دینامو تأیید کرد: با محرمی توافق کردیم
ورزش > لیگ برتر - صفحه رسمی باشگاه دیناموزاگرب توافق با صادق محرمی را تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه دیناموزاگرب توافق با صادق محرمی را تایید کرد. این بازیکن پرسپولیس پس از صعود سرخ‌ها به جمع هشت تیم برتر آسیا، از پرسپولیسی ها خداحافظی کرد و گفت که به باشگاه دیناموزاگرب خواهد پیوست. البته خیلی از پرسپولیسی ها موافق جدایی این بازیکن بی حاشیه نیستند اما با این حال برای او آرزوی موفقیت کرده اند.۴۳ ۴۳

برگزاری اردوی استقلال در ترکیه یا ارمنستان
ورزش > لیگ برتر - باشگاه استقلال اردوی پیش فصل خود را در ترکیه یا ارمنستان برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال درخواست کرده تا تیمش پیش از آغاز فصل اردوی آماده سازی خود را در خارج از ایران برگزار کند. باشگاه با توجه به این که دو فصل گذشته را در کمپی در ارمنستان گذرانده به شفر پیشنهاد داده تا امسال هم همین کمپ در نظر گرفته شود، اما سرمربی آبی ها پیشنهاد کمپی مجهز در ترکیه را هم به باشگاه ارائه کرده و در نهایت بین یکی از این دو کشور انتخاب نهایی صورت خواهد گرفت.

۴۳۲۵۷

توافق استقلال و شارلوا بر سر حق رشد نورافکن؟
ورزش > لیگ برتر - باشگاه استقلال و شارلوا به نظر درباره موضوع حق رشد امید نورافکن به توافق رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته امید نورافکن به طور رسمی از هواداران استقلال خداحافظی کرد تا گمانه زنی ها درباره خروج او از جمع آبی ها به واقعیت تبدیل شود. مقصد بعدی ستاره جوان استقلال به احتمال بسیار زیاد شارلوا بلژیک خواهد بود. همان باشگاهی که کاوه رضایی دیگر بازیکن استقلال را هم جذب کرد و حالا قصد دارد از نورافکن در ترکیب خودش استفاده کند. در همین رابطه به نظر می رسد که باشگاه استقلال درباره یک موضوع مهم باشگاه بلژیکی توافق کرده و آن هم دریافت حق رشد نورافکن است. بازیکن جوانی که بدون شک آینده درخشانی خواهد داشت.

۴۳۲۵۷

وقتی در عراق همه از ورزشگاه 100 هزار نفری می‌پرسند
ورزش > لیگ برتر - بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس این روزها به عراق برگشته تا تمریناتش را در کشور خودش ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فوتبال در عراق همیشهزنده است و این کشور باشگاه های محلی و حرفه ای بسیار زیادی دارد اما محدودیت های مختلفاز جمله شرایط سیاسی حاکم بر این کشور اجازه لذت بردن مردم از فوتبال را نمی دهد. بابشار در عراق تماس گرفتیم. او به ما گفت: «دیدن دوستان، همبازی ها و ملی پوشان عراقبرای من واقعا لذتبخش است. ما با هم رشد کرده ایم و حالا هم کنار یکدیگر تمرین و بازیمی کنیم. نیروی هوایی هم برای من یک باشگاه و تیم معمولی نیست. من با این تیم قهرمانآسیاکاپ شده ام و خاطرات خوب فراوانی دارم.»
او اضافه کرد: «در مدت یک ماهی که تمریناتپرسپولیس تعطیل است، با وجود اینکه روزه هستم اما تمریناتم را به صورت منظم دنبال میکنم تا بدنم افت نکند. اینجا همه در مورد پرسپولیس صحبت می کنند و از من در مورد بازیدر ورزشگاه صدهزار نفری آزادی می پرسند. فرصت فوق العاده ای برای من رقم خورده بودتا در این استادیوم بازی کنم و به همین خاطر، تجربیاتم را با دوستانم در میان می گذارم.عراقی ها عاشق فوتبال هستند و در میان هموطنان و دوستان من، حالا هواداران زیادی برایپرسپولیس هم حضور دارند.»

 

۲۵۱ ۴۱

نشانه‌های عقلانیت را در این پست مهدی طارمی ببینید!
ورزش > لیگ برتر - حتی مهدی طارمی هم گاهی می تواند نماد ایجاد آرامش و اعتماد باشد.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اگر همین حالاقرار باشد فکر کنید از میان بازیکنانی که کارلوس کی روش برابر مراکش به زمین میفرستد  روی کدام شان برای ایجاد تحول دربازی حساب بازی می کند ، مهدی طارمی قطعا یکی از ۸ نفر اول نباشد اما او بی تردیددر دیدگاه های کی روش به عنوان یکی از کلیدی ترین هاست. طارمی برای سرعت انفجاریاش ، همانی است که باید به توپ های بلند پشت دفاع برسد تا از تک موقعیت ها استفادهکند.

مهدی با تکنیک و سرعت انفجاری اش خیلی ساده هردفاعی را حتی اگر پیکه و راموس باشد را می تواند از پیش رو بردارد. پس او برگبرنده کی روش توی غافلگیری هاست.

طارمی که در یکی دو سال گذشته فقط پر ازرفتارهای ناامید کننده و اتفاقات تلخ برای پرسپولیسی ها بوده است ، حالا در قوارهملی ، پستی اینستاگرامی منتشر کرده که می تواند نشان از کمی پختگی و عقلانیت بیشتراز این بازیکن سر به هوا اما با استعداد باشد. او از همه خواسته همدل به سمت آرامشو همدلی حرکت کنیم.

۴۱۴۱

 

 

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن