گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

هافبک پارس جنوبی : من خاطرات خوبی از دوران حضور در پرسپولیس دارماظهارات میثم نقی زاده درباره شرایط شکست پارس جنوبی جم مقابل تراکتورسازی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هافبک باتجربه تیم پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد تیمش مقابل پرسپولیس از قضاوت رضا کرمانشاهی ضرر نکند.

هافبک باتجربه تیم پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد تیمش مقابل پرسپولیس از قضاوت رضا کرمانشاهی ضرر نکند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

میثم نقی زاده درباره شرایط شکست پارس جنوبی جم مقابل تراکتورسازی بیان کرد:

متاسفانه ما در مسابقه ای که هرگز شایسته باخت نبودیم شکست خوردیم. ما مقابل تراکتورسازی بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت هایی نیز داشتیم اما مساله مهم این بود که تیم حریف فرصت خاصی برای گلزنی نداشت و روی یک بدشانسی عجیب به ما گل زد. شرمنده هواداران مان شدیم اما انشاالله جبران می کنیم.

میثم نقی زاده درباره وضعیت خودش تاکید کرد:

من چند هفته ای به دلیل مصدومیت در تمرینات و مسابقات غایب بودم. البته الان مدتی است اضافه شدم و مشکلی برای بازی کردن ندارم. در بازی قبلی با تراکتورسازی چون تازه اضافه شده بودم در ترکیب قرار نگرفتم اما انصافا همه بچه هادراین مدت عالی بودند و زحمت کشیدند. با این شرایط هم اگر کادرفنی صلاح بداند مقابل پرسپولیس با انگیزه بالا در خدمت تیم خواهم بود.

یکی از کاپیتان های پارس جنوبی که سابقه بازی در پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، تاکید کرد:

من خاطرات خوبی از دوران حضور در پرسپولیس دارم. بازی کردن در تیم های پایتخت برای هر فوتبالیستی افتخار است و خوشحالم که این افتخار را به دست آورده ام، اما اکنون بازیکن پارس جنوبی هستم و تمام هدفم این است که بتوانیم در آزادی یک نتیجه خوب بگیریم و هواداران مان را خوشحال کنیم.

میثم نقی زاده در پاسخ به این پرسش که آیا مثل استقلال وسپاهان و سایر مدعیان پارس می تواند پرسپولیس را هم متوقف کند، گفت:

تجربه نشان داده ما در بازی با تیم های بزرگ بهتر بازی می کنیم. تیم ما فوتبال هجومی را به نمایش می گذارد و به همین خاطر هر تیمی جلویمان به معنای واقعی فوتبال بازی می کند، می توانیم مقابلش امتیاز بگیریم و موفق باشیم. امیدوارم در بازی با پرسپولیس هم روز خوبمان باشد و بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

میثم نقی زاده درباره اینکه گفته می شود رضا کرمانشاهی به عنوان داور دیدار با پرسپولیس انتخاب شده افزود:

همه داوران قابل احترام هستند، اما به هر حال هواداران ما از ایشان ذهنیت بدی دارند. این داور سال گذشته در بازی با استقلال اشتباهات عجیبی علیه ما داشت و ما را دل آزرده کرد. کاش کمیته داوران تدبیر دیگری برمی گزید و داور دیگری انتخاب می شد که حاشیه ای ایجاد نشود. فقط امیدوارم بازهم در آزادی از داوری متضرر نشویم.addup.center