواع پوشاک زنانه و مردانه با بیش از ۷۰درصد تخفیف و لوازم بهداشتی و لوازم منزل  ولوازم الکترونیک را با تخفیف‌های ۸۰ درصدی در حراجمعه بامیلو عرضه می‌کند.

معنایموفقیت برای بامیلو چیست؟

بامیلوبه‌عنوان نخستین بازار اینترنتی ایرانی از سه ماه قبل مقدمات این رویداد بزرگ راآماده کرده است. در حال حاضر بیش از ۴ هزار تامین‌کننده از سرتاسر ایران از اینحراج فوق‌العاده مطلع هستند و در برگزاری آن مشارکت دارند. بامیلو طی یک مراسمویژه برنامه حراجمعه امسال را به به تفصیل برای همه تامین‌کنندگان تشریح کرده است.امسال این رویداد با همراهی اسنپ، اسنپ‌فود، پین‌تاپین و اسکانو برگزار خواهد شد.بامیلو موفقیت خود را در اشاعه این نوع از حراج بین همه فروشگاه‌ها اعم از آنلاینو آفلاین می‌داند. اگر امسال  سایر فروشگاه‌هایایران نیز  به حراجمعه بپیوندند این امربرای بامیلو یک موفقیت به شمار خواهد رفت.

۲۱۲۱

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی
اقتصاد > گزارش آگهی - در گذشته بیمه شدگان برای مشاهده سوابق بیمه خود باید به شعب تأمین اجتماعی مراجعه می کردند ولی امروز با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات شخصی می توانند نسبت به مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی اقدام کنند.
گروه خبری اقتصادی

به گزارش سایت ازکیـ (azki.com)،  مشاهده سوابق بیمهتامین اجتماعی همیشه یکی از دغدغه های بیمه شدگان محسوب می شود که در چندسال گذشته با مکانیزه شدن بخشی از خدمات تأمین اجتماعی بیمه شدگان می توانند بامراجعه به سایت www.tamin.ir/savabeghنسبت به مشاهده سوابق خود اقدام کنند.

در گذشته بیمه شدگان برای مشاهده سوابق بیمه خود باید به شعب تأمین اجتماعیمراجعه می کردند ولی امروز با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات شخصی می توانندنسبت به مشاهده سوابق بیمه تامیناجتماعی اقدام کنند.

بیمه شدگان برای دریافت سوابق بیمه نیاز ندارند که کد بیمه را وارد کنند وتنها با کد ملی خود می‌توانند ثبت نام را کامل و سوابق خود را مشاهده کنند.

پورتال متمرکز سازمان تأمین اجتماعی از این پس جهت ارائه تمامی خدمات غیر حضوریمخاطبین سازمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در این مقاله نحوه ایجاد حسابکاربری جهت بهره مندی از خدمات شرح داده شده است. حساب کاربری ایجاد شده از طریقاین سامانه قابلیت دسترسی به کلیه خدمات نوین سازمان را خواهد داشت.

پس از مراجعه به آدرس اینترنتی هریک از سامانه های مرتبط با خدمات غیرحضوریسازمان تامین اجتماعی به صورت اتوماتیک به آدرس account.tamin.ir منتقل خواهید شد. در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده ایداز طریق گزینه ثبت نام اقدام به ثبت اطلاعات کاربری خود نمایید.

نمونه فرم ثبت نام باموفقیت

درخواست شما با موفقیت ثبت گردید و نتیجه مراحل انجام شده از طریق پیامک ارسالخواهد شد.

دقت داشته باشید که ثبت درخواست به معنی ایجاد حساب کاربر نبوده و کاربر شماپس از صحت سنجی درخواست ایجاد خواهد شد و نتیجه آن از طریق پیامک به شما اعلام میگردد.

بنابراین لازم است تا زمان دریافت پیامک منتظر بمانید و پس از آن در صورتی کهدر متن پیام شما نیاز به "مراجعه به شعبه" وجود داشت به واحد نامنویسی نزدیکترین شعبه سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

پیامک در صورت فعال سازی حساب کاربری:

جناب آقای/سرکارخانم

به سیستم هایمتمرکز سازمان تامین اجتماعی خوش آمدید. حساب کاربری شما فعال گردید.

پیامک در صورت فعال نشدن حساب کاربری:

جناب آقای/سرکارخانم

ثبت نام شما تایید شد، جهت فعال سازی حساب کاربری با در دست داشتن مدارک هویتیبه نزدیک ترین شعبه مراجعه فرمایید.

