گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

واکنش جالب رونالدو به باخت یوونتوس و زدن اولین گل در لیگ قهرمانان با لباس یووهرونالدو: نیازی به نگران شدن نیست

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس از به ثمر رساندن اولین گل خود در لیگ قهرمانان برای باشگاه جدیدش بسیار خوشحال است.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس از به ثمر رساندن اولین گل خود در لیگ قهرمانان برای باشگاه جدیدش بسیار خوشحال است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یوونتوس دیشب در دیداری عجیب و در حالیکه با گل تماشایی رونالدو از یونایتد پیش بود، در دقایق پایانی 2 گل دریافت کرده و در نهایت مغلوب حریف شد اما رونالدو در مصاحبه با سایت یوفا شرایط را مساعد توصیف کرده و ادعا می کند نیازی به نگرانی نیست.

رونالدو گفت:

“بعد از اینکه پاس تماشایی لئوناردو بونوچی در محوطه جریمه یونایتد به من رسید موفق به زدن گل زیبایی شدم اما این گل هم برای کسب پیروزی کافی نبود. من بسیار خوشحالم که در دیدار مقابل یونایتد برای اولین بار در لیگ قهرمانان برای یوونتوس موفق به گلزنی شدم و معتقدم شرایط ما در حال حاضر مساعد است. یوونتوس در صدر جدول گروه قرار دارد و نیازی نیست زنگ های خطر به صدا در بیایند.

یوونتوس عملکرد بسیار خوبی در لیگ ایتالیا و لیگ قهرمانان داشته و ما قصد داریم به سختی تلاش کنیم تا بتوانیم تا حداکثر جایی که ممکن است پیش برویم.”addup.center