گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری آخرین اخبار

سردار سلامی: ملت ایران از تهدیدهای دشمن فرصت ساخته‌است

  1. صفحه اصلی
  2. آخرین اخبار

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران با اقتدار خود در منطقه تاکنون تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کرده است.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرتیپ «حسین سلامی» چهارشنبه‌شب در گفت و گو با ایرنا؛ افزود: ایستادگی و ثبات قدم ملت ایران در برابر تهدیدها، همه فشارها و تهدیدهای دشمن را به فرصت‌های زیبایی برای ملت ایران تبدیل می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: به فضل الهی تاکنون فرصت‌های خوبی برای تقویت قدرت دفاعی، سیاسی، نفوذ منطقه‌ای و شکوفایی علمی و استقلال اقتصادی کشور فراهم شده است.

سردار سرتیپ «حسین سلامی» اظهار کرد: در آینده‌ای نزدیک عبور از همه مشکلات اقتصادی و سیاسی ایران مقتدر و افول بیشتر دشمنان مشاهده خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وضعیت کنونی به‌سود جمهوری اسلامی ایران در جریان است و هیچ نگرانی خاصی وجود ندارد.

دور دوم تحریم‌های آمریکا که بخش نفت، بانکی و مبادلات تجاری ایران را هدف قرار داده است، روز پنجم نوامبر جاری عملیاتی شد؛ تحریم‌هایی که مستقیما مردم ایران را هدف قرار است و با هیچ موازین اخلاقی و بین‌المللی سازگاری ندارد.

اقدامات فراقانونی، فراسرزمینی و یکجانبه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، حکایت از آن دارد که وی برخلاف مسیر جهانی حرکت می‌کند. مبنای تحرکات ترامپ، اقدامات خودسرانه بوده که تداوم این روش تهدید جهانی است.118

17 آبان 1397, 03:53 تهران


addup.center