پیامک در صورت مغایرت اطلاعاتهویتی:

اطلاعات هویتی وارد شده توسط شما با پایگاه مرجع مطابقت ندارد،می توانید مجدداثبت نام نمایید. چنانچه از صحت اطلاعات ثبت شده اطمینان دارید با در دست داشتنمدارک هویتی خود به نزدیک ترین شعبه مراجعه فرمایید.

بازیابی گذرواژه:

در صورت فراموشی گذرواژه خود ، همانطور که در شکل مشخص است کافی ست پس از ورودبه سیستم روی گزینه بازیابی گذرواژه کلیک نمایید:

سوابق بیمه تامین اجتماعی

پنجره زیر باز می شود:

سوابق بیمه تامین اجتماعی

در قسمت نام کاربری، کدملی خودرا وارد نموده در این صورت سوال امنیتی که درقسمت ثبت نام انتخاب نموده اید به شما نمایش داده خواهد شد، کافی ست پاسخ صحیح رادر کادر مربوطه وارد نمایید، سپس گذرواژه جدید را وارد کرده ، دکمه ثبت را فشاردهید.

بیمه شدگان تأمین اجتماعی در حال حاضر با مراجعه به سایت درج شده و ثبت نام می‌توانندپس از حداکثر ۴۸ ساعت با دریافت کد کاربری نسبت به مشاهده سوابق خود اقدامکنند.

مشاهده سوابق تامین اجتماعی با کد دستوری ( USSD )

خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از طریق تلفن همراه (سامانه مبتنی بر USSD سازمان تامین اجتماعی) با کد دستوری

۱۴۲#*

 بیمه شدگان گرامی میتوانند بمنظور صرفه جویی در وقت و هزینه خود، با شماره گیری کد دستوری مذکور، باسرعت و سهولت بیشتر به خدمات مورد نیاز دسترسی یابند.

با شماره گیری کد دستوری #۱۴۲* میتوانید از خدماتزیر استفاده کنید:

۱ استعلام (آخرین سابقه،استحقاقدرمان، آخرین مستمری، رابطه بیمه ای و بدهی کارفرمایان)

۲ خدمات (نمونه فرم ها و دستمزد مبنایکسرحق بیمه سال ۱۳۹۶)

۳ نوبت دهی اینترنتی مراکز درمانی

۴ قوانین (آیین نامه بیمه ای و درمانی، بخشنامه ها و قوانین و مقررات)

۵ پرسش و پاسخ

۶ معرفی سازمان

 

توجه:

- کد دستوری درحال حاضر برای استفادهمشترکین همراه اول فعال می باشد.

- جهت مشاهده سوابق بیمه ای خود ابتدااقدام به ثبت نام درسامانه سوابق بیمه شدگان نمایید.

  منبع: سایت مقایسه و خرید آنلاین بیمه «ازکـیـ» (www.azki.com)

۲۱۲۱

چند نکته برای خرید وانت کارکرده
اقتصاد > گزارش آگهی - این یک واقعیت است، خریداران وانت مانند خریداران پراید، پژو ۲۰۶ یا حتی پرادو نیستند؛ آن‌ها با توجه به نیازشان دست به انتخاب می‌زنند و مدل مطلوب خود را برمی‌گزینند. حتی برای عده‌ای وانت وسیله معیشتی است که از طریق آن رزق روزیشان را به دست می‌آورند.
گروه خبری اقتصادی

به همین دلیل کاربری این وسیله نقلیه با توجهبه توقع خریدارانش متفاوت است، خریدارانی که اغلب به دنبال یک وانت صفرکیلومترنیستند و برای آن‌ها صرفا این مهم است که خودرویشان کارشان را راه بیاندازد.بنابراین ابتدا باید نیازسنجی کرد و سپس دست به خرید وانت کارکرده زد.

سایپا ۱۵۱ ارزان‌ترین وانت موجود در بازار ایران معرفی شدهاست. قیمت کارکرده این وانت در سایت‌های آنلاین خرید و فروش مانند سایت دیوار حدود۲۰ میلیون تومان است. وانت پراید خودرویی مناسب حمل بارهای کمتر از ۵۰۰ کیلوگرمعنوان می‌شود اما دارندگان این وانت می&zwnj گویند سایپا ۱۵۱ تنها حدود ۳۰۰ کیلوگرمتوانایی دارد. به نظر می‌رسد این خودرو برای کسانی مناسب است که خرده‌فروشی می‌کنندیا اجناسی کمتر از ۳۰۰ کیلوگرمحمل می‌کنند. احمد، دارنده یک پراید وانت می‌گوید:« من شغلم خرید و فروش بلوریجاتو ظرف‌های تزیینی منزل است. با پس انداز چند ساله‌ام توانستم یک سایپا ۱۵۱ دست دومبخرم و کنار خیابان بساط کنم.» احمد معتقد است وانت پراید خودروی خوبی برای زوج‌هاییاست که فرزندی ندارند. حالا او به فکر تعویض ماشینش است زیرا می‌خواهد خانواده‌اشرا گسترش دهد و وانت پراید فضای زیادی برای ۳ نفر ندارد.

