گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری عمومی

بزرگترین حراج سالانه بامیلو امسال سوم آذر برگزار می‌شود

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار عمومی

اقتصاد > گزارش آگهی - "روز خرید" همزمان با سومین حراجمعه بامیلو 3 و 4 آذرماه 1396 برگزار می‌شود.


"روزخرید" همزمان با سومین حراجمعه بامیلو  3 و 4 آذرماه 1396  برگزار می‌شود. امسال بامیلو با  بیش از 250 هزار نوعکالا و حضور بیش از 4000 فروشنده و تامین‌کننده از سراسر ایران این رویداد رابرگزار می‌کند.  بامیلو به‌عنوان بزرگترینبازرگاه اینترنتی ایران سعی داشته است، سه سال پیش برای نخستین بار حراجمعه را درایران اجرا کرده است.

بهگزارش روابط عمومی بامیلو، حراجمعه یکی از ابداعات بامیلو در بازار ایراناست که طی دوسال گذشته،  با ایجاد یک فرصتاستثنایی برای خرید کالاها در ارزان‌ترین شکل ممکن، فضایی را برای آشنایی مردم درسراسر ایران با مفهوم خرید آنلاین فراهم کرده است.

باتوجه به حمایت ایرانسل از بامیلو و سایرشرکت‌های پیشروی اینترنتی زیرمجموعه گروه اینترنت ایران، امسال حراجمعهبامیلو با حمایت بزرگترین اپراتور دیتای ایران برگزار می‌شود و این امکانبرای میلیون‌ها کاربر اینترنت در ایران فراهم می‌شود تا بتوانند به راحتی در اینروز خرید کنند. در واقع بامیلو سعی دارد تا برای همه ایرانیان این جمعه به خرید بگذرد.

حراجمعه حدود 50 سال استکه در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای آسیایی و مسلمان نیز اجرا می‌شود. اینحراج، فرصت خوبی است تا کاربران ایرانی بتوانند از مزایای خرید آنلاین در بامیلوچون بازگشت 100 روزه کالا، امکان پرداخت در محل و دسترسی به طیف متنوعی از کالاهادسترسی داشته باشند. بامیلو برای نخستین بار 6 آذر 1394 این حراج را برگزار کرد کهمورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت . 5 آذر 1395 بامیلو تمامیرکوردهای خود از جمله رکوردهای بازدید و فروش خود را شکست. به طور مثال تنها در یکدقیقه اول حراج با بیش از یک میلیون بازدیدکننده مواجه شد. این رویداد یکی ازبهترین موقعیت‌‌ها برای آشنایی مخاطبان با مفهوم خرید اینترنتی در ایران است.

امسال بامیلو با همکاری بسیاری از تامین‌کنندگان،کالاهای متنوعی از جمله گوشی آیفون 8 با  550 هزار تومانتخفیف، پلی استیشن سونی با 400 هزارتومان،هارد اکسترنال با 70 هزار تومان تخفیف،انواع پوشاک زنانه و مردانه با بیش از 70درصد تخفیف و لوازم بهداشتی و لوازم منزل  ولوازم الکترونیک را با تخفیف‌های 80 درصدی در حراجمعه بامیلو عرضه می‌کند.

معنایموفقیت برای بامیلو چیست؟

بامیلوبه‌عنوان نخستین بازار اینترنتی ایرانی از سه ماه قبل مقدمات این رویداد بزرگ راآماده کرده است. در حال حاضر بیش از 4 هزار تامین‌کننده از سرتاسر ایران از اینحراج فوق‌العاده مطلع هستند و در برگزاری آن مشارکت دارند. بامیلو طی یک مراسمویژه برنامه حراجمعه امسال را به به تفصیل برای همه تامین‌کنندگان تشریح کرده است.امسال این رویداد با همراهی اسنپ، اسنپ‌فود، پین‌تاپین و اسکانو برگزار خواهد شد.بامیلو موفقیت خود را در اشاعه این نوع از حراج بین همه فروشگاه‌ها اعم از آنلاینو آفلاین می‌داند. اگر امسال  سایر فروشگاه‌هایایران نیز  به حراجمعه بپیوندند این امربرای بامیلو یک موفقیت به شمار خواهد رفت.

2121