گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

واکنش زلاتان به حضور در آث میلانزلاتان : در لس‌آنجلس از وضعیتم راضی‌ام

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

زلاتان ابراهیموویچ به شایعه بازگشتش به تیم فوتبال میلان دامن زد و درباره احتمال بازگشت خود به پاری‌سن‌ژرمن هم اظهارنظر جالبی انجام داد.

زلاتان ابراهیموویچ به شایعه بازگشتش به تیم فوتبال میلان دامن زد و درباره احتمال بازگشت خود به پاری‌سن‌ژرمن هم اظهارنظر جالبی انجام داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زلاتان ابراهیموویچ که مدتی است شایعه احتمال بازگشتش به میلان شنیده می‌شود، می‌گوید شانس اینکه او به تیم سابقش برگردد بیشتر از آن است که آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال جانشین جنارو گتوسو شود.

ابراهیموویچ به نشریه اکیپ فرانسه گفت:

فکر می‌کنم اینکه من به میلان برگردم محتمل‌تر از آن باشد که آرسن ونگر به این تیم برود. تصور نمی‌کنم ونگر بخواهد به ایتالیا برود و با چالشی که در آنجا انتظارش را می‌کشد روبه‌رو شود. هدایت میلان چالش آسانی نیست. در مورد خودم هم نمی‌دانم که چه کاری قرار است انجام دهم. می‌دانم کلی از باشگاه‌های اروپایی مرا می‌خواهند اما در لس‌آنجلس از وضعیتم راضی‌ام. اینجا از زندگی‌ام راضی‌ام و خانواده‌ام هم خوشحال است.

ابراهیموویچ افزود:

با این حال یک چالش جدید می‌خواهم، یک دلیل برای ادامه دادن به فوتبال بازی کردن. نمی‌خواهم به باشگاهی دیگر بروم فقط به صرف اینکه زلاتان ابراهموویچ هستم. می‌خواهم به تیمی بروم که بتوانم برایش تأثیرگذار باشم. این چیزی است که همیشه و همه جا انجام داده‌ام.

مکسول، بهترین دوست ابراهیموویچ در حال حاضر به عنوان یک مدیر در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن کار می‌کند. ایبرا درباره او هم تأکید کرد:

او دارد در PSG‌ کار و تلاش می‌کند که باعث پیشرفت آن شود. او از کارش راضی است و من هم برای او خوشحالم. تقریباً هر روز تلفنی با هم صحبت می‌کنم. پاری‌سن‌ژرمن از من می‌‌خواهد که برگردم و برای این باشگاه کار کنم… اما من اگر به PSG برگردم، فقط برای ریاست خواهد بود. برای هر چیزی به آنجا نمی‌روم. این تنها راهی است که می‌شود مرا به آنجا برگرداند و هیچ پست دیگری نمی‌تواند مرا راضی کند. الان هم چنین برنامه‌ای ندارم چون هنوز دارم بازی می‌کنم و می‌خواهم به بازی‌هایم ادامه دهم. زمانی که بخواهم بازنشسته شوم، به همه دنیا اعلام خواهم کرد.addup.center