گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کنایه‌ی مورینیو به فدراسیون فوتبال انگلیس بعد از لب خوانی حرف هایشمورینیو به خبرنگار زن: از فدراسیون فوتبال انگلیس بپرسید آنها برایتان ترجمه می‌کنند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

فدراسیون فوتبال انگلیس که هنوز از ژوزه مورینیو به دلیل مصاحبه‌اش بعد از بازی یونایتد و نیوکاسل عصبانی است در مصاحبه‌ی بعد از بازی یونایتد و یوونتوس بار دیگر با کنایه‌ی آقای خاص روبرو شد.

فدراسیون فوتبال انگلیس که هنوز از ژوزه مورینیو به دلیل مصاحبه‌اش بعد از بازی یونایتد و نیوکاسل عصبانی است در مصاحبه‌ی بعد از بازی یونایتد و یوونتوس بار دیگر با کنایه‌ی آقای خاص روبرو شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیش از پیروزی 2-1 منچستریونایتد بر یوونتوس در شهر تورین اعلام شده بود که فدراسیون فوتبال انگلیس علیه تصمیم کمیسیون مستقل نظارت که حکم داده بود مورینیو بابت صحبت‌هایش در مقابل دوربین‌های تلویزیونی بعد از پیروزی یونایتد در مقابل نیوکاسل که ماه گذشته انجام شده بود، نباید مجازات شود، فرجام‌خواهی خواهد کرد. اما مورینیو که بعد از پیروزی دیشب تیمش مقابل یوونتوس بسیار پرشور شادی کرده بود در کنفرانس خبری بعد از بازی با سوال خبرنگاری مواجه شد که از او بابت شادی بعد از پیروزی پرسید و همین کافی بود تا آقای خاص کنایه‌ی خود را به فدراسیون فوتبال انگلیس بزند.

این خبرنگار زن از مورینیو‌ پرسید:”

نوع شادی شما بعد از پیروزی طوری بود که معلوم بود بازیکنان یوونتوس از دیدنش خیلی ناراحت شده‌اند”.

مورینیو‌‌ در پاسخ گفت:” شما ایتالیایی بلدید؟”.

خبرنگار در پاسخ گفت که ایتالیایی نمی‌داند و مورینیو به او گفت:

” از فدراسیون فوتبال انگلیس بپرسید. آنها برایتان ترجمه می‌کنند”.

مورینیو‌ بعد از گفتن این جمله شروع به خندیدن کرد. این کنایه‌ی مورینیو بعد از آن ابراز شد که رسانه‌ها اعلام کردند علت تبرئه‌ی مورینیو از مجازات توسط کمیسیون مستقل نظارت بر لیگ برتر این بوده که آنها از یک متخصص ترجمه و لب‌خوانی زبان پرتغالی خواسته‌اند صحبتهای مورینیو در بازی ماه پیش یونایتد در مقابل نیوکاسل را رمزگشایی کند.

مورینیو در تورین درباره‌ی علت حرکت خود بعد از پایان بازی مقابل یوونتوس، زمانی که دستهای خود را جلوی گوشهایش گذاشت و رو به سمت هواداران یوونتوس کرد گفت علت این حرکت آزار و اذیتی بوده که در طول بازی از طرف هواداران یوونتوس تحمل کرده است.

مورینیو‌ گفت:

” من آخر بازی به هیچکس توهین نکردم. فقط ژستی گرفتم که نشان دهم صدایشان را نمی‌شنوم. شاید بهتر بود این کار را نمی‌کردم. ولی با توجه به اینکه به خانواده‌ام و همچنین به خانواده اینتری ام توهین شده بود، آن واکنش را نشان دادم”.addup.center