نیسانآبی را همه می‌شناسیم. این وانت حالا وارد پنجاهمین سال خودنمایی‌اش شده و هنوزبعد از ۵ دهه ابهت و عظمت خود را دارد. زامیاد ۲۴ مدل جدیدتری از نیسان‌های آبیرنگ با اندکی تفاوت ظاهری و فنی است. زامیاد، وانتی است که به هیچ کاری نه نمی‌گوید،اسباب کشی می‌کند، میوه‌های سنگین وزن را حمل می‌کند، انسان جابه جا می‌کند و ...وزن حدودی که این وانت تحمل می‌کند، ۲ الی ۳ هزار کیلوگرم عنوان شده است، چیزی چندبرابر وانت پراید. خریدوانت کارکرده در سایت دیوار حدود ۳۰ میلیون تومان برایتان آب می‌خورد. به عنوان مثالیک زامیاد ۲۴ دوگانه سوز مدل سال ۱۳۹۴ با ۶۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۳۲ میلیون تومانبه فروش می‌رسد. اگر در جست‌وجوی وانت‌های آبی رنگ ارزان‌تری هستید، در یک آگهیوانت سال ۱۳۸۷ تضمینی ۱۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

بهمن موتور، کمپانی بود که تصمیم گرفت وانت‌هایی«خانوادگی» تولید کند. از این رو طراحان این شرکت بر آن شدند وانت‌هایی دو کابیننیز در کنار وانت‌های تک کابین بسازند. «کارا ۲۰۰۰» خودرویی شبیه به وانت‌های مزدااست با این تفاوت که ظاهری زیباتر دارد، قدرت موتور آن قوی‌تر و از همه مهمتر مجهزبه دو ایربگ است. ظرفیتی که این خودرو می‌تواند حمل کند، حدود ۱۰۰۰ کیلوگرم معرفیشده است که گزینه خوبی برای حمل اسباب‌های خانه مانند مبلمان یا گاز و یخچال بهحساب می‌آید. این خودرو نسبت به دیگر وانت‌های ایرانی قیمتی بیشتر دارد و درمقابل، نسبت به آن‌ها نصف بنزین می‌سوزاند. کارا ۲۰۰۰، برای کسانی مناسب است کهحمل بارهای میان‌شهری را بر عهده دارند، دلیل آن هم موتور قوی و سوخت پایین آناست. اگر به دنبال خریدوانت کارکرده در مدل کارا ۲۰۰۰ هستید، حتما سری به سایتدیوار بزنید؛ چرا که با قیمتی کمتر از بازار می‌توانید از میان انبوه گزینه‌هایپیش رو بهترین آن را برای خود برگزینید.

به عنوان مثال یک وانت کارا دو کابین با۴۴ هزار کیلومتر کارکرد در این سایت به قیمت ۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

۲۱۲۱

شعب «تعاونی اعتبار ثامن» به شعب «بانک انصار» تبدیل می‌شوند
اقتصاد > گزارش آگهی - روابط عمومی بانک انصار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اولویت های موجود، در مرحله اول تجمیع، با حمایت و هماهنگی "بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران" شعب "تعاونی اعتبار ثامن" به شعب "بانک انصار" تبدیل و سپرده های مشتریان عزیز آن تعاونی به بانک منتقل و در روزهای آتی همانند سایر مشتریان بانک انصار از خدمات کامل بانکی، از جمله "شبکه شتاب"، بهره مند خواهند شد.
گروه خبری اقتصادی

 بر اساس سیاست های اتخاذ شده از سوی ارکان نظام، "بانک انصار" که وجهه همّت خود را اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران قرارداده و در این مسیر مقدس گام های بلند و موفقی را برداشته است، ساماندهی برخی از مؤسسات را نیز با استفاده از امکانات و قابلیت های بانک در برنامه خود قرارداد تا مردم عزیز کشورمان با خاطری آسوده از اندوخته های خود بهره مند و از خدمات بانکی متنوع، شایسته و مطمئن برخوردار شوند.

