دینامو تأیید کرد: با محرمی توافق کردیم


ورزش > لیگ برتر - صفحه رسمی باشگاه دیناموزاگرب توافق با صادق محرمی را تایید کرد.
دینامو تأیید کرد: با محرمی توافق کردیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه دیناموزاگرب توافق با صادق محرمی را تایید کرد. این بازیکن پرسپولیس پس از صعود سرخ‌ها به جمع هشت تیم برتر آسیا، از پرسپولیسی ها خداحافظی کرد و گفت که به باشگاه دیناموزاگرب خواهد پیوست. البته خیلی از پرسپولیسی ها موافق جدایی این بازیکن بی حاشیه نیستند اما با این حال برای او آرزوی موفقیت کرده اند.43 43

حمله پادوانی به مدیران استقلال: آقایان برای این‌که عکس‌شان در صفحه اجتماعی باشد، سراغم آمدند!


ورزشلیگ برتر - تسنیم نوشت: مدافع مصدوم استقلال از مدیران این تیم انتقاد کرد و معتقد است در این مدت از او حمایت نکردند.

لئوناردو پادوانی مدافع مصدوم استقلال که فصل گذشته از ناحیه گردن دچار مصدومیت شد از مدیران استقلال شاکی است و معتقد است از او حمایت نکردند.

پادوانی در این مورد گفت:«هفته گذشته بود که با کمک فیزیوتراپیست راه رفتم که خیلی خوشحالم کرد. 
مسئولان استقلال تنها دو بار در فیزیوتراپی به ملاقات من آمدند و وعده‌هایی هم‌ دادند، اما هیچ کاری انجام نشد. آنها هیچ وقت به منزلم نیامدند تا من را ببینند؛ در واقع آنها برای گرفتن عکس قرار دادن در شبکه‌های اجتماعی پیش من آمدند تا نشان دهند که باشگاه در حال حمایت از من است. حقیقت این است مسئولان باشگاه پس از اتمام قراردادم، من را ترک کردند.»

 

256 41

 

دلیلی که باعث می‌شود اشکان به ایران نیاید


ورزشلیگ برتر - اشکان دژاگه تمایل زیادی به حضور در لیگ ایران ندارد.
دلیلی که باعث می‌شود اشکان به ایران نیاید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در حالیکه این روزها شنیده می شود مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز به دنبال اشکان دژاگه هستند، اما به نظر کاپیتان تیم ملی ایران علاقه ای به حضور در لیگ ایران ندارد. چراکه اشکان دوست دارد در جام ملت های آسیا در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد و این را می داند حضورش در ایران شاید موجب رخ دادن چنین اتفاقی برایش نباشد. اشکان ترجیح می دهد هرطور شده در اروپا بماند تا حداقل با حضور در جمع بازیکنان دعوت شده کی روش در جام ملت های 2019 از فوتبال ملی خداحافظی کند.

43257

پیروزی استقلال در آخرین بازی تدارکاتی پیش فصل


ورزشلیگ برتر - تیم استقلال در آخرین بازی تدارکاتی پیش فصل خود به برتری رسید.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال استقلال در جریان اردوی تركیه خود مقابل بالكان تركمنستان پیروز شد. الله یار صیادمنش و سجاد آقایی گل های آبی ها را به ثمر رساندند. این آخرین دیدار تداركاتی استقلال در اردوی پیش فصل بود و آبی ها برای شروع لیگ هجدهم به تهران برخواهند گشت.43257

برادران مجیدی داغدار شدند


ورزشلیگ برتر - پدر فرهاد و فرزاد مجیدی درگذشت.
برادران مجیدی داغدار شدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی و فرزاد مجیدی دو برادر استقلالی فوتبال ایران که سابقه چندین سال بازی در این تیم را دارند، در غم از دست دادن پدرشان عزادار شدند.

خبرآنلاین این مصیبت بزرگ را به برادران مجیدی تسلیت می گوید.

 

254 41

تراکتوری‌ها به دنبال دژاگه


ورزشلیگ برتر - تسنیم نوشت: باشگاه تراکتورسازی تبریز قصد دارد یکی از بازیکنان شاخص تیم‌ملی فوتبال کشورمان را به خدمت درآورد.
تراکتوری‌ها به دنبال دژاگه

باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از واگذاری به بخش خصوصی، فعالیت گسترده‌ای در بازار نقل‌وانتقالاتی داشته و در همین راستا هم با چندین بازیکن داخلی و دو بازیکن خارجی قرارداد بسته است.

در همین راستا،‌ مسئولان تراکتورسازی در نظر دارند برای تقویت تیم خود یکی از هافبک‌های لژیونر تیم ملی را جذب کنند و در همین ارتباط نیز مدیران این باشگاه پس از به بن‌بست خوردن مذاکرات‌شان با مسعود شجاعی، به سراغ اشکان دژاگه دیگر هافبک لژیونر تیم ملی رفته‌اند.

هر چند دژاگه تمایل چندانی برای حضور در لیگ ایران ندارد، اما مذاکرات بین طرفین ادامه دارد و مسئولان باشگاه تراکتورسازی امیدوارند بتوانند رضایت این ملی‌پوش را برای حضور در لیگ برتر به دست بیاورند.

43257

 

>