گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سرگرمی

بازی Counter-Strike: Global Offensive رایگان شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سرگرمی

شرکت ولو کورپوریشن (Valve Corporation) در اقدام اخیر خود، عنوان Counter-Strike: Global Offensive را به صورت رایگان در دسترس بازکنان قرار داده است. همچنین علاوه بر رایگان شدن این عنوان، این بازی محبوب از حالت بتل رویال (Battle Royale) نیز پشتیبانی خواهد کرد. به نظر می‌رسد که شرکت ولو کورپوریشن ضرب‌المثل معروف اگر نمی‌توانی با آن‌ها وارد […]

شرکت ولو کورپوریشن (Valve Corporation) در اقدام اخیر خود، عنوان Counter-Strike: Global Offensive را به صورت رایگان در دسترس بازکنان قرار داده است. همچنین علاوه بر رایگان شدن این عنوان، این بازی محبوب از حالت بتل رویال (Battle Royale) نیز پشتیبانی خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که شرکت ولو کورپوریشن ضرب‌المثل معروف اگر نمی‌توانی با آن‌ها وارد جنگ شوی، پس با آن‌ها وارد دوستی شو را برای موفق شدن در کار خود استفاده کرده و از آن بهره کافی را برده‌ است. بازی Counter-Strike: Global Offensive که اکثر طرفداران و بازیکنان آن را با نام Counter Strike Go می‌شناسند؛ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تیراندازی-اول شخصی است.

این عنوان در چند سال اخیرا همیشه جزو بهترین بازی‌های جدول برترین بازی‌های استیم بوده و از همین نظر در بین بازیکنان از محبوبیت خاصی برخوردار است. اما شرکت ولو کورپوریشن نشان داده که حتی رسیدن به آسمان هم برای آن‌ها محدودیت محسوب نمی‌شود. چرا که به نظر می‌رسد در جدیدترین به‌روزرسانی این بازی که هم‌اکنون نیز در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد؛ محبوبیت این عنوان دو چندان خواهد شد.

در این به‌روزرسانی بازی به طور کامل برای تمام بازی‌بازان به صور رایگان در فروشگاه استیم قابل دانلود خواهد بود. شما بدون پرداخت حتی 1 دلار می‌توانید این بازی را هم‌اکنون تجربه کنید. علاوه بر این شرکت ولو کورپوریشن با توجه به دریافت واکنش‌های مثبت از سوی هوادارن در اضافه کردن حالت بتل رویال به عنوان تیراندازی چندنفره خود یعنی Team Fortress 2، تصمیم گرفت تا حالت بتل رویال را به بازی Counter-Strike: Global Offensive اضافه کند.

به نظر می‎‌رسد که با اضافه شدن این حالت این بازی از محبوبیت بیشتری در میان هواداران خود برخوردار شود. این عنوان نیز مانند سایر بازی‌ها با دریافت حالت بتل رویال تغییرات زیادی را به خود خواهد دید. این حالت در این عنوان با نام منطقه خطر (Danger Zone) شناخته می‌شود؛ در این حالت 18 بازیکن به صورت همزمان در یک نقشه با یکدیگر در دو تیم 9 نفره به رقابت خواهند پرداخت.

حالت بتل رویال برای اولین‌بار است که با چنین تعداد کمی از بازیکنان در یک نقشه انجام می‌شود. این یک تصمیم منحصر به فرد است و باید دید که آیا می‌تواند برای برترین بازی‌بازان Counter-Strike: Global Offensive چالش جدیدی را ایجاد کند؟ اگر موفق به این کار شود مسلما محبوبیت خود را افزایش می‌دهد.

بازی Counter-Strike: Global Offensive هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و همچنین رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس است. لازم به ذکر است که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان که امروز و با هدف رایگان شدن این بازی و اضافه شدن حالت بتل رویال به آن منتشر شد، تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.addup.center