در این راستا، با توجه به اولویت های موجود، در مرحله اول تجمیع، با حمایت و هماهنگی "بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران" شعب "تعاونی اعتبار ثامن" به شعب "بانک انصار" تبدیل و سپرده های مشتریان عزیز آن تعاونی به بانک منتقل و در روزهای آتی همانند سایر مشتریان بانک انصار از خدمات کامل بانکی، از جمله "شبکه شتاب"،بهره مند خواهند شد.

بانک انصار حضور مشتریان جدید را ارج نهاده و تمام امکانات و ظرفیت های خود برای ارائه خدمات بانکی با استفاده از "بانکداری تمام الکترونیک" در اختیار آنان قرار خواهد داد.

۲۱۲۱

اولین مرحله شروع کسب و کار در ایران
اقتصاد > گزارش آگهی - هر روزه خیلی ها به این فکر می افتند که چگونه می توان یک فعالیت اقتصادی در ایران را شروع کرد؟
گروه خبری اقتصادی

خیلی ها ایده ای در ذهن دارند که می خواهند آن را پیاده سازی کنند و خیلی هانیز فعالیت اقتصادی شان را شروع کرده اند ولی شاید هنوز پیشنیاز های اولیه آن رارعایت نکرده باشند، شاید الان همه چیز به خوبی و خوشی پیش برود ولی قطعا اگر یکسریاز پیشنیاز ها رعایت نشود در آینده ای نزدیک باعث بروز مشکلات خواهد شد.

اولین مرحله شروع کسب و کار در هر کشوری ثبت قانونی کسب و کارتان در مراجعقانونی و ذیصلاح آن کشور جهت بهره مندی از مزایای قانونی هویت حقوقی و جلوگیری ازبروز مشکلات آتی خواهد بود.

پس اولین مرحله قانونی برای شروع کسب و کارتان ثبت شرکت می باشد ، نحوهثبت شرکت در ایران بدین گونه است که ابتدا باید با توجه به فعالیت مورد نظرتان مدلشرکت تان را انتخاب نمایید، عموما اشخاصی که می خواهند شرکت شان را ثبت نمایید یکیاز ۲ مدل مسئولیت محدود و سهامی خاص را انتخاب می نماید.

پس از انتخاب نمودن مدل شرکت تان و تهیه پیشنیاز های اولیه می توانید این امرمهم را به یکی از موسسات قانونی ثبت شرکت بسپارید که موسسه ثبتی نخستین ثبت پیشرودر امور ثبت شرکت و برند یکی ازموسسات برتر و مورد توجه بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی کشور می باشد.

لازم به ذکر است، با ثبت شرکت علاوه بر اینکه یکی از پیشنیاز های مهم و قانونیشروع کسب و کارتان را رعایت نموده اید، از اعتبار و جایگاه بالاتری برخوردارخواهید شد و در انظار عمومی نیز اعتبار بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت ، توانایی عقد قرارداد با مجموعه های خصوصی و دولتیدر ایران می باشد.

مثلا مجموعه ای را فرض کنید کهبه مدت ۱۰ سال است که در حوزه راه اندازی فروشگاه اینترنتی فعالیت می کند، این مجموعه سالهاست که به این حرفهمشغول و اعتبار کسب کرده است، حال بعد سالها، طی فعالیت هایی که در زمینه سئو سایت خود انجام داده اند، مجموعه ای دولتی با آن ها آشنا شده و مایل است باآنها ها قرارداد همکاری عقد نماید ولی یکی از شروط عقد قرارداد با آن مجموعه دولتیاین است که شرکت ثبت شده ای با حداقل ۱۰ سال سابقه کار داشته باشند، حال اگر اینمجموعه ۱۰ سال پیش اقدام به ثبت شرکت نمیکرد ، آیا می توانست با آن مجموعه دولتی قرارداد همکاری ببندد ؟ قطعا خیر.

البته اولین سوالی که برای هر شخصی پیش می آید این است که هزینه ثبت شرکت چقدر میباشد؟

هزینه ثبت شرکت نسبت به متغییر های بسیاری می تواند متفاوت باشد و یک رقم مشخصو ثابتی ندارد، لذا بهتر است برای اطلاع از هرینه ثبت شرکت مورد نظرتان با شمارهاختصاصی ۰۲۱۸۸۸۸۱۲۳۵ و ۰۲۱۸۸۸۸۱۲۴۵ تماس حاصل نموده و یا دروبسایت مجموعه به نشانی www.nokhostinsabt.com به صورت رایگاناز کارشناسان مجموعه نخستین ثبت مشاوره تخصصی دریافت و از هزینه های ثبت شرکت نیزمطلع شوید.

۲۱۲۱